ordu boztepe yamaç paraşüt atlayışları

Şenlikler ,Organizasyonlar , yarışmalar hakkındaki konular, havacılıkla ilgili her türlü duyurular.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ekremcvs
Ad Soyad: Ekrem Çavuş
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #21 gönderen ekremcvs » 1 on yıl 1 yıl önce (07.06.2012, 18:46)

Herkese merhaba
bu başlığın açılmasından sonraki geçen süreçte Ordudaki teleferik açılışına katılmak için ve Orduda uçan arkadaşları görmek ve yalnız bırakmamak adına Samsun ve civar illerdeki pilot arkadaşları cumartesi için gitmeye ikna etmeye çalıştım .
lakin pilot arkadaşlarım kendilerine göre haklı olarak negatif ayrımcılık olduğunu ve her hafta sonu gittikleri Boztepeye sırf bu yüzden bu hafta gitmeyeceklerini ifade ettiler.
bildiğim kadarı ile belediyedeki yetkililer Ordulu pilot arkadaşlar ile çok kolay halledebilecekleri bir konuyu çıkmaz hale getirdiler yanıbaşlarında herhafta uçmaya gelen pilotlar varken ulaşım konaklama vb konularla ilgili ayrımcı davranmaları sonucu civar illerdeki pilotlar böyle bir tepki gösterdiler.
ilerleyen haftalarda gelip yine uçacakları Boztepe ye şimdilik bu hafta PAS dediler...
sevgiler

Kullanıcı avatarı
FaLpY
Ad Soyad: Mesut Alp Poyraz
:
100+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen FaLpY » 1 on yıl 1 yıl önce (07.06.2012, 20:00)

Herkes kendince haklı...
Ordu lu yerel pilotların pistin ortadan kaybolmaması, en iyi şekilde olması ve Ordu da yamaçparaşütü nü geliştirmek adına Boztepe de ne kadar emeği varsa , Ordulu pilotlardan daha fazla Boztepe de uçan, her haftasonu özellikle Samsun (Ekrem Çavuş başta ) ve diğer illerden gelen arkadaşlarında o kadar emeği vardır.
Ben bu cumartesi Boztepe deyim.Görüşmek üzere...

Kullanıcı avatarı
karamansan
Ad Soyad: Soner Karaman
:
100+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen karamansan » 1 on yıl 1 yıl önce (08.06.2012, 10:26)

lütfen biri şu başlığı değiştirsin yada daha fazla uzatmayalım delinin kuyuya attığı taşı çıkarma işini. boztepedeki take-off'a destek olmayanlar için bişey yapma niyetim yok. sevgili ilhan aradı ve hafta sonu uçuyoruz dedi. neden olmasın dedim. biz buralıyız, boztepe burada hava ve keyfimiz iyi olduğu sürece çıkıp rutin uçuşlarımızı yapıyoruz. cumartesi olacak uçuşun diğerlerinden farkı olmayacaktır
BENİM İÇİN......

Kullanıcı avatarı
KAYAKIN
Ad Soyad: Cihan Kın
Pilot Menüsü: 

...

Mesaj #24 gönderen KAYAKIN » 1 on yıl 1 yıl önce (08.06.2012, 11:03)

arkadaşlar , eğer take-off un tekrar elden gitmesini istiyorsanız ... gelmeyin ... amaç da bu zaten ... bu oyunun parçası olmayın ...
yarın ne kadar kalabalık olunur ise ..boztepe o kadar uçanların olur ...
ekrem çavuş , ekibini al ve gel .. uçuş olmasa bile uçanlar o tepede olmalı ... o kişilerin bir sözünü ileteyim '' 3- 5 kişi zevk yapacak diye mi buraya yapacağız ?'' ....
hayır 3- 5 kişi değiliz ... çok kişiyiz ... zevk yapmıyoruz .. spor yapıyoruz ..
bunun cevabını yarın ne kalabalık olunursa okadar iyi verilir...
saygılar

Kullanıcı avatarı
deltakanat_52
Ad Soyad: Azmi Beştaş
Pilot Menüsü: 

Mesaj #25 gönderen deltakanat_52 » 1 on yıl 1 yıl önce (18.06.2012, 12:22)

konuyu yeni takip etmeye başladım...9 haziranda durum ne oldu..katılım nasıl oldu arkadaşlar?

Kullanıcı avatarı
FaLpY
Ad Soyad: Mesut Alp Poyraz
:
100+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #26 gönderen FaLpY » 1 on yıl 1 yıl önce (22.06.2012, 12:04)

Uçuldu kaçıldı sıkıntı olmadı...