2015 Hasan Dağı XC Open 06-12 Eylül 2015 Aksaray

Yarışma duyuruları , sonuçları.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Ali(Durali) Karaca
Ad Soyad: Ali (Durali) Karaca
:
Yarışma Pilotu 200+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #41 gönderen Ali(Durali) Karaca » 8 yıl 6 ay önce (16.09.2015, 14:37)

Organizasyon için çok büyük emekler harcayan, başta Abdullah bey, Oğuzkan bey ve Fahri beye, görev alan ve canhıraş şekilde çalışan tüm ekip arkadaşlarına sonsuz teşekkürler. Son yıllarda katıldığım en güzel yarışma organizasyonuydu, ilk defa yapılmasına rağmen bunu bize hiç hissettirmediler, gelecek yıl için mükememmele yakın olacaklarını düşünüyorum ve heyecanla bekliyor olacağım. Benim için, ilk kez düzenlenen bu yarışmanın ilk şampiyonu olmak ayrıca çok anlamlıydı. Abdullah beyin ilk yarışma organizatörlüğü görevinde ve Oğuzkan'ın ilk meetdirector lük görevinde çok başarılı oduklarını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Bu arada, Oğuzkan'ın yeni lakabını herkesin öğrenmesinde fayda var :) zat-ı şahaneleri artık ''sıfırcı Oğuzkan'' olarak da biliniyorlar :D

bu arada, task komiteye seçilebilmem için şahsıma oy veren herkese de ayrıca şükranlarımı sunuyorum.

Kullanıcı avatarı
menafnergiz
Ad Soyad: Menaf Nergiz
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Aksaray XC Open 2015 Teşekkürler

Mesaj #42 gönderen menafnergiz » 8 yıl 6 ay önce (16.09.2015, 21:42)

Her açıdan tatmin olduğum bir yarışma oldu, ilk defa yapılıyor olduğunu hiç hissetmediğim gibi, uçuş kalitesi adına da beğendiğim bir uçuş bölgesi olarak hafızamda yer edindi. Bu spordaki bir kaç ilkimi gerçekleştirmiş olmam, ve yeni tanıştığım samimi, sıcak , güler yüzlü tüm pilot (abilerin/kardeşlerin/arkadaşların) güzel sohbetleri sebebiyle de çok keyif aldığım bir yarışma oldu.
Organizasyonda görev alan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler.
Abdullah Kahraman beye extra yardımlarından dolayı , bir kez daha teşekkür ederim.

(Sıfırcı) Oğuzkan'ın kararlılığını takdir ettim. Notu kırarım demişti , kırdı da. Kimsenin gözünün yaşına bakmıyor valla. :)

Kullanıcı avatarı
Yamasut
Ad Soyad: Serdar İlker
:
Yarışma Pilotu 100+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 4
Pilot Menüsü: 

Mesaj #43 gönderen Yamasut » 8 yıl 6 ay önce (16.09.2015, 22:00)

Merhabalar,

6 gün boyunca her yönüyle güzel bir organizasyona imza atan tüm organizasyon ekibini kutluyorum. Abdullah, Oğuzkan ve Fahri beyi kutluyorum. Ayrıca Aksaray Valiliği ve Aksaray Belediyesine de teşekkürler böyle bir organizasyona önemli bir destek sağladılar.
Hasandağı ve çevresi yarışma uçuşları olarak gayet uygun gözüküyor, önümüzdeki yıllarda da sıkça kullanılacak bir bölge olacağı kesin.
Emeği geçen herkese tekrar teşekkürler..

Serdar İLKER

Kullanıcı avatarı
Çaylak_
Ad Soyad: İsmail Avcı
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #44 gönderen Çaylak_ » 8 yıl 6 ay önce (16.09.2015, 22:57)

Abdullah bey misafirperliğinizden ötürü tekrardan çok teşekkürler. Bu sene herşey çok iyiydi seneye; bu sene yapılanlar + guney takeoffuna çıkış yolu eklenirse mükemmel olur. Organizasyonda emegi geçen herkese teşekkürler, seneye görüşmek dileğiyle.

İsmail AVCI

Kullanıcı avatarı
OmerTR
Ad Soyad: Ömer Turgut
:
200+ Club
Aldığı Beğeni: 2 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #45 gönderen OmerTR » 8 yıl 6 ay önce (17.09.2015, 13:21)

Emeği geçen herkezi kutlar, önümüzdeki yıllarda düzenlenecek organizasyonlarda başarılar dilerim.

Kullanıcı avatarı
kakalamtahu
Ad Soyad: Hasan Tahsin Çervatoğlu
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #46 gönderen kakalamtahu » 8 yıl 6 ay önce (20.09.2015, 22:23)

Hasan Dağı'nın havasını beğendim. Güçlü termikleri var. Güney kalkışı da olursa; uçuşlar % 100 garanti.

Kullanıcı avatarı
hero
Ad Soyad: Abdullah Kahraman
Aldığı Beğeni: 8 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #47 gönderen hero » 8 yıl 6 ay önce (23.09.2015, 12:50)

Arkadaşlar öncelikle hepinize çok teşekkür ederim güzel düşünce ve Dilek'leriniz için
Aksaray'da bir ilk olan Hasandağı Xc open yarışmasının Aksaray'ımız ve şahsım adına çok önemliydi
Çok şükür kazasız sorunsuz atlattık
Yarışmamızın güzel geçmiş olması beni ve ekip arkadaşlarımı önümüzdeki yıllar için de daha çok cesaretlendirdi
Yerel yönetimlerimiz destek oldukları sürece sizlerle çok daha iyi organizasyonlarda buluşacağımızdan şüphem yok
Yaraşmamıza katılan tüm pilot arkadaşlarımıza, misafirlerimize, ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler
Seneye Hasandağı Xc open da görüşmek dileğiyle
Abdullah