Davet: Bulgaristan Açık Şampiyonası 1-6 Mayıs 2010

Yarışma duyuruları , sonuçları.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
DalisaXC
Ad Soyad: İsa Dal
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Davet: Bulgaristan Açık Şampiyonası 1-6 Mayıs 2010

Mesaj #1 gönderen DalisaXC » 1 on yıl 4 yıl önce (10.03.2010, 18:39)

Merhabalar,
Bulgaristan da ki dostlarımızdan gelen yarışma davetini aşağıda bilgilerinize sunuyorum.
Isa Dal

“Türkiye de ki değerli pilot dostlarımız,
Sizi 1-6 Mayıs 2010 tarihleri arasında Bulgaristan Asenovgrad da gerçekleşecek “Açık Bulgaristan Şampiyonası” na davet etmekten mutluluk duyuyorum.
Bulgaristan ın en güzel dağ sıralarından olan “Rodop” dağları, yıl boyunca yeşilliğini korur ve kendine özgü mikro kliması ile, diğer bölgelerden farklılık gösterir. Görev uçuşları hem dağlık hem de düzlük alanda yapılacaktır. Yarışma ödülleri (bütün katılımcılar üzerinden değerlendirilen) genel klasmanda ilk 3, 1. bayan ve 1. seri sınıf için verilecektir.
Bulgaristan için vize geretiğini biliyoruz ve bunun için yerel yönetimimizle, İstanbul Bulgar konsolosluğu ile görüştük. Çifte teyitle, gurup vizesi için gerekli olanları tespit ettik;
1. Vize ye ihtiyacı olan pilotların isim ve soyisimleri ile birlikte pasaport numaraları
2. Resmi davetiyemizi geçmek üzere bir kurum yazışması (THK, Federasyon ya da bu islerin takibini ustlenecek bir kulüp)
3. Bütün davetiye ile, bir kişi Bulgar konsolosluğuna bütün pilotlar adına başvurabiliyor. Bulgar konsolosluğu bu şekilde işlemlerin en süratli şekilde yapılacağına dair bize garanti verdiler.
4. Vizelerini aldıktan sonra, her pilot bağımsız olarak , vize geçerlilik süresine bağlı olarak Bulgaristan a giriş ve çıkış yapabilecek.
5. Vize ücreti olarak 60 EUR talep ediliyor ve gidiş tarihinden en az 1 hafta önce talep edilme durumunda geçerlidir.
Yarışma ya ilişkin bilgilere ulaşabileceğiniz link: http://paragliding.bg/en/competitions/nc2010

Hepinizi Asenovgrad ta görme dileğimize
Daniel “

Kullanıcı avatarı
DalisaXC
Ad Soyad: İsa Dal
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen DalisaXC » 1 on yıl 4 yıl önce (18.04.2010, 22:26)

Yarışmaya katılmayı düşünen pilotlar için konaklama rezervasyonu yapılacak. Bunun için [email protected] dan Dimitar a mail atmanızı rica ediyorum. Ben yarışmaya maalesef yine yurt dışında iş programım olmasından dolayı katılamıyorum.
Sevgiler...