acı badem sıgorta

Tüm YP ile ilgili ticari firmalar, lütfen malzeme,hizmet ve ilanlar hakkındaki konularınız için burayı kullanın.

Moderatörler: Moderatör Ekibi, İlan Kontrol Ekibi

Kullanıcı avatarı
skysports
Ad Soyad: Murat Tuzer
:
Yarışma Pilotu 50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

acı badem sıgorta

Mesaj #1 gönderen skysports » 1 on yıl 5 yıl önce (03.05.2008, 11:43)

yamac parasutu ferdi kaza sigortasi aci badem sigortadan

kaza sonucu vefat 50.000 ytl
kaza sonucu daimi maluliyet 50.000 ytl
kaza sonucu hastane tedavisi 25.000 ytl

prim 194.25 ytl

bilgi icin Can Duman
0242 312 95 60
www.acibademsigorta.com.tr

Kullanıcı avatarı
ibobi
Ad Soyad: İbrahim Bilici
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen ibobi » 1 on yıl 5 yıl önce (04.05.2008, 14:57)

Walla ben Acı badem' e bi elimi kaptırdım... Kolum hala onlarda.... Tavsiye etmem.... Sigorta mı ... hayır... teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
ttgünay
Ad Soyad: Günay Tutgun
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen ttgünay » 1 on yıl 5 yıl önce (06.05.2008, 00:46)

selam ibrahim bey
konuyu biraz acarsaniz
sevinirim.bilgilenmek anlaminda demek istiyorum yanlis anlamayin......
cunku sigorta fiatlari ve teminatlarini uygun gordugumuzden kendi adimiza da olsa yaptirabiliriz diye dusunuyorduk...
nede olsa yillik police uygun fiat ne bileyim balkondan bile dussen kapsiyor diye soylendi.. yasadiginiz kotu tecrubeyi bizimle paylasirsaniz seviniriz......
gunay tutgun

Kullanıcı avatarı
PROFLY
Ad Soyad: Mesut Albayrak
:
50+ Club Dealer
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen PROFLY » 1 on yıl 5 yıl önce (06.05.2008, 07:36)

Merhaba.. Herkesin değişik sigorta şirketlerinden memnuniyeti yada memnuniyetsizliği olabilir. Ama şunuda unutmamak gerekir yaşanan münferit olaylar bir firmayı tamamen silmemizi gerektirmez.
Siz başınızagelenlerden bir daha Acıbademle çalışmama kararı çıkarmışınız. Umarım bize de bunun sebebini açıklarsınız.
Sonuçta hiç bir firma yamaç paraşütünü kaza sigortası kapsamına almıyor. Dolayısıyla yapılan bir hizmettir.
Ben sigortamı bugün yaptıracaktım. Ama uyarınızı dikkate alarak sikayetvar.com da firmayı inceleyeceğim.
Mesut

Kullanıcı avatarı
7/24 SİGORTA
Ad Soyad: C. Serdar Eren
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen 7/24 SİGORTA » 1 on yıl 5 yıl önce (12.05.2008, 09:32)

merhabalar...
ben acıbadem sigorta acentesiyim ve yamaç paraşütünüde kapsayan ferdi kaza sigortası uçuş kulübü ile beraber geliştirdiğimiz bir projedir.. şu anda yurdumuzda bu poliçenin verdiği teminatları karşılaybilen başka bir poliçe yoktur... ayrıca acıbadem sigorta ve acenteleri vermiş oldukları sözün ve taahhüt ettikleri teminatların arkasındadır... ibrahim bey'in yaşadığı tecrübenin ne olduğunu bilmiyorum ama münferit gelişen bazı olylar geneli etkilemez... ayrıca ibrahim bey konuyu açıklarsa bir acente ve sporcu olarak ben üstüme düşeni yapar kendisine yardımcı olmaya çalışırım...
mesut bey sizin poliçe sanırım bu gün elime geçecek ve hemen kargoya vereceğim...
görüşmek umudu ile esenlikler dilerim...

c.serdar eren
7/24 sigorta

Kullanıcı avatarı
serhat
Ad Soyad: Serhat Kocaerol
Aldığı Beğeni: 5 / 2
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen serhat » 1 on yıl 5 yıl önce (12.05.2008, 09:50)

"çamur atma izi kalmasın"

millet olarak yapılan çabaları pek desteklemeyiz. bari gölge düşürmeyelim.
elle tutulur bi kanıtımız varsa ortaya koyun ona göre yorum yapalım.

(ya da hiç gerek yok bu faydalık başlık m. yener yılmazın başlığı gibi mahalle kavgasına dönmesin)

serdar bey sigorta ayrıntılarını e-mail adresime yollarsanız bi baktıktan sonra sigortalanmayı düşünüyorum.

[email protected]

Kullanıcı avatarı
7/24 SİGORTA
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen 7/24 SİGORTA » 1 on yıl 5 yıl önce (12.05.2008, 10:32)

ilginizen ve yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim... hemen göndereceğim...

Kullanıcı avatarı
erdal
Ad Soyad: Erdal Harmanlıoğlu
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen erdal » 1 on yıl 5 yıl önce (12.05.2008, 10:47)

merhabalar...

sedar bey çalışmanız için tebrikler.Poliçenin detaylarını banada gönderirseniz sevinirim.Daha iyisi buraya bi link ekleyin, ilgilenen arkadaşlar inceleyebilsin.

[email protected]

Kullanıcı avatarı
ibobi
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen ibobi » 1 on yıl 5 yıl önce (12.05.2008, 12:18)

Acıbadem sigorta ile müşteri ilişkilerim sigorta olana kadar güzeldi. sizinle ilgilenmeleri sizin sorularınızı ertesi gün hem telefon hem mail ile cevaplamaları vs.... Her insan gibi ben de bir ara maddi durumumdan dolayı çıkmak istedim sigortadan. Ama ne mümkün . İLk telefonumda tamam beyefendi dendi hallettik dendi bizi aradığınız için teşekkür dendi. Ama maalesef ertesi ay tekrar param çekildi. Gruba itimatım var yanlışlık olabilir dedim... vs derken bu olay 5 ay devam etti. Olay Acıbadem sigorta yetkililerinin Cinnah Caddesindeki ( ANKARA) yerine gitmeme kadar vardı. Tamam beyefendi vs tekrar dendi. DİLEKÇE BIRAKMADIĞINIZ İÇİN hata sizde dendi ( 5 aydır bir allahın kulu niye demediyse!!!!) Bıraktıktan sonra tekrar para çekilince ben de cinnah yokuşunu tekrar tırmandım. İnsanlıktan arta kalan nasibimle olanların müsebbibi sizsiniz dedim. Ağzıma gelen en galez küfürleri muhatabım olan bayana söyleyemediğimden sizin yerinize erkek görevli gelsin dedim. Sonra olay güvenlik görevlisi ile devam etti. Çağırdılar. Odadan dışarı çıkartın dedim güvenliği. Rahatladım (.....anladınız siz onu ) O andan sonra Ne imza ne başka bişey artık acı hesaptan ve acı bademden kurtulmuştum. AMA SİGORTA ŞİRKETLERİNE OLAN GÜVENİM KALMADI.... birine değil. Çünkü bu olay ikincisi idi.

Kullanıcı avatarı
KARAGÖZ
Ad Soyad: Deniz Karagöz
:
200+ Club
Aldığı Beğeni: 15 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #10 gönderen KARAGÖZ » 1 on yıl 5 yıl önce (12.05.2008, 12:22)

bu pirimi kaç taksitle ödeyebiliyoruz

Kullanıcı avatarı
7/24 SİGORTA
Pilot Menüsü: 

Mesaj #11 gönderen 7/24 SİGORTA » 1 on yıl 5 yıl önce (12.05.2008, 12:32)

anlaadığım kadarı ile siz hayat veya sağlık sigortası yaptırmışsınız... poliçeniz düzenlenirken nasıl sizin imzanızı aldılarsa poliçe iptal edilirkende imzanızın alınması gerekirdi... tabii burada sizinle görüşen yetkilinin yada satış kanalının bunu size bildirmesi gerekirdi eğer bu size bildirilmediyse haklısınız... ama sizinde bildiğiniz üzere poliçeler resmi evraklardır ve karşılıklı yazışma olmadan iptal edilmesi ilgili yasalara aykırıdır... bu yazışma olmadığından poliçeniz devam ettirilmiş ve katınızdan çekim yapılmıştır...ferdi kaza sigortalarıyla sizin mağduriyete uğradığınızı beyan ettiğiniz sigortalar birbiriyle alakas olmayan uygulamalardır...konu ile ilgili olarak ne zaman isterseniz bölge müdürlüğümüze sizinle gidip yardımcı olmaya hazırım...acıbadem sigorta ciddi anlamda güçlü ve güvenilir bir yapılanmadır ve sigortalılarına her zaman yardımcı olmaya çalışan bir acente ve çalışan ağı vardır...dediğim gibi ne zaman isterseniz konu ile ilgili yardıma hazırım...

esenlikler dilerim...

Kullanıcı avatarı
7/24 SİGORTA
Pilot Menüsü: 

Mesaj #12 gönderen 7/24 SİGORTA » 1 on yıl 5 yıl önce (12.05.2008, 12:35)

yamaç paraşütü ferdi kaza sigortaları 194.25.-ytl olup 3 eşit taksitte ödenebilmektedir...

