canik yamaç paraşütü şenliği 7-8 temmuz 2012
Moderatör: Moderatör Ekibi
- webbi55
- Mesajlar: 263
- Kayıt: 28.07.2009, 16:05
- Ad Soyad: Mutlu Erdönmez
- Şehir: Samsun / Tokat
- Aldığı Beğeni: 0 / 0
- Yaş: 46
- Pilot Menüsü:
Kadir Abi bugüne kadar Muğladan hiç bi pilot gelip burda uçmadı. Gelirsen ilk olacaksın.
Denizcim 1 - Kağıt kalemle liste tutmadığım için , her gittiğim PC de listeleri kontrol edip kişileri eklediğim için böyle yapıyorum. 2 - TOP 10 a girmen için Samsuna gelip Uçuşunu görmemiz lazım. 3 - Ekrem abinde son duyumlarıma göre artık Şortsuz uçacakmış
Denizcim 1 - Kağıt kalemle liste tutmadığım için , her gittiğim PC de listeleri kontrol edip kişileri eklediğim için böyle yapıyorum. 2 - TOP 10 a girmen için Samsuna gelip Uçuşunu görmemiz lazım. 3 - Ekrem abinde son duyumlarıma göre artık Şortsuz uçacakmış
- webbi55
- Mesajlar: 263
- Kayıt: 28.07.2009, 16:05
- Ad Soyad: Mutlu Erdönmez
- Şehir: Samsun / Tokat
- Aldığı Beğeni: 0 / 0
- Yaş: 46
- Pilot Menüsü:
6-7-8 Temmuz Canik Yamaç Paraşütü Şenliği Listemiz
1 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
2 - Mehmet BAYRAKTAR ( Tokat - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu - ???? )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - ??? )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - ???? )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - ????? )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Tequila 3 )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 -
70 -
71 -
72 -
73 -
74 -
75 -
Listeye Adını yazdıracaklar İl , ilçe ve Kanat Markasını Söylesin . İsmi gelecek listesinde olupta herhangi bir aksilikte gelemeyecek olanlar ismini Listeden çıkartırmak için bize başvursunlar.Samsun da Süprizlerle dolu 1. cisini düzenlediğimiz olan şenliğimize katılmış olanlar çok memnun, katılamayanların da çok üzülceği aşikardır.Süprizleri ileriki günlerde açıklayacağız. Tüm Uçan Pilotlarımızı bekliyoruz.........
1 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
2 - Mehmet BAYRAKTAR ( Tokat - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu - ???? )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - ??? )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - ???? )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - ????? )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Tequila 3 )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 -
70 -
71 -
72 -
73 -
74 -
75 -
Listeye Adını yazdıracaklar İl , ilçe ve Kanat Markasını Söylesin . İsmi gelecek listesinde olupta herhangi bir aksilikte gelemeyecek olanlar ismini Listeden çıkartırmak için bize başvursunlar.Samsun da Süprizlerle dolu 1. cisini düzenlediğimiz olan şenliğimize katılmış olanlar çok memnun, katılamayanların da çok üzülceği aşikardır.Süprizleri ileriki günlerde açıklayacağız. Tüm Uçan Pilotlarımızı bekliyoruz.........
- webbi55
- Mesajlar: 263
- Kayıt: 28.07.2009, 16:05
- Ad Soyad: Mutlu Erdönmez
- Şehir: Samsun / Tokat
- Aldığı Beğeni: 0 / 0
- Yaş: 46
- Pilot Menüsü:
6-7-8 Temmuz Canik Yamaç Paraşütü Şenliği Listemiz
1 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
2 - Mehmet BAYRAKTAR ( Tokat - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Tequila 3 )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 -
72 -
73 -
74 -
75 -
Listeye Adını yazdıracaklar İl , ilçe ve Kanat Markasını Söylesin . İsmi gelecek listesinde olupta herhangi bir aksilikte gelemeyecek olanlar ismini Listeden çıkartırmak için bize başvursunlar.Samsun da Süprizlerle dolu 1. cisini düzenlediğimiz olan şenliğimize katılmış olanlar çok memnun, katılamayanların da çok üzülceği aşikardır.Süprizleri ileriki günlerde açıklayacağız. Tüm Uçan Pilotlarımızı bekliyoruz.........
