Tokat Turhal THK Türkiye Şampiyonası iptali

Yarışma duyuruları , sonuçları.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
mubi
Ad Soyad: Muharrem Birdoğan
:
100+ Club
Aldığı Beğeni: 9 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #21 gönderen mubi » 1 on yıl 3 yıl önce (21.08.2010, 11:35)

ymcbayraktar yazdı:Sayın Genel Başkanımız'ın Tokat Konusunda söylediklerinin hepsi doğrudur ancak güvendiği insan malesef o güvene layık olamamıştır Tokat Şube başkanı İhtirası ve bencilliği ile herşeyi kendim yapacağım kendi reklamım olacak düşüncesiyle Tokat'ın en büyük kulübü THK Tokat Sportif havacılık kulübümüzü organizasyon dışında bırakmak istemiş uyarılarımızı ve yapılması gerekenleri dikkate almadığı için malesef bu duruma neden olmuştur bu şahıs Tokat Şubesinde olduğu müddetçe bu şube ile ilişkilerimizi dondurmuş bulunmaktayız inşallah önümüzdeki yıl bu durum telefi edilecektir

Mehmet Bayraktar
THK Tokat Sportif Hav. Klb. Bşk
THSF İL Temsilcisi

Lütfen beni kimse yanlış anlamasın. Doğrusunu öğrenmek için soruyorum. Ben Mehmet beyi hiç tanımam ama Mehmet bey ( veya bu kişi bir başkasıda olabilirdi ) THSF il temsilcisi ve aynı zamanda sportif havacılık kulübü başkanı. Benim bildiğim il temsilcilerinin bağımsız tarafsız olması gerektiği, il temsilcilerinin kulüp adamı olmaması gerektiğini biliyordum. BU konuda cevaplarınızı bekliyorum. İyi günler.

Kullanıcı avatarı
cincir
Ad Soyad: Güngör Şen
:
Moderatör
Aldığı Beğeni: 11 / 2
İletişim:
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen cincir » 1 on yıl 3 yıl önce (21.08.2010, 12:14)

mubi yazdı:
Lütfen beni kimse yanlış anlamasın. Doğrusunu öğrenmek için soruyorum. Ben Mehmet beyi hiç tanımam ama Mehmet bey ( veya bu kişi bir başkasıda olabilirdi ) THSF il temsilcisi ve aynı zamanda sportif havacılık kulübü başkanı. Benim bildiğim il temsilcilerinin bağımsız tarafsız olması gerektiği, il temsilcilerinin kulüp adamı olmaması gerektiğini biliyordum. BU konuda cevaplarınızı bekliyorum. İyi günler.

Muharrem Bey Sakarya Hava Sporları Kulübü kurucusu ve başkanıyken Sakarya İl Temsilcisi olarak atanacağımı öğrendiğimde hem Gençlik Spor İl Müdürü'müzün ricasıyla (bağımsız olmam gerektiğini söyledi) hem de kendi isteğimle kulüp başkanlığından ve yönetiminden ayrıldım.
Fakat yine de bunun çok önemli olmadığını, başkanken ya da yöneticiyken de il temsilcisi olunabileceğini düşünüyorum.Örnekleri de sadece Mehmet Bey değildir.Benim asıl anlamadığım THK'nın federasyonu tanımamasına Mehmet Bey ne diyor THSF İl Temsilcisi'yken ?
Bence buna bir karar vermek gerekir öncelikle.Eğer THK federasyonu tanımıyorsa ki bunu defalarca resmi olarak söylemediyse de tutum ve davranışlarıyla belli etmiştir, Mehmet Bey'in il temsilciliğine neden ses çıkartmamıştır?
Ben yanlış anladıysam ve THK nerden çıkarttın bunu diyorsa lütfen federasyonu tanıdığını deklare etsin de biz de bilelim... :?: