Denizli XC Open & Universities challenge (Cat2 comp)

Yarışma duyuruları , sonuçları.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
KARAGÖZ
Ad Soyad: Deniz Karagöz
:
200+ Club
Aldığı Beğeni: 15 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #21 gönderen KARAGÖZ » 1 on yıl 5 yıl önce (20.05.2008, 12:12)

ee yarışma bitti. ne görüntü ne de yorum var.

Kullanıcı avatarı
sancihat
Ad Soyad: Cihat Şan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen sancihat » 1 on yıl 5 yıl önce (20.05.2008, 18:58)

eee akın abi umudumuz sensin elimizde olmayan sebeplerden yarışmaya katılamadık bari sonuçları görelim aklımız sizde kaldı dört gözle bekliyoruz

Kullanıcı avatarı
levo_redkid
Ad Soyad: Levent Topcu
:
Yarışma Pilotu 100+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen levo_redkid » 1 on yıl 5 yıl önce (20.05.2008, 19:17)

slmlar,

Bazi pilotlar bu yarismadan cok guzel anilarla donduler, buna eminim..

Eger Turkiye GPS kayitlari bolumune soyle bir bakarsaniz, son dort gunde acayip ucuslar yapildi Denizli'de.. Ben daha kendi ucuslarimi giremedim ama pilotlarin cogu girmis bilgilerini..

Ben yarismanin ilk gunune katilabildim, sonradan cok acil bir nedenle yarismayi birakip istanbul'a donmem gerekti. Tahminimce yarismaci olan 60-70 pilot vardi. Bir miktar da serbest ucucu arkadaslar vardi.

Ilk gun dinamit tepeden 50km civarinda bir gorev uculdu. 7-8 pilot gole ulaştı. Hava biraz karışık oldugundan iki arkadas yedek atti. Ancak bildigim kadariyla kimsenin birseyi yok.

İkinci gun Cokelez'den biraz daha uzun bir task verildi. Ancak ben iner inmez istanbul'a dondugum icin sonuclari bilmiyorum.

Ucuncu gun ise bildigim kadariyla Turkiye'de simdiye kadar uculan en uzun task verilmis. 127km!!! Ve isin guzel tarafi 7-8 pilot gole ulasmis.

Son gun hava kotu oldugundan task iptal edilmis.

Sonucta benim gecirdigim 1,5 gun gayet guzeldi. Yeni kanadim ile ilk kez termik uctum, biraz alisma firsati bulmus oldum.

Tum sonuclari filan artik Semih yayinlar diye umit ediyorum :))

-levent