1 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
2 - Mehmet BAYRAKTAR ( Tokat - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Tequila 3 )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 -
72 -
73 -
74 -
75 -
Listeye Adını yazdıracaklar İl , ilçe ve Kanat Markasını Söylesin . İsmi gelecek listesinde olupta herhangi bir aksilikte gelemeyecek olanlar ismini Listeden çıkartırmak için bize başvursunlar.Samsun da Süprizlerle dolu 1. cisini düzenlediğimiz olan şenliğimize katılmış olanlar çok memnun, katılamayanların da çok üzülceği aşikardır.Süprizleri ileriki günlerde açıklayacağız. Tüm Uçan Pilotlarımızı bekliyoruz.........
- webbi55
- Mesajlar: 263
- Kayıt: 28.07.2009, 16:05
- Ad Soyad: Mutlu Erdönmez
- Şehir: Samsun / Tokat
- Aldığı Beğeni: 0 / 0
- Yaş: 46
- Pilot Menüsü:
6-7-8 Temmuz Canik Yamaç Paraşütü Şenliği Listesi için son 7 gün. Şenliğe son 5 gün kala Kalıncak yerlerin ayarlanması, Yeme - İçme ve Diğer Etkinliklerin ayarlanması için kesin sayı gerekmektedir. Son 5 gün listeye kimse eklenmeyecektir. Bu bakımdan ismi yazılmış olupta gelemeyecek olanlar, ismi yazılmamışta gelecek olanlar derhal listeyi düzenlememize yardımcı olsunlar. Tüm Samsun ekibi heyecanla sizleri bekliyorlar
26.06.2012 Son Liste
6-7-8 Temmuz Canik Yamaç Paraşütü Şenliği Listemiz
1 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
2 - Mehmet BAYRAKTAR ( Tokat - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Tequila 3 )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 - Tayfur BİRGİLİ ( Burdur Bucak - Ozone Addisk )
72 - Barış SABUNCULAR ( İzmir - Uturn-Emotion2 )
73 - Ahmet Duran KESKİN ( Tokat )
74 - Tuğba SEZER ( Tokat )
75 -
26.06.2012 Son Liste
6-7-8 Temmuz Canik Yamaç Paraşütü Şenliği Listemiz
1 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
2 - Mehmet BAYRAKTAR ( Tokat - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Tequila 3 )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 - Tayfur BİRGİLİ ( Burdur Bucak - Ozone Addisk )
72 - Barış SABUNCULAR ( İzmir - Uturn-Emotion2 )
73 - Ahmet Duran KESKİN ( Tokat )
74 - Tuğba SEZER ( Tokat )
75 -
- webbi55
- Mesajlar: 263
- Kayıt: 28.07.2009, 16:05
- Ad Soyad: Mutlu Erdönmez
- Şehir: Samsun / Tokat
- Aldığı Beğeni: 0 / 0
- Yaş: 46
- Pilot Menüsü:
Etkinliğin nasıl olacağı konusunda çok tiyo vermiyoruz, korkuyoruz 150 pilot gelir diye
6-7-8 Temmuz Canik Yamaç Paraşütü Şenliği Listesi için son 6 gün. Şenliğe son 5 gün kala Kalıncak yerlerin ayarlanması, Yeme - İçme ve Diğer Etkinliklerin ayarlanması için kesin sayı gerekmektedir. Son 5 gün listeye kimse eklenmeyecektir. Bu bakımdan ismi yazılmış olupta gelemeyecek olanlar, ismi yazılmamışta gelecek olanlar derhal listeyi düzenlememize yardımcı olsunlar. Tüm Samsun ekibi heyecanla sizleri bekliyorlar
27.06.2012 Son Liste
1 - Semih NECLİ (Tokat )
2 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Ahmet DEMİRHAN ( Adana )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 - Tayfur BİRGİLİ ( Burdur Bucak - Ozone Addisk )
72 - Barış SABUNCULAR ( İzmir - Uturn-Emotion2 )
73 - Ahmet Duran KESKİN ( Tokat )
74 - Tuğba SEZER ( Tokat )
75 - Turgut SİVASLI ( ??? )
6-7-8 Temmuz Canik Yamaç Paraşütü Şenliği Listesi için son 6 gün. Şenliğe son 5 gün kala Kalıncak yerlerin ayarlanması, Yeme - İçme ve Diğer Etkinliklerin ayarlanması için kesin sayı gerekmektedir. Son 5 gün listeye kimse eklenmeyecektir. Bu bakımdan ismi yazılmış olupta gelemeyecek olanlar, ismi yazılmamışta gelecek olanlar derhal listeyi düzenlememize yardımcı olsunlar. Tüm Samsun ekibi heyecanla sizleri bekliyorlar
27.06.2012 Son Liste
1 - Semih NECLİ (Tokat )
2 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Ahmet DEMİRHAN ( Adana )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 - Tayfur BİRGİLİ ( Burdur Bucak - Ozone Addisk )
72 - Barış SABUNCULAR ( İzmir - Uturn-Emotion2 )
73 - Ahmet Duran KESKİN ( Tokat )
74 - Tuğba SEZER ( Tokat )
75 - Turgut SİVASLI ( ??? )
- webbi55
- Mesajlar: 263
- Kayıt: 28.07.2009, 16:05
- Ad Soyad: Mutlu Erdönmez
- Şehir: Samsun / Tokat
- Aldığı Beğeni: 0 / 0
- Yaş: 46
- Pilot Menüsü:
Değerli Pilot arkadaşlarım 1 Temmuz Pazar Akşamı Saat 23:00 de Liste kapanacaktır.Bu Tarih ve Günden sonra Listeye ekleme yapılmayacaktır. 2 Temmuz Pazartesi Günü Etkinlik süresinde yapılacak olan programı paylaşacağız. Herşeyin güzel geçeceğini umarak, Festivalde buluşacağımız günü bekliyoruz.
6-7-8 Temmuz Canik Yamaç Paraşütü Şenliği Listesi için son 7 gün. Şenliğe son 5 gün kala Kalıncak yerlerin ayarlanması, Yeme - İçme ve Diğer Etkinliklerin ayarlanması için kesin sayı gerekmektedir. Son 5 gün listeye kimse eklenmeyecektir. Bu bakımdan ismi yazılmış olupta gelemeyecek olanlar, ismi yazılmamışta gelecek olanlar derhal listeyi düzenlememize yardımcı olsunlar. Tüm Samsun ekibi heyecanla sizleri bekliyorlar
28.06.2012 Son Liste
1 - Semih NECLİ (Tokat )
2 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Ahmet DEMİRHAN ( Adana )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 - Tayfur BİRGİLİ ( Burdur Bucak - Ozone Addisk )
72 - Barış SABUNCULAR ( İzmir - Uturn-Emotion2 )
73 - Ahmet Duran KESKİN ( Tokat )
74 - Tuğba SEZER ( Tokat )
75 - Turgut SİVASLI ( ??? )
76 - Köksal GÜNAYDIN (Tokat - Turhal )
77 - Yunus Emre YAZICILAR (Samsun )
78 - Aykut UYSAL (Trabzon )
79 - Özcan GÖKTAN
80 - Kadir Sadık ARIK ( Erzurum - Buzz3)
81 - Ahmet OK ( Erzurum - Apco Presta)
82 - Yasin KADER ( Erzurum - Skywalk Cyanne)
83 - Gamze KADER (Erzurum)
84 -
85 -
6-7-8 Temmuz Canik Yamaç Paraşütü Şenliği Listesi için son 7 gün. Şenliğe son 5 gün kala Kalıncak yerlerin ayarlanması, Yeme - İçme ve Diğer Etkinliklerin ayarlanması için kesin sayı gerekmektedir. Son 5 gün listeye kimse eklenmeyecektir. Bu bakımdan ismi yazılmış olupta gelemeyecek olanlar, ismi yazılmamışta gelecek olanlar derhal listeyi düzenlememize yardımcı olsunlar. Tüm Samsun ekibi heyecanla sizleri bekliyorlar
28.06.2012 Son Liste
1 - Semih NECLİ (Tokat )
2 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Ahmet DEMİRHAN ( Adana )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 - Tayfur BİRGİLİ ( Burdur Bucak - Ozone Addisk )
72 - Barış SABUNCULAR ( İzmir - Uturn-Emotion2 )
73 - Ahmet Duran KESKİN ( Tokat )
74 - Tuğba SEZER ( Tokat )
75 - Turgut SİVASLI ( ??? )
76 - Köksal GÜNAYDIN (Tokat - Turhal )
77 - Yunus Emre YAZICILAR (Samsun )
78 - Aykut UYSAL (Trabzon )
79 - Özcan GÖKTAN
80 - Kadir Sadık ARIK ( Erzurum - Buzz3)
81 - Ahmet OK ( Erzurum - Apco Presta)
82 - Yasin KADER ( Erzurum - Skywalk Cyanne)
83 - Gamze KADER (Erzurum)
84 -
85 -
- webbi55
- Mesajlar: 263
- Kayıt: 28.07.2009, 16:05
- Ad Soyad: Mutlu Erdönmez
- Şehir: Samsun / Tokat
- Aldığı Beğeni: 0 / 0
- Yaş: 46
- Pilot Menüsü:
Bu Akşam 23:59 da Liste kapanacaktır bilginize. İsmini yazdırcak olan Pilotlar acil yazdırsınlar.
6-7-8 Temmuz Canik Yamaç Paraşütü Şenliği Listesi için son 7 gün. Şenliğe son 5 gün kala Kalıncak yerlerin ayarlanması, Yeme - İçme ve Diğer Etkinliklerin ayarlanması için kesin sayı gerekmektedir. Son 5 gün listeye kimse eklenmeyecektir. Bu bakımdan ismi yazılmış olupta gelemeyecek olanlar, ismi yazılmamışta gelecek olanlar derhal listeyi düzenlememize yardımcı olsunlar. Tüm Samsun ekibi heyecanla sizleri bekliyorlar
01.07.2012 Son Liste
1 - Semih NECLİ (Tokat )
2 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - Airwey )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun )
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Ahmet DEMİRHAN ( Adana )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 - Tayfur BİRGİLİ ( Burdur Bucak - Ozone Addisk )
72 - Barış SABUNCULAR ( İzmir - Uturn-Emotion2 )
73 - Ahmet Duran KESKİN ( Tokat )
74 - Tuğba SEZER ( Tokat )
75 - Turgut SİVASLI ( ??? )
76 - Köksal GÜNAYDIN (Tokat - Turhal )
77 - Yunus Emre YAZICILAR (Samsun )
78 - Aykut UYSAL (Trabzon )
79 - Özcan GÖKTAN
80 - Kadir Sadık ARIK ( Erzurum - Buzz3)
81 - Ahmet OK ( Erzurum - Apco Presta)
82 - Yasin KADER ( Erzurum - Skywalk Cyanne)
83 - Gamze KADER (Erzurum)
84 - Sadi DİNLER ( Tokat )
85 - İlhan YAYAR ( Tokat )
6-7-8 Temmuz Canik Yamaç Paraşütü Şenliği Listesi için son 7 gün. Şenliğe son 5 gün kala Kalıncak yerlerin ayarlanması, Yeme - İçme ve Diğer Etkinliklerin ayarlanması için kesin sayı gerekmektedir. Son 5 gün listeye kimse eklenmeyecektir. Bu bakımdan ismi yazılmış olupta gelemeyecek olanlar, ismi yazılmamışta gelecek olanlar derhal listeyi düzenlememize yardımcı olsunlar. Tüm Samsun ekibi heyecanla sizleri bekliyorlar
01.07.2012 Son Liste
1 - Semih NECLİ (Tokat )
2 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - Airwey )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun )
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Ahmet DEMİRHAN ( Adana )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 - Tayfur BİRGİLİ ( Burdur Bucak - Ozone Addisk )
72 - Barış SABUNCULAR ( İzmir - Uturn-Emotion2 )
73 - Ahmet Duran KESKİN ( Tokat )
74 - Tuğba SEZER ( Tokat )
75 - Turgut SİVASLI ( ??? )
76 - Köksal GÜNAYDIN (Tokat - Turhal )
77 - Yunus Emre YAZICILAR (Samsun )
78 - Aykut UYSAL (Trabzon )
79 - Özcan GÖKTAN
80 - Kadir Sadık ARIK ( Erzurum - Buzz3)
81 - Ahmet OK ( Erzurum - Apco Presta)
82 - Yasin KADER ( Erzurum - Skywalk Cyanne)
83 - Gamze KADER (Erzurum)
84 - Sadi DİNLER ( Tokat )
85 - İlhan YAYAR ( Tokat )
- webbi55
- Mesajlar: 263
- Kayıt: 28.07.2009, 16:05
- Ad Soyad: Mutlu Erdönmez
- Şehir: Samsun / Tokat
- Aldığı Beğeni: 0 / 0
- Yaş: 46
- Pilot Menüsü:
Liste Bu gece 23:59 da kapanacaktır .
01.07.2012 Canik Yamaç Paraşütü Pilot Listesi
1 - Semih NECLİ (Tokat )
2 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Ahmet DEMİRHAN ( Adana )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 - Tayfur BİRGİLİ ( Burdur Bucak - Ozone Addisk )
72 - Barış SABUNCULAR ( İzmir - Uturn-Emotion2 )
73 - Ahmet Duran KESKİN ( Tokat )
74 - Tuğba SEZER ( Tokat )
75 - Turgut SİVASLI ( ??? )
76 - Köksal GÜNAYDIN (Tokat - Turhal )
77 - Yunus Emre YAZICILAR (Samsun )
78 - Aykut UYSAL (Trabzon )
79 - Özcan GÖKTAN
80 - Kadir Sadık ARIK ( Erzurum - Buzz3)
81 - Ahmet OK ( Erzurum - Apco Presta)
82 - Yasin KADER ( Erzurum - Skywalk Cyanne)
83 - Gamze KADER (Erzurum)
84 - Sadi DİNLER ( Tokat )
85 - İlhan YAYAR ( Tokat )
86 - İbrahim HATİPOĞLU ( Merzifon - Swing Arcus )
87 - Kadir KAYA ( Merzifon - Skaywalk Mescal2 )
88 - Rıdvan GÜNDÜZ ( Merzifon - Swing Arcus)
89 - Rasim KUŞCU ( Bursa- Cayanne 4 )
90 - Cansu (Bursa - Mescal3 )
91- Mücahit ARSLAN ( Bursa - Mescal 3 )
92 - Mustafa BAŞDEMİR ( Turhal )
01.07.2012 Canik Yamaç Paraşütü Pilot Listesi
1 - Semih NECLİ (Tokat )
2 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Ahmet DEMİRHAN ( Adana )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 - Tayfur BİRGİLİ ( Burdur Bucak - Ozone Addisk )
72 - Barış SABUNCULAR ( İzmir - Uturn-Emotion2 )
73 - Ahmet Duran KESKİN ( Tokat )
74 - Tuğba SEZER ( Tokat )
75 - Turgut SİVASLI ( ??? )
76 - Köksal GÜNAYDIN (Tokat - Turhal )
77 - Yunus Emre YAZICILAR (Samsun )
78 - Aykut UYSAL (Trabzon )
79 - Özcan GÖKTAN
80 - Kadir Sadık ARIK ( Erzurum - Buzz3)
81 - Ahmet OK ( Erzurum - Apco Presta)
82 - Yasin KADER ( Erzurum - Skywalk Cyanne)
83 - Gamze KADER (Erzurum)
84 - Sadi DİNLER ( Tokat )
85 - İlhan YAYAR ( Tokat )
86 - İbrahim HATİPOĞLU ( Merzifon - Swing Arcus )
87 - Kadir KAYA ( Merzifon - Skaywalk Mescal2 )
88 - Rıdvan GÜNDÜZ ( Merzifon - Swing Arcus)
89 - Rasim KUŞCU ( Bursa- Cayanne 4 )
90 - Cansu (Bursa - Mescal3 )
91- Mücahit ARSLAN ( Bursa - Mescal 3 )
92 - Mustafa BAŞDEMİR ( Turhal )
- webbi55
- Mesajlar: 263
- Kayıt: 28.07.2009, 16:05
- Ad Soyad: Mutlu Erdönmez
- Şehir: Samsun / Tokat
- Aldığı Beğeni: 0 / 0
- Yaş: 46
- Pilot Menüsü:
[quote="webbi55"]
