federasyon başkanı nihat ermihan

Türkiye Hava Sporları Federasyonu hakkında haberler, tartışmalar, bilgiler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ziya
Ad Soyad: Ziya Hacialioglu
:
Yarışma Pilotu 250+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #41 gönderen ziya » 1 on yıl 1 yıl önce (10.02.2013, 20:48)

murtihişşş :D
Seçim bitti ortalik duruldu,kiş nasil gececek diye duşunuyordum, bu konu patladi. Epey oyalar bizi ahahaa :roll:

Sinir bozucu, gicik laflar edeyim iyice kizissin kavga edelim, isler gucler zaten bozuk burda desarj olalim
Fitifitifiti
Enver bey sizle bidaha secime girmez ki, adami salonda birakip gitmişsiniz,
Tahsin bey bi daha bu ise el atmaz( pek cok adamin hemfikir oldugu konu, Tahsin beyin silah arkadaslarinin yanlisligi sebebiyle uzak durduklari yonunde yoksa Tahsin bey tek basina girseydi etrafinda kumelenirdik oldu)
Bu secim tekrarlanmaz.
Zamaninda ataga gececektiniz, o kadarda yazdik cizdik.
Nasil olsa gsgm oylarini kaptik bizde yuklendikmi bu is tamamdir,garanti dediniz ama oy verecek adamlari uc bes kat asagi indiremediniz, patladi.
Bide sizin daha once verdiginizi soylediginiz sikayet dilekcelerinin dosya numaralarini verin bizde takip edelim.
Sonra gsgm ile koalisyonda iken bide sikayetle bulandirmaya da gerekte yoktu zaten.
Camianin oy haklari gidermis ne onemi var,ben kendi hesabimin onceligini tanirim derken hoop bide bakmisiz, hakkin olani is karismasin diye talep etmedigin icin ilahi adalet(hangi ayete denk gelir bilmemem ama) sana lazim oldu.

ic gucler,iliskiler, Ozan bey faktoring ve dahasini sonra degerlendireyim tadi ciksin
Ben cok egleniyorum yahuuu :evil:

Kullanıcı avatarı
huzzik
Ad Soyad: Salih ÜNLÜTÜRK
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #42 gönderen huzzik » 1 on yıl 1 yıl önce (11.02.2013, 11:47)

Ayhavk olarak eski-yeni başkanımızı tebrik ediyoruz.Umarım tüm camiaya hayırlı ve faydalı bir birliktelik olur.Seçim süreci içerisinde bir futbol vs. gibi göz önünde olamadığımız için çok fazla bilgi sahibi olamadık ama umarım başkanımız bu dönemde bizide göz önüne çıkan bir spor dalı haline getirir.Tekrardan tüm camiaya hayırlı olsun

AYHAVK

Kullanıcı avatarı
sarsinan
Ad Soyad: Sinan KUTLU
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 4 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #43 gönderen sarsinan » 1 on yıl 1 yıl önce (11.02.2013, 17:13)

Başkanı tebrik eder başarılar dileriz. bu seçim böyle biter gider asıl önemli olan 4 yıl sonra yapılacak seçimlerde en azından kulüplerin 100 delege sayısını tamamlaması! bilgisayarda mesaj yazmak için harcanan vaktin bir kısmını kulüplere adarsanız söz hakkınız olur insanın gözü birçok arkadaşımızı aradı ama göremedi bu işe emek veren bi dolu insan seçimlerde yoktu biz sahip çıkmazsak gsgm'nin badem bıyıklı beyefendileri sahip çıkar sonra ah vah eder üzülürsünüz.