Syrıde Nav V3

Satılık diğer malzemeler bölümü. Örneğin ; Kask, GPS, Vario, Telsiz, Tulum, Pervane, Paramotor vb

Moderatörler: Moderatör Ekibi, İlan Kontrol Ekibi

Forum kuralları
İkinci el ilanlar bölümünde ilan veren kişiler ürünleri satıldığında başlığın sağ üst köşesindeki tik işareti butonu ile satıldı olarak işaratleyebilirler. Eğer ürün bir sebepten dolayı satış iptal olduysa aynı buton ile tekrar eski haline getirebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ByFishEye
Ad Soyad: Altug ERYOLDAS
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Syrıde Nav V3

Mesaj #1 gönderen ByFishEye » 1 ay 4 hafta önce (17.09.2018, 13:16)

Üretici Marka : Syride
Model/Boyut : Nav V3
Renk : Kırmızı
Üretim Yılı : 2017
Tahmini Uçuş Adedi : 40
Tahmini Uçuş Saati : 25
Malzemenin genel durumu/tamir/değişen : Sıfır ayarında hasarsız, çiziksiz, çalışmasında hiçbir kusur yok. (En güncel firmware yüklü durumda)
Fiyat : 2.200 TL
Malzemenin bulunduğu şehir/yer : Ankara
Satış sebebi : Fazlalık (ilk sahibiyim)
Satıcı bilgileri : (isim soyad, tel, email, web) : Forum özelden yazabilirsiniz ya da aeryoldas@hotmail.com 'a mesaj atabilirsiniz.

Hafif tasarımı ve hassas programlanmış yazılımı ile gerek normal gerek yarışma uçuşlarınız için ideal bir cihaz. Web yazılımı ile kendinize özel ekran tasarımı yapabilir, waypoint veya task yüklemeleri yapabilirsiniz. Tüm uçuş kayıtlarını tutuyor ve web sitesine yüklediğinizde uçuşlarınız ile ilgili tüm analizleri size veriyor. Xc uçuşları için son derece ideal. Vario performansı son derece hassas. Alarmlar, hava sahası uyarıları, glide ratio ile gidebileceğiniz max mesafe gibi bir çok özelliği fazlasıyla barındırıyor. Menu kullanımı son derece kolay ve uçuş sırasında müthiş rahat edeceksiniz. Şarjı ortalama 8-10 saat (Flight Mode'da) gidiyor. Ben kullandığım sürece son derece memnun kaldım ve hiçbir sorun yaşamadım. Sıfır fiyatı 350-360 EUR civarında. Alacak arkadaşa şimdiden keyifli uçuşlar.
Dosya ekleri
syride1.jpg
syride2.jpg
syride3.jpg
syride4.jpg
syride5.png
syride5.png (49.88 KiB) 524 kere görüntülendi

Kullanıcı avatarı
ByFishEye
Pilot Menüsü: 

Syrıde Nav V3

Mesaj #2 gönderen ByFishEye » 1 ay 1 hafta önce (03.10.2018, 10:18)

Güncel

Kullanıcı avatarı
ByFishEye
Pilot Menüsü: 

Syrıde Nav V3

Mesaj #3 gönderen ByFishEye » 3 hafta 3 gün önce (23.10.2018, 09:27)

2.000 TL olarak fiyat güncellenmiştir.

“Satılık Diğer Malzemeler” sayfasına dön