02.07.2012 Canik Yamaç Paraşütü Pilot Listesi.
1 - Semih NECLİ (Tokat )
2 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Ahmet DEMİRHAN ( Adana )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 - Tayfur BİRGİLİ ( Burdur Bucak - Ozone Addisk )
72 - Barış SABUNCULAR ( İzmir - Uturn-Emotion2 )
73 - Ahmet Duran KESKİN ( Tokat )
74 - Tuğba SEZER ( Tokat )
75 - Turgut SİVASLI ( ??? )
76 - Köksal GÜNAYDIN (Tokat - Turhal )
77 - Yunus Emre YAZICILAR (Samsun )
78 - Aykut UYSAL (Trabzon )
79 - Özcan GÖKTAN
80 - Kadir Sadık ARIK ( Erzurum - Buzz3)
81 - Ahmet OK ( Erzurum - Apco Presta)
82 - Yasin KADER ( Erzurum - Skywalk Cyanne)
83 - Gamze KADER (Erzurum)
84 - Sadi DİNLER ( Tokat )
85 - İlhan YAYAR ( Tokat )
86 - İbrahim HATİPOĞLU ( Merzifon - Swing Arcus )
87 - Kadir KAYA ( Merzifon - Skaywalk Mescal2 )
88 - Rıdvan GÜNDÜZ ( Merzifon - Swing Arcus)
89 - Rasim KUŞCU ( Bursa- Cayanne 4 )
90 - Cansu (Bursa - Mescal3 )
91- Mücahit ARSLAN ( Bursa - Mescal 3 )
92 - Mustafa BAŞDEMİR ( Turhal )
93- EDA EMİL ( SAMSUN - ÇARŞAF KANAT )
02.07.2012 Canik Yamaç Paraşütü Pilot Listesi.
1 - Semih NECLİ (Tokat )
2 - Aziz ALKAN ( Sivas - Tandem )
3 - Murat BİNİCİ ( İzmir )
4 - Ekrem ÇAVUŞ ( Samsun - Uturn Airwolf )
5 - Yılmaz GÜMÜŞ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
6 - Adnan COŞKUN ( İstanbul -Airwave sport 3 )
7 - Mustafa YILMAZ ( Samsun - Advance Epsilon )
8 - Recep TURAN ( Samsun - Apco )
9 - Alparslan ÇAMLIBEL ( Ordu )
10 - Emin Onur CANBİLEK ( Tokat - Skywalk Teqila3 )
11 - Murat SOBACI ( Çorum - Sun-Gliders )
12 - Koray KOŞ( Tokat - Ozone Buzz3 )
13- Ahmet SIRMALI (Amasya - Skaywalk Teqila 2 )
14 - İsmail BAYRAM ( Tokat - Swing Axis )
15 - Kemal GÖKÇEK ( Tokat - Turhal - ????? )
16 - Sedat DEMİREL ( Giresun -
17 - Çağlar ÇOR ( Samsun - Uturn - İnfinity III )
18 - Ulukan ABACI (Samsun - Apