fevzi bey thsf ayrıldı

Türkiye Hava Sporları Federasyonu hakkında haberler, tartışmalar, bilgiler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
Ad Soyad: Güner Akkaya
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

fevzi bey thsf ayrıldı

Mesaj #1 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 9 ay önce (21.06.2013, 09:31)

Turkiye sampiyonasina 9 gun kala genel sekreter fevzi bey gorevden alindi. Thsf ilk defa boyle degerli bir adam tanima firsati bulmustu , umarim fedarasyonumuz lav edilmeden nihat ermihan artik bu inadindan vaz gecer ve istifa eder gider camiamiza bu gune kadar verdigi zarar son bulur...

Kullanıcı avatarı
mustafa çelik
Ad Soyad: Mustafa Çelik
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen mustafa çelik » 1 on yıl 9 ay önce (21.06.2013, 11:48)

Arkadaşlar Külüpler olarak bir araya gelelim, geçmişte olanları unutalım geleceğe bakalım, olan camiaya oluyor farkında değiliz. Federasyona tescil yaptırmış tüm kulüp temsilcileri (velevki en son seçimlerde oy kullanmasın) ortak bir hareket planı çıkartalım.

Mustafa ÇELİK
THK Ankara Sportif Havacılık Kulübü Başkanı

Kullanıcı avatarı
ibramçavuş
Ad Soyad: İbrahim Dinçer
:
Dealer
Aldığı Beğeni: 2 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen ibramçavuş » 1 on yıl 9 ay önce (21.06.2013, 13:12)

Yenilgiyi kabullenemeyen GSGM ğünün,kulüplerin bir araya gelerek istekleri doğrultusunda desteklediği adayın kazanmasını hazmedememelerinin sonuçlarını yaşıyoruz malesef...üzücü olan durumsa,hava spor faaliyetlerinin bir şekilde engellenmesi sağlanarak,sorumluluğunda THSF ye fatura edilmeye çalışılması

Unutulan birşey ise,havacılığa gönül vermiş camianın koyun olmadığını yakında anlayacaklar sanırım.

Yukarıdaki konu başlığınında planlanarak,ince düşünülerek atılmamıştır umarım .Fevzi Bey;görevden ayrılmadı,GSGM tarafından GÖREVDEN ALINDI,son dakikaya kadar camiaya faydalı olduğu ve elinden gelen gayreti gösterdiğine ben kefilim.

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 9 ay önce (22.06.2013, 05:27)

Bu duruma şaşırmamak gerekir 2*2= 4 yapar GSGM karşı bir maceraya çıkıldı buyrun size yônetim kurulu ve teknik kurul etrafındaki kuluplerin destegiyle seçilmiş başkanınızın durumu ne yapalım peki GSGM savas mi acalim gezi parkina gidip kampmi yapalim , artik ruyadan uyanalim gercekler bizi bekliyor yada , fedarasyonun lav edilmesine hazir olun...

Kullanıcı avatarı
OmerTR
Ad Soyad: Ömer Turgut
:
200+ Club
Aldığı Beğeni: 2 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen OmerTR » 1 on yıl 9 ay önce (22.06.2013, 09:34)

Bu geminin içinde hepimiz varız, batarsa ki su alıyor hepimiz batarız, egolarin savasina bir son verip an itibari ile ne yapabiliriz in savaşına baslama zamanı çoktan gelmiştir. Sevgilerimle Gaziantep sportif havacılık kulübü yönetim kurulu başkanı.

Kullanıcı avatarı
ozan savaş can
Ad Soyad: Ozan Savaş Can
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen ozan savaş can » 1 on yıl 9 ay önce (22.06.2013, 13:26)

Fevzi Bey ve THSF ile ne alakası var anlayamadım fakat Gezi Parkı'na kamp değil yürüyüş için bile giremezsiniz. YASAK!

