Türkiye Hava Sporları Federasyonu seçimlerine Adaylık

Türkiye Hava Sporları Federasyonu hakkında haberler, tartışmalar, bilgiler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ademhasgul
Ad Soyad: Adem Hasgül
Aldığı Beğeni: 0 / 2
Pilot Menüsü: 

Mesaj #21 gönderen ademhasgul » 1 on yıl 1 yıl önce (08.02.2013, 01:07)

Değerli Havacı Arkadaşlarım.

Öncelikle yeniden Federasyon başkanı olarak seçilen Nihat Ermihan'ı tebrik eder yeni döneminde başarılar dilerim. Bu seçim sürecinde pek çok beklenti ile adaylık pozisyonuna girdim. Bir kısmı delege olmak üzere pek çok arkadaşımdan ciddi destek aldım. Hepsine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Ancak bu sürecin sonuna doğru bu yolla seçimin kazanılamayacağını gördüm. Bu nedenle Nihat bey ile bir ön seçime karar verdik. Yapılan ön seçimi Nihat bey kazanması nedeniyle ve verdiğim sözün arkasında durmak adına adaylıktan çekildim.

Adaylıktan çekilmeden önce Genel Kurulda kısada olsa konuşma imkanı da bulmuş oldum. Delege seçimleri ve temsiliyetlerdeki eksiklikleri bizim hatalarımızı da kabul ederek camia olarak duyduğumuz rahatsızlığı dile getirdim. Bu rahatsızlığa Divan Başkanı olan Ozan bey cevap verdi. Bu cevap bizlere sunulan klasik bir cevap olsa da bir divan da divan başkanının bir adaya cevap vermesi bizler için memnuniyetle karşılanmıştır. Bizler tarihe düşmemiz gereken notu düşmüş olduk ve bundan sonrası için herkesin alması gereken dersi aldığından da emin olmuş olduk.

Konuşmamın ardından seçimden çekildiğimi beyan ettim. Seçim esnasında herkes birbirine gayet olgun davrandı. Bu nedenle de bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bu esnada spor genel müdürlüğü yetkilileri ve misafirim olan bazı bürokrat dostlarım birden fazla aday olmasına rağmen ve hatta sonuçların birbirine çok yakın olmasına rağmen bu kadar nezih bir seçim olmasını taktir ettiklerini ve tebrik ettiklerini sizlerle de paylaşmak isterim. Bu beni gururlandırdı ve mutlu etti. Tekrar bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Böyle elit bir camiada bulunmaktan gurur duyuyorum.

Forumda açılmış olan oylamada aldığım sonuçla da gönüllerinizde özel bir yerde olduğumu gördüm ve inanın bu beni daha çok mutlu etti. hepinize tekrar teşekkür eder, Sayın Nihat Ermihan'a yeni döneminde başarılar dilerim.

Ali(Durali) Karaca
Ad Soyad: Ali (Durali) Karaca
:
Yarışma Pilotu 200+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen Ali(Durali) Karaca » 1 on yıl 1 yıl önce (08.02.2013, 10:55)

Adem hocam,
seçim sürecinde camia adına gösterdiğin sağduyulu davranışın nedeniyle
seni tebrik ediyorum. Eminim ki, bu davranışın pek çok insana örnek teşkil edecektir. Başarılı çalışmalarına devam edeceğinden ve ileride camiaya başka sıfatlarla da hizmet edeceğinden eminim. Selamlar...

Kullanıcı avatarı
humitercan
Ad Soyad: H. Ümit Ercan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen humitercan » 1 on yıl 1 yıl önce (08.02.2013, 11:59)

Adem Bey,

DENHAVK adına ben de sizi ,sporumuz ve camiamız adına göstermiş olduğunuz fedakarlıktan dolayı tebrik ediyorum,ilk defa başkan seçebiliyor olmamızda sizin de payınız büyük ,inşaallah ileride ki seçimlerde bütün kulüplerin delege gönderebilmesine imkan tanıyan bir sistemi de hep birlikte tesis ederiz.

DENHAVK Denizli Sportif Havacılık Ve Yamaç Paraşütü
Kulübü Derneği
Bşk.
H.Ümit ERCAN

Kullanıcı avatarı
ziya
Ad Soyad: Ziya Hacialioglu
:
Yarışma Pilotu 250+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #24 gönderen ziya » 1 on yıl 1 yıl önce (09.02.2013, 08:44)

Adem hocam, gostermis oldugun tavirla,spora olan sevgini hissettirdin. Sporcu olarak sana tesekkur ederim, sahip cikmak boyle bisey olsa gerek.

Kullanıcı avatarı
İstanbul Hava Sporları
Ad Soyad: Polat Kemal Akyüz
:
Dealer
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #25 gönderen İstanbul Hava Sporları » 1 on yıl 1 yıl önce (10.02.2013, 11:53)

Adem'i sağduyulu yaklaşımından ötürü tebrik ederim.