başkan adaylarını tanıyalım

Türkiye Hava Sporları Federasyonu hakkında haberler, tartışmalar, bilgiler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
mustafa çelik
Ad Soyad: Mustafa Çelik
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

başkan adaylarını tanıyalım

Mesaj #1 gönderen mustafa çelik » 1 on yıl 1 yıl önce (24.01.2013, 11:52)

Arkadaşlar seçim süreci camiamıza hayırlı olsun, Spor Genel Müdürlüğünün deleğesi fazlaymış (özerk değilsen, devlet desteği ile bütçeni oluşturuyorsan prosedür bu şekildi) kulüpler neye göre belirlenmiş tartışmalarını bir tarafa bırakıp listede belirtilen kulüplerin bu gün için delegelerini bildirmelerini bekleyelim. Şimdiye kadar sadece Tahsin TEKİN bey adaylığını açıkladı bence başka adaylarda çıkmalı vede bu forumda isimler üzerinden anket yapılmalı ve görüşler sunulmalıdır. Seçilecek federasyon başkanı oy kullanacak 10 kadar kulübün başkanı olmayacağı için yüzlerce kulübümüzünde görüşü önemli olsa gerek, hatta yazı kirliliğine sebebiyet vermemek adına kulüp başkanları veya temsilcileride görüş bildirebilir. Başka adayların çıkması lazım derken mesela MEHMET BAYRAKTAR hocanın aday olmasınıda isterdim, kendisi Spor Akademisi mezunu yıllarca sporun ve havacılık camiasının içinde bulunmuş bölgesinde Ordu ve Tokat'ta Yamaçparaşütünün gelişmesi için Kalkınma Ajansı destekli projelerde imzası bulunmuş bir arkadaşımızdır. Emekli olması bir ayağının Ankara'da olması vb sebeblerden dolayı bu göreve layık gördüğüm ardaşlarımızdan birisidir. Tabiki karar kendisinin ve camiamızındır. İvedilekle aday olacak başka arkadaşlarımızda varsa ortaya çıkarlarsa sevinirim........

Mustafa ÇELİK

Kullanıcı avatarı
kadaksoy
Ad Soyad: Kadir Aksoy
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen kadaksoy » 1 on yıl 1 yıl önce (24.01.2013, 13:18)

Mustafa beyin yazdıklarına katılıyorum,Başkan adaylarını herkesin tanımasını isterim.Mehmet abiyi 12 yldır tanıyorum,kendisi Tokat ve çevresinde yaptıklarıyla takdir kazandırmış bir kişidir.Festivallerine çok katıldım,benim yapmış olduğum tüm festivallere katılmış birisi. Camiayı çok iyi tanıyor,yapılcaklarıda biliyor.Aday olmasını isterim.Diğer adaylarında kendisini tanıtmasını bekliyorum. Kadir AKSOY

Kullanıcı avatarı
ArifBakkaloğlu
Ad Soyad: Arif Bakkaloğlu
Aldığı Beğeni: 6 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen ArifBakkaloğlu » 1 on yıl 1 yıl önce (24.01.2013, 14:07)

Arkadaşlar merhaba.
Hepimize "gerektiği "kadar yakınlıkta bir başkan falancalara daha yakın dedikodularının önüne geçecektir.Bence Aday lar oylansa.

Kullanıcı avatarı
gamardra
Ad Soyad: Ahmet Duran Keskin
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen gamardra » 1 on yıl 1 yıl önce (24.01.2013, 16:53)

Mehmet Bayraktar gerçekten yaptığı çalışmalar ve ürettiği projelerle başkanlığı hak ediyor aday olmasından mutluluk duyarım

Kullanıcı avatarı
ilbayram
Ad Soyad: İsmail Bayram
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen ilbayram » 1 on yıl 1 yıl önce (24.01.2013, 19:15)

mehmet Hocanın Tokatta bu spora çok fazla emeği geçmiştir. Tokatta pek çok etkinliğe imza atmıştır, pek çok pilot yetiştirmiştir. Öğretmen kimliğinin yanısıra iyi bir sporcudur. Başkanlığa yakıştığını düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
advilhan
Ad Soyad: Hüseyin İlhan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen advilhan » 1 on yıl 1 yıl önce (24.01.2013, 23:24)

Selamlar,
Mustafa Çelik arkadaşımız çok haklı. İçimizden çıkacak başka olası başkan adaylarını da konuşmamız gerekir. Ben de Samsun'dan Ekrem Çavuş arkadaşımızı aday olarak öneriyorum. Bölgemizin en sosyal, enerjik, çalışkan yamaşütçüsü sanırım odur. Sadece Samsun'da değil çevre il ve ilçelerde bir çok insanı bir araya getirebilmesi ciddi bir başarıdır. Ayrıca üzerinden hiç çıkmayan onun alameti farikası olmuş uğurlu "yeşil şortu" ile en az Mustafa arkadaşımızın adayı kadar başkan adayı olmayı hak ediyor...

Kullanıcı avatarı
mustafa çelik
Ad Soyad: Mustafa Çelik
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen mustafa çelik » 1 on yıl 1 yıl önce (25.01.2013, 00:42)

Ekrem hoca yesil dondan promosyon olarak dagitirsa karşısına rakip çıkamaz.