2013 Türkiye Şampiyonasının Ardından

Yarışma duyuruları , sonuçları.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
david selcuk
Ad Soyad: David Selcuk Erkek
:
Yarışma Pilotu 200+ Club
Aldığı Beğeni: 45 / 0
Pilot Menüsü: 

2013 Türkiye Şampiyonasının Ardından

Mesaj #1 gönderen david selcuk » 1 on yıl 8 ay önce (08.07.2013, 19:12)

Organizasyon ekibinden, yerel yönetime, federasyondan, kuruma emeği geçenlere ve katılan herkese Bayramören’de keyifle geçirdiğimiz hafta için teşekkürler.

Kıran kırana mücadele oldu. Gençler felaket yetiştirmiş kendini, helal olsun.

Sıralamaya giren pilotlara ve kulüplere tebrikler…

Kullanıcı avatarı
levo_redkid
Ad Soyad: Levent Topcu
:
Yarışma Pilotu 100+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen levo_redkid » 1 on yıl 8 ay önce (08.07.2013, 21:19)

Yarışmada emeğe geçen herkese çok teşekkür ederiz. Ellerinize sağlık, biz gayet memnun olarak ayrıldık. Başarı elde eden pilot ve kulüpleri de tebrik ederiz.
Selamlar,

Kullanıcı avatarı
utku09
Ad Soyad: Utku Temur
Aldığı Beğeni: 2 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen utku09 » 1 on yıl 8 ay önce (08.07.2013, 21:54)

Bende yarısmada görevli Dokuz Eylul Üniversitesi Havacılık Toplulugu adına başta bize her zaman iyi davranan , teorik egitim gibi konusmalar yapan, pamuklu şeker alan ve en önemlisi her zaman mutlu olmamızı saglayan Alim abiye,ekipte bulunan ehavklı arkadaslara, Harun abiye, Murat abiye, Bayramörende bizi el ustunde tutan yerel halka ve ellerınden geldıgınce bize yardım eden pilotlara cok teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
princeoffb
Ad Soyad: Mahmut Hopur
:
250+ Club
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen princeoffb » 1 on yıl 8 ay önce (08.07.2013, 22:20)

Her şey çok güzeldi. Emeği geçenlerin ellerine sağlık...

Ali(Durali) Karaca
Ad Soyad: Ali (Durali) Karaca
:
Yarışma Pilotu 200+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen Ali(Durali) Karaca » 1 on yıl 8 ay önce (08.07.2013, 23:38)

Öncelikle geçen yıla nazaran çok daha iyi bir yarışma düzenleyen Alim Yıldırım'a, toplamada görev alan üniversiteli arkadaşlara, skor hakemi Harun'a, yerelde katkı sağlayan tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler. Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Elbette bir teşekkür de, zaman ayırıp yarışmaya gelen ve böylece sağlıklı bir yarışma ortamının tesisinde katkıda bulunan tüm pilot arkadaşlara. Bu seneki tüm yarışmalarda, kürsünün ilk sırasını kimseye bırakmayan, aynı zamanda arkadaşlık anlamında da başarılı örnekler sergilemiş bu yılki kulübüm Gürhavk'a, takım arkadaşlarıma ve elbette hasseten Ziya kaptana çok teşekkürler. İkinci sırada yer alan AYP li arkadaşları, üçüncü basamakta yer alan İSUK'lu arkadaşları da canı gönülden tebrik ediyorum. Gençler fena geliyorlar. Siirt'ten selamlar...

Kullanıcı avatarı
OmerTR
Ad Soyad: Ömer Turgut
:
200+ Club
Aldığı Beğeni: 2 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen OmerTR » 1 on yıl 8 ay önce (08.07.2013, 23:41)

İlkler hep özeldir. :) Bayramören ilk yarışmam oldu ve bu muhteşem organizasyon sonunda bende mutlu bir pilot olarak evime döndüm, emeği geçen herkesin eline sağlık sevgiler...

