xc Türkiye-Turhal

Yarışma duyuruları , sonuçları.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Ali(Durali) Karaca
Ad Soyad: Ali (Durali) Karaca
:
Yarışma Pilotu 200+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #21 gönderen Ali(Durali) Karaca » 1 on yıl 4 yıl önce (29.09.2009, 23:25)

merhaba arkadaşlarım,
her ne kadar yarışmacı sayısı açısından çok fazla katılımın olduğu bir yarışma omadıysa da, kendi adıma çok yararlı geçen bir süreç oldu. yarışmalara yeni katılmaya başlayan biri olarak, farklı kanat ve yarışmacıları tanımak güzeldi. ayrıca gerek Semihin gerekse Abdullahın akşam yaprtıkları sunumlar çok yararlı oldu, kendi adıma yarışmalarda bu tür sunumların ve bilgi paylaşımlarının daha fazla yapılması gerektiğini düşünüyorum. kalınan yer nedeniyle engellilerle bir arada olmak, onları daha yakından tanımak ve biraz şapkamızı öne koyup düşünme açısından, katılan herkes adına çok verimli olduğunu düşünüyorum. masa tenisindeki azimli mücadelesi için Akifi kutluyorum. ayrıca yine masa tenisinde benimle zamanını paylaşan, ısmarlayıcı sedat'a, Alim hocaya ve Denize de çok teşekkür ediyorum. yarışmada emeği geçen tüm Tokat ekibine ve Mehmet Bayraktar'a, kanadını benimle paylaşan ayrıca çay servisiyle tüm katılımcıların sempatisini kazanan Yasemin'e, bildilerini paylaşmaktan keyif alan Ahmet Karalara ve sevgili hemşehrim Umut Aslan'a, Abdullah hocaya ve organizatör Semih Sayır ile tüm katılımcılara teşekkürler... başka bir yerde yeniden karşılaşmak umuduyla, sevgiyle ve hoşçakalınız... Ali (Durali) Karaca... GİRESUN.

Kullanıcı avatarı
aslan_umut
Ad Soyad: Umut Aslan
:
Yarışma Pilotu 250+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen aslan_umut » 1 on yıl 4 yıl önce (30.09.2009, 23:16)

Ben teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere.

Saygılarımla
Umut