Kullanıcı avatarı
tarçın
Ad Soyad: Mustafa Ağmil
:
100+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen tarçın » 1 on yıl 9 ay önce (22.06.2013, 13:49)

Önceden federasyonumuzu istiyoruz diye haykırışlarımız vardı.
Ama işleyişler ve yaptırımlar camianın bir kısmını tatmin etmezken diğer kısmında hala bir umut yada verilen kararın arkasında durma çabası gösteriyor. Ama hiç bir şeyin değişmediğini alenen herkez görüyorki bu bi gerçek. 2008 de temelleri atılan ve halen bir yapıya dönüşmemesi beni şahsım adına üzüyor. Ne yapalım şimdi federasyonu istemiyoruz diyemi haykıralım tshirt ler giyelim.
Brokrasinin gücüyle kimse savamayacağını bu ülkede bir çoğumuz farkına vardık. Öyle yada böyle mazbata neden verilmiyor bu durumlar neden böyle biz neden mağdur oluyoruz bence bunların bir açıklaması olması gerekiyor açıklama yapılmadan da herkez biryerlerde suçlu arıyor. Bunun açıklamasınıda bende federasyon başkanı Nihat bey yapmalı bu camianın nasıl bir durum içinde olduğunu bilmeye hakkı olsunki herkezde ona göre bir tutum göstersin.

Kullanıcı avatarı
ymcbayraktar
Ad Soyad: Mehmet Bayraktar
Aldığı Beğeni: 7 / 4
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen ymcbayraktar » 1 on yıl 9 ay önce (23.06.2013, 23:21)

Nihat bey'in Antrenör kursu aday seçiminde yaptığı hatasıve yanlışı yüzüden kızgın ve kırgınım ancak kol kırılır yen içerisinde kalır Kulüpleri karşısına alarak antidemokratik dalavereler peşinde koşan bir GSGM halka hizmet etmek için var olduğunu unutmamalı öncelikle kulüplere rağmen halkın parasını cebinden verir gibi parayı ben veriyorsam benim dediğim olacak mantığı ile hareket eden GSGM nin bu hareketi kulüpleri yok saymaktır onları asağılamaktır ancak Nihat beyin görev süresi bitip seçimler normal süresinde yapıldığında :) o zaman hem kulüplerin hem GSGM nin desteğini alan iradeli bilgili Yamaç paraşütü sporunu ve camianın sorunlarını bilen bir Başkan secebiliriz

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 9 ay önce (24.06.2013, 18:02)

Güleriz ağlanacak halimize, hala nihat ermihan diyorsunuz ya , bana bir tane doğru dürüst bir icraatını söyleyin lütfen yamaç paraşütü camia 'sı için ne yapmış , ben size en az 10 tane yapamayıp camia sına verdiği zararı söyleyeyim kendine attığı bir oy ile kendini başkan zanneden adamı hala savunuyorsunuz . THSF bitirdi verdiğiniz destekle bu hafta bakalım neler duyacağız...

Kullanıcı avatarı
paşa
Ad Soyad: Ökkeş Kadan
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #10 gönderen paşa » 1 on yıl 9 ay önce (24.06.2013, 22:38)

Kendisi hakkında bunca laf söylendiği halde bir başkan düşünelim ki sussun; buna sebep ne olaki.Benim bildiklerim ve duyduklarım vede Serdar ile paylaştıklarımdan diyebilirimki başkan söylenilenlerin çogunu haketmiyor.Şunu söylemeliyim ki Serdar eğer zaman ayırırda yapacağı açıklamaları yapar ise Nihat beye yapılan suçlamaların birçoğunun dayanaksız oldugu ortaya çıkacaktır.

Mehmet Bayaraktar'ın açıklamalarına +1

Kullanıcı avatarı
halukyildiz
Ad Soyad: Haluk Yildiz
Pilot Menüsü: 

Mesaj #11 gönderen halukyildiz » 1 on yıl 9 ay önce (24.06.2013, 23:51)

Bilen var mı, bu federasyonun bütçesi nedir? Bu bütçe nereye harcanıyor? Herhalde her sene sonu bir raporlama yapılıyordur? Değil mi? Etkinliklerden tutun, ofis giderlerine, Personel maaş giderlerine, seyahat harcamalarına kadar belli olması gerek. Ticari bir sır yada mahremiyet olmadığına göre??? Herkes kendi klübünün kaç para toplayıp nereye harcadığını bildiğine göre bunlarıda biliyordur???

Kullanıcı avatarı
gokhansky
Ad Soyad: Gokhan Cavdar
Pilot Menüsü: 

Mesaj #12 gönderen gokhansky » 1 on yıl 9 ay önce (25.06.2013, 00:15)

Düsüncesiz ve bos konusmak:

Bazı insanlar, basit yüzeysel düşünme yapısına sahip oldukları için, düşüncesiz ve boş ve konuşurlar.

En basit bir konuyu bile, uzattıkça uzatıp, içinden çıkılmaz bir hale getirirler. Birkaç cümlede anlatacağı konuyu, sayfalarca anlatmayı üstün bir meziyetmiş gibi algılarlar.

Onlar için konunun özünden çok, kendi düşüncelerini ön plana çıkarmak önemlidir.

İster doğru, ister yanlış olsun… her konuda fikir beyan etmede üzerlerine yoktur. Hatta, anlattıklarının yanlış olduğunu bilseler dahi, doğruyu görmemekte ısrar ederler.

Anlattığı konu, ya da kullandığı uslüp öyle basittir ki doğruyu göstermeye çalışsanız dahi anlamazlar.

Bu insanlar, başkalarından kendini üstün görüp, aşşağılayıcı bir uslüple cevap vermeyi, marifet sayarlar.

Patavatsızdırlar, lafın nereye gittiğini düşünmezler, daha doğrusu düşünemezler.. En son söyleyeceklerini, en baştan söylerler.

Örneğin, işte tüm dünya biliyor, sanırım ben anlatamıyorum, konuşmaların bilimsel değil, (sanki kendisi bilimden anlıyormuş gibi) ya da, bak kardeşim, sen şu musun ki konuşuyorsun? Kimsin sen? biz adam olmayız, ben haksızlığa gelemem, şu meslekten olsan da; haddini bil (tabii kendi haddini aştığının fakında bile değil) … bunu gibi basit cümlelerle başlayan konuşmalar uzayıp gider. Günlük yaşantımızda, yakın çevremizde, iş toplantılarında ya da tv programlarında, hatta okuduğumuz yazılarda bu gibi konuşmalara şahit olabiliriz. Zayıf imanlı, geniş düşünemeyen, imalı konuşmalar yapan basit insanların kalblerinde; Allah korkusu olmadığından nezaketsiz ve kabadırlar. Merhametsiz oldukları için, karşısındaki insanın kalbini kırmak çok da önemli değildir onlar için… Önemli olan konuşmalarında, kendi bilgi ve kültürünün üstünlüğünü ortaya çıkarmaktır.

Nasıl ki asil insanların düşünceleri ve tavırları asilse, basit insanların düşünceleri ve tavırları da, bir o kadar basittir.

Böyle insanlarla, hiçbir konuda sonuca ulaşılmaz.

Neden? Çünkü, sabit fikirlidirler ve hep onlar haklıdırlar.

En iyi çözüm susmak, muhatap olmamaktır.

Sabit fikirli, hep ben bilirim deyip, başkalarının fikirlerini hiçe sayan saygısız insanların bulunduğu ortamda, onlarla aynı seviyede olmadığımızı göstermek.. Evet sanırım en büyük meziyet bu…

Özlü söz ‘’ söz gümüş ise, sükut altındır ‘

Sevgi ve ışıkla...

Not: Bu yazi http://blog.milliyet.com.tr/ogretmenim sitesinden alintidir!!!

Konuya uygun ve yapici olucagini düsündügüm icin paylasmak istedim! Kimse üstüne alinmasin!

Kullanıcı avatarı
paşa
Ad Soyad: Ökkeş Kadan
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #13 gönderen paşa » 1 on yıl 9 ay önce (25.06.2013, 14:41)

Sevgili kardeşim Gökhan merhaba, benim yazının arkasından yazılınca bana gibi geldi ki inan bana bile yazmış olsan da inan gücenmedim ve okadar hoşuma gittiki yazı teşekkür ediyorum adıma. Sayın federasyon başkanıyla konuşmamakla birlikte şu aralar yinede kişi kendisini savunmadıkça saldırmak bana ters geldigi için yazmıştım.Okuyan her kişiye saygılar sunuyorum. Ve Serdar beyi açıklamalar yapmaya davet ediyor saygılar sunuyorum.

Kullanıcı avatarı
levo_redkid
Ad Soyad: Levent Topcu
:
Yarışma Pilotu 100+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #14 gönderen levo_redkid » 1 on yıl 9 ay önce (25.06.2013, 16:59)

Bu konudaki gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz: http://www.ypforum.com/viewtopic.php?t=12413