Kullanıcı avatarı
ibobi
Pilot Menüsü: 

Mesaj #13 gönderen ibobi » 1 on yıl 5 yıl önce (12.05.2008, 16:41)

şehir dışında çalışmam hasebiyle ilgiliye telefon edilir. Telefondaki ses güvenlik bilgilerinden sonra "tamam gelmenize gerek yok" der.
poliçeniz düzenlenirken nasıl sizin imzanızı aldılarsa poliçe iptal edilirkende imzanızın alınması gerekirdi... tabii burada sizinle görüşen yetkilinin yada satış kanalının bunu size bildirmesi gerekirdi eğer bu size bildirilmediyse haklısınız...

bu işlem 5 taksit boyunca ısrarla iptal edin dememe rağmen devam eder "tamam" derler. hallettik derler ama icraat yoktur ortada.... Daha devam etmek istemiyorum şahsi kanaatim hiç bir sigortacıya güvenmemektir. Selam eder herkesin istediği sigortayı yaptırabileceğini hatırlatır, güvenimin bu sektöre kalmadığını beyan ederim.

Kullanıcı avatarı
7/24 SİGORTA
Pilot Menüsü: 

Mesaj #14 gönderen 7/24 SİGORTA » 1 on yıl 5 yıl önce (13.05.2008, 16:46)

insanlara güvenip güvenmemek sizin bileceiniz bir konudur ama yaptığınız genellemeler hiçte hoş değil... daha bu sabah sizin konunuzu bölge müdürümüze ilettim konuyu araştıracaklar ve sonucunu bende burada yazacağım ve eğer siz haklı iseniz zararınızın son kuruşuna kadar tazmin edileceğini bilmenizi isterim... daha öncedende dediğim gibi poliçeler resmi evraktır ve karşılıklı imza atılmadan iptal edilemez...

esenlikler...

c.serdar eren

Kullanıcı avatarı
7/24 SİGORTA
Pilot Menüsü: 

Mesaj #15 gönderen 7/24 SİGORTA » 1 on yıl 5 yıl önce (13.05.2008, 17:09)

erhan bey merhaba, size e posta gönderdim ama elinize ulaşmadı galiba, sigorta ile ilgili bir fikir vrmesi için buraya yazdım...
ilginize teşekkürler...

yamaç paraşütü-ferdi kaza sigortası...
bu poliçe ile sadece uçuş zamanında değil gündelik hayaınızdada başınıza gelebilecekkazaları teminat altına almış oluyorsunuz... trafik kazaları, ev kazaları, iş kazaları ve benzeri olayların sıkıntılı sonuçlarını üzerinizden atmış oluyorsunuz ve tabiiki buna basit spor aktivitelerindeki yaralanmalarda dahldir (yürüyüş, düz koşu, bisiklet, egzersis vs)... bunların dışında bu poliçe ile acıbadem sigortanın anlaşma yapmış olduğu kurumardaki sağlık harcamalarınızda %30 indirim hakkınada sahip oluyorsunuz...
bu poliçe ile;
ölüm : 50.000.00.-ytl
sürekli sakatlık : 50.000.00.-ytl
tedavi giderleri : 25.000.00.-ytl
tutarındaki teminatları ve olası kazalarda kara-hava ambulansı kullanma hakkınını alıyorsunuz...

konu ile ilgili her türlü sorunuza ve sorununuza yardımcı olmaya hazırım...
c.serdar eren
7/24 sigorta aracılık hzm.ltd.şti. (acıbadem sigorta acenteliği)
turan güneş bulvarı, arslanca iş merkezi
no:14/30 yıldız, çankaya/ankara
tel : 0 312 440 63 05
fax : 0 312 440 63 04
gsm : 0 533 474 11 56
gsm : 0 546 230 10 10

Kullanıcı avatarı
7/24 SİGORTA
Pilot Menüsü: 

Mesaj #16 gönderen 7/24 SİGORTA » 1 on yıl 5 yıl önce (14.05.2008, 12:16)

ibrahim bey...
nekadar ilginizi çeker bilmiyorum ama acıbadem sigorta bölge müdürlüğü kayıtlarında iki adet poliçe bulundu. birisi ibrahim bilici diğeride halil ibrahim bilici adına... poliçelerden birisi 1996 yılında iptal edilmiş diğeri ise devam ediyor... buradan bizleri suçlarken delillerinizi tam olarak yazarsanız olayın ne durumda olduğunu size anlatabiliriz ve bu foruma katılan bir dünya insanda kuşkularını giderir...