Kullanıcı avatarı
waterloo
Ad Soyad: Kıvılcım Korkmaz
Aldığı Beğeni: 8 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen waterloo » 1 on yıl 8 ay önce (09.07.2013, 00:21)

Bende bu yarışmayla birlikte bu topluluğun içine girmek için doğru bir adım attığımı düşünüyorum.

Orada bizimle her şekilde ilgilenen Alim Abime, bizlere tahammül edebilen (özellikle bana :) ) Murat Abime, Harun Abime, yarışmacı Pilot Abilerim ve Ablalarıma, bizi en iyi şekilde ağırlayan Bayramörenlilere, bir ekip olarak DEHAVK' lı dostlarımıza ve EHAVK tan dönem arkadaşlarıma, işin arkasında bulunan Federasyon ve Kurumumuza en içten teşekkürlerimi sunarım.

Kullanıcı avatarı
Champion
Ad Soyad: Semih Sayir
:
Yarışma Pilotu 200+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 5 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen Champion » 1 on yıl 8 ay önce (09.07.2013, 10:02)

Selamlar
Kendi adıma büyük beklentilerle gitmediğim için Bayramören yarışması bende hayal kırıklığı yaratmadı..
Emek veren arkadaşlara teşekkürler.
Task ve toplama haritalarının olmayışı önemli bir eksiklikti. Bu konularda daha dikkatli olunması gerekir. İleride bu tür organizasyonlara soyunan arkadaşlar olursa harita işini önemsesinler.
Çözüm bulamazlarsa ben yardımcı olmaya çalışırım...

Kısaca Ulusal bir yarışma için
Toplama ve haritaları ideal olarak A3 kağıt boyunda ve topografik olmalı( Google Earthden alınmış resimler malesef harita yerine geçmiyor)
Task için kullanılacak harita yine topografik, en az 1 m2 boyutunda ve 6 metreden algılacak büyüklükte olmalı.(1/ 250.000 veya 1/100.000 boyutunda)
Bunun dışında örneğin bir Kayseri yarışması için 3 boyutlu haritalarıda hazırlayacağız... Bu haritalar Harita Genel Müdürlüğünden az bir ücret karşılığı temin edilebiliyor.
Organizasyonlara girişen arkadaşlar güçlükle karşılaşırlarsa benimle irtibat kurabilirler. yardımcı olmaya çalışırız...

Semih

Kullanıcı avatarı
takyonxxx
Ad Soyad: Türkay Biliyor
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 20 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen takyonxxx » 1 on yıl 8 ay önce (09.07.2013, 11:09)

Herşey çok güzeldi, emeği geçen herkese Alime, çok teşekkürler...Ayrıca takımım Ayp 2. oldu. çok tebrik ediyorum, tabi ki birinci ve üçüncü olan Gürhavk ve Isuk u da kutluyorum, tebrikler.
https://vimeo.com/69882489

Kullanıcı avatarı
sedatkalkay
Ad Soyad: Sedat Kalkay
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 16 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #10 gönderen sedatkalkay » 1 on yıl 8 ay önce (10.07.2013, 12:02)

Yarışmada,emeği geçen herkezi saygıyla selamlıyor ve şükranlarımı belirtiyorum.
Uzun zamanlar dan beri, takip ettiğim ve katıldığım yarışmalardan sonra nihayet, kazasız bi yarışma geçirdik...(Süheylin, kazara, yerinden çıkan yedeği bence saylanmaz.) Tek eksik bence Semih in dediği gibi harita idi.
Sedat Kırtıkoğlunu ve Oğuzkan sadeer i gösterdikleri performanstan dolayı, Tebrik ediyor ve kutluyorum. Yarışmada, Muzaffer ve murat çiftçinin yokluğunu, aratmadılar... Liderlik kavramlarıyla değilde yarışmacı kavramlarıyla uçtular. Muzafferinde belirtmeye çalıştığı gibi özlediğimiz yarış şekli budur. HEP EN İLERİ...
Sevgi ve saygılarımla.
Sedat Kalkay

Kullanıcı avatarı
Wings
Ad Soyad: Hakan Akcalar
:
Yarışma Pilotu 300+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #11 gönderen Wings » 1 on yıl 8 ay önce (11.07.2013, 13:02)

Bu sezon belki de katılabileceğim tek yarışmadan memnun ve mutlu ayrıldım, organizasyon olarak Alim ve ekibindeki arkadaşlara özverili ve içten çabaları için, misafirhanedeki görevlilere güleryüzleri için, yarışmacı arkadaşlara organizasyondaki birtakım eksikliklere rağmen gösterdikleri hoşgörü ve son zamanlarda üzülerek yaşadığımız bir takım tartışma ve kamplaşmaları bir kenara bırakarak eskisi gibi güzel bir arkadaşlık ortamı yaşattıkları için, yardımcı ve destek olan kurum ve kuruluşlarla yöneticilerine destekleri için teşekkür ederim.

Yarışmanın mottosu sanırım "Yapıştırrr" oldu, (özellikle gençler) nasıl insansınız olm siz, o kanatlarla yanımdan nasıl geçip gidiyosunuz full speed, uyuz oldum yetişcem diye :)

Kullanıcı avatarı
ganiarslan
Ad Soyad: GANİ ARSLAN
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #12 gönderen ganiarslan » 1 on yıl 8 ay önce (11.07.2013, 17:13)

Yolculuk telaşı nedeniyle vedalaşamadığım ve teşekkür edemediğim organizasyon ekibine buradan bir fırsatla teşekkür etmem gerekir. Öncelikle oldukça başarılı bulduğum organizatör Alim YILDIRIM'a, toplamadan sorumlu üniversiteli gönüllü arkadaşlara, ancak köy denilebilecek bir yerde bu organizasyonu amatör bir ruhla destekleyen ve yıllardır sürdürülmesini sağlayan yerel dinamiklere çok teşekkürler. Emeklerinize sağlık. Uçmadığımız günlerde köy meydanındaki kahvehanelerde sohbet ettiğimiz cana yakın Bayramören halkını da unutmamam gerek sanırım. Güzel bir yarışma ve organizasyondu.

Kullanıcı avatarı
ziya
Ad Soyad: Ziya Hacialioglu
:
Yarışma Pilotu 250+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #13 gönderen ziya » 1 on yıl 8 ay önce (11.07.2013, 21:33)

selamlar,
Odul gecesı Alım'ın anonslarıyla alkıslayarak tesekkur ettıgımız herkese sukranlarımızı sunarım.
Alım,gecen yarısmayla alakası olmayan bır organızasyon gorduk,hazırlanılmıs,calısılmıs, dıkkatlı ve ozenlı,boyle gorununce ufak tefek aksaklıklar buyumuyor,bırazda bızde de oluyor hatalar ellerıne emegıne saglık.

Harun senı sıkorun basında gorunce sevınıyorum,guleryuzun ılgın alakan patlasanda somurtamıyor ınsan. Emegıne saglık hocam.

Unıversıtelersen gelen arkadaslarımız superler. Onları gormek calısmalarına sahıt olmak harıka,yuregınıze saglık.

Bayramorenlı pılot ve org.'a yardım eden kosturan,gonlunu koyan Yavuz ve Sedat'la
Destekelrını esırgemeyen,bayramorenın genc kaymakamızla,beledıye basakanımızla.

Ve yarısmayı yarısma yapan pılot arkadaslarımızla, bu yarısmalarda bereber olmaktan mutluluk duyuyoruz

Kullanıcı avatarı
levent2000
Ad Soyad: Levent Günher
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #14 gönderen levent2000 » 1 on yıl 8 ay önce (17.07.2013, 17:33)

Bugün saat 16:00 gibi TRT3 spor kanalında yarışma için yapılan program vardı.Tamamını göremedim ancak uzun bir program olduğu belliydi. Hergünü ayrı ayrı yayınladılar. Tekrarı mutlaka olur.......