thk pilot shop | havacılık malzemeleri satışı

Tüm YP ile ilgili ticari firmalar, lütfen malzeme,hizmet ve ilanlar hakkındaki konularınız için burayı kullanın.

Moderatörler: Moderatör Ekibi, İlan Kontrol Ekibi

thkpilotshop
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

thk pilot shop | havacılık malzemeleri satışı

Mesaj #1 gönderen thkpilotshop » 1 on yıl 2 yıl önce (04.04.2011, 17:21)

Yamaç Paraşütü ve malzemelerini piyasada en uyguna alabileceğiniz satış sitesi www.thkpilotshop.com adresidir.
Bunun yanında tüm havacılık malzemelerini bulabileceğiniz bir siteyle karşılaşacaksınız..Üstelik tüm ürünler kredi kartına vade farksız 10 taksit imkanıyla.

www.thkpilotshop.com
Dosya ekleri
t_rightbanner_143.png

Kullanıcı avatarı
ucarimanda
Ad Soyad: Yigit Yildirim
:
Yarışma Pilotu 50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 8 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen ucarimanda » 1 on yıl 2 yıl önce (04.04.2011, 18:01)

Malesef ülkemizde özellikle tekstil ürünlerinde "İndirim" sloganıyla kandırmaca reklam yapılmakta.

Umarım bu maliyetine satış ifadesi kandırmaca değildir. Açıkcası bana maliyetine gibi gelmedi.

öptüm.

Kullanıcı avatarı
ORKO
Ad Soyad: Mehmet Gönüllü
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen ORKO » 1 on yıl 2 yıl önce (05.04.2011, 08:35)

T.H.K. nın böyle bir site yapması güzel olmuş... herkeze hayırlı olsun...

Kullanıcı avatarı
halimaker
Ad Soyad: Halim Aker
Pilot Menüsü: 

thk pilot shop maliyetine 10 taksitli yamaç paraşütü satışı

Mesaj #4 gönderen halimaker » 1 on yıl 2 yıl önce (05.05.2011, 23:59)

Merhabalar Herkese,

THK Pilot Shop e-ticaret sitesinde maliyet fiyatına yamaç paraşütü ve malzemeleri satışı devam etmektedir.

Stoğumuzda bulunan ürünler;

AİRWAVE ÜRÜNLERİ

Gecko Core Yamaç Paraşütü Small
Gecko Core Yamaç Paraşütü Medium
Gecko Core Yamaç Paraşütü Large
Gecko Force Yamaç Paraşütü Small
Gecko Force Yamaç Paraşütü Medium
Gecko Force Yamaç Paraşütü Large
Gecko River Yamaç Paraşütü Small
Gecko River Yamaç Paraşütü Medium
Gecko River Yamaç Paraşütü Large

MACPARA ÜRÜNLERİ

Eden 4-25 Beyaz Yamaç Paraşütü
Eden 4-25 Kırmızı Yamaç Paraşütü
Eden 4-25 Sarı Yamaç Paraşütü
Eden 4-28 Beyaz Yamaç Paraşütü
Eden 4-28 Gri Yamaç Paraşütü
Eden 4-28 Sarı Yamaç Paraşütü
Eden 4-28 Turuncu Yamaç Paraşütü
Eden 4-30 Kırmızı Yamaç Paraşütü
Eden 4-30 Turuncu Yamaç Paraşütü
Rider Harness Medium
Rider Harness Large
XCL Harness Small
XCL Harness Medium
XCL Harness Large
Aegis 33 Yedek
Aegis 38 Yedek

TÜM ÜRÜNLER STOKTA MEVCUTTUR VE BONUS KARTA VADE FARKSIZ 1O TAKSİT FIRSATI VARDIR.

www.thkpilotshop.com

http://www.thkpilotshop.com/YAMAC-PARAS ... 141-2.html

Kullanıcı avatarı
Airbender
Ad Soyad: Cenk Arman
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen Airbender » 1 on yıl 2 yıl önce (06.05.2011, 09:46)

bu fiyatlar bilerek mi yazılmış? yoksa şaka mı? :D

Kullanıcı avatarı
halimaker
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen halimaker » 1 on yıl 2 yıl önce (06.05.2011, 10:25)

Merhaba Arkadaşlar,

Sitemizdeki fiyatlar ile temsilcisi olduğumuz macpara nın sitesindeki fiyatlara bir girip bakmanızı tavsiye ederim. Macpara nın kendi sitesinde fiyatlar bile şu anda bizdekinden yüksek. Üstelik bir de taksit seçeneği var..

www.thkpilotshop.com

Kullanıcı avatarı
halimaker
Pilot Menüsü: 

Maliyet fiyatınadır.

Mesaj #7 gönderen halimaker » 1 on yıl 2 yıl önce (06.05.2011, 10:27)

Merhaba Arkadaşım,

THK Pilot Shop olarak biz bu sene maliyetine satış yapıyoruz. İstersen piyasa araştırması yapabilirsin.

Saygılar,

ucarimanda yazdı:Malesef ülkemizde özellikle tekstil ürünlerinde "İndirim" sloganıyla kandırmaca reklam yapılmakta.

Umarım bu maliyetine satış ifadesi kandırmaca değildir. Açıkcası bana maliyetine gibi gelmedi.

öptüm.

Kullanıcı avatarı
seccckin
Ad Soyad: Seckin Aparı
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 22 / 3
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen seccckin » 1 on yıl 2 yıl önce (06.05.2011, 11:28)

Piyasa araştırması yaptım. Fly producks gold 130 simione motor 4300 + KDV yazmıssınız İkarus firmasından aldığım fiyat 4000 + KDV Ayrıca Satmış olduğunuz kanatlarda çok pahalı bence siz bi fiyat araştırması yapın !!!

Kullanıcı avatarı
Airbender
Ad Soyad: Cenk Arman
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen Airbender » 1 on yıl 2 yıl önce (06.05.2011, 12:19)

bu fiyatlara dünya markası denen markalar var...!!!

Kullanıcı avatarı
halimaker
Pilot Menüsü: 

Mesaj #10 gönderen halimaker » 1 on yıl 2 yıl önce (07.05.2011, 10:24)

Haftanın ürünü : Macpara Pasha 4 Tandem Kanat : 2250 EURO KDV DAHİL...

Kullanıcı avatarı
avsar
Ad Soyad: Alparslan Avşar
Pilot Menüsü: 

Mesaj #11 gönderen avsar » 1 on yıl 1 yıl önce (29.03.2012, 14:36)

Gecko Force Yamaç Paraşütü stokta yok diyor ne zaman gelir bir bilgi almam mümkünmü

BUBİANKA
Ad Soyad: Cemal Tığlı
Pilot Menüsü: 

Mesaj #12 gönderen BUBİANKA » 1 on yıl 1 yıl önce (31.03.2012, 13:40)

slm..gerçekden fiyatlar ve sunulan imkanlar arkadaşların yazdığı gibiyse..üzülerek ifade ediyorum kii..koskoca anlı şanlı TÜRK HAVA KURUMU türkiyedeki uçan pilotları için bütün yaptığı,yapabildiği bu mudur, bu kadar mıdır ?? hiç olmamış ,hatda biraz da kınadım doğrusu...lütfen bunu silin unutun ve çağımıza ve günümüze uygun şekilde,THK yakışacak gelişmelerde bulunun,rica ediyorum yetkili ve yetkisizlerden..önce bir TÜRK sonra yamaç paraşütcüsü olarak büyük üzüntü içerisindeyim THK ve kendim adına...bizler ve TÜRKİYE bunu haketmiyor..merak ediyorum THK üyeleri kendi içinde dürüst tarafsız bir öz eleştiri yapamıyor mu ? yoksa yapma cesareti veya isteğimi yokdur,tarafsız olamazmısınız, bir kez acaba diye düşünüyorum....çok teşekkür ederim..kib

Kullanıcı avatarı
Kerim
Ad Soyad: Kerim Fidan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 4 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #13 gönderen Kerim » 1 on yıl 1 yıl önce (31.03.2012, 18:08)

Diğer kanat temsilcilerininde satış fiyatları aynı pahalı gelen nedir anlamadım.KDV alıp fatura kesmesi ve resmi yollarla mı getirmesini yadırganıyor acaba?? Kaçak göçek getirilip KDV ödenmeden ve tabiki KDV siz satılan malzemeler mi ucuz oluyor.Fiyatları eleştiren arkadaşların malzemelerinin faturaları varmıdır acaba çok meraktayım doğrusu???

THK dan kimse kaçak göçek malzeme getirip devletten kaçırılan kdv yi almadan eşya satmasını beklemesin.Burada ucuza satın alınan malzemelerin THK daki ile arasındaki fiyat farklarının faiş olduğu faturaları ile ispatlanırsa o zaman ucuzluk pahalılık değerlendirilir.Fiyatlar arasındaki fark aslında çok küçükdür burada yazmaya bile gerek olmaz.

İşini THK gibi doğru yapanlar gibi yapmayanlarda vardır elbet bu doğruları değiştirmez.

Kullanıcı avatarı
Endurocu
Ad Soyad: Ferdy Guven
Pilot Menüsü: 

Mesaj #14 gönderen Endurocu » 1 on yıl 1 yıl önce (31.03.2012, 20:39)

Selam Kerim Fidan Icaro dealeri olarak sadece kucuk bir sey yazmak istedim yazdiklarimin hic birisinin THK ile alakasi yoktur.

Kacak gocek yolla malzeme nasil gelir bilmem yapan oldugunuda sanmam bu isler cunku kacak gocek yollarla olmaz. Ya gidersin almanyaya yada firman neredeyse getirirsin malzemeyi getirebildiginde en fazla 3- veya 4 parca olur tas catlasin 10 parca malzeme getrir farkli farkli yani kask harness kanat yedek gibi. Bunun ustunu getiremezsin MUMKUN DEGIL!!! arti bi diger unsur bunu getiren adam gider yurt disindan kendisi getirir bunun icinde ekstra bi masrafi olur!!!Ucak bileti eskra bagaj hakki gibi. Arti dealerlara verilen fiyat listelerinden haberdar degilsin anladigim kadariyla firma sart kosuyor Avrupadaki satis fiyatlarini ogrenmek istersen sana ayrintili mesajda atarim bak bakalim o malzemelere dokunabiliyormusun? bu butun markalar icin gecerlidir sadece THK nin sattigi urunlerle degil he dersen ben devletim para kazansin ben kacak gocek yollardan malzeme alayim bazilarindan Senin tabilriinle kacak gocek... O zaman o ulkenin yuzde bilmem kac vergisini odersin bide turkiyede vergi odersin satin aldigin zaman bide gumruk vergisi odersin... Turkiyedeki insanlarin alim gucu olsa keskede bende yada satan diger arkadaslarda Avrupa fiyatlarinda malzeme satsalar. Ben sana (tekrar senin tabirinle kacak yoldan malzeme getirdigimde sen ayni malzemeyi ucuz almis oluyorsun ama ben ayni parai kazaniyorum) ama sana pahali malzeme satarsam vergilerin hepsinin odersem gene ayni parayi kazaniyorum ama ssn pahaliya aliyorsun!!! sonuc olarak karar elbette son kullanicinin. Yanlis anlama beni uzen durum senin KACAK GOCEK kelimelerin...

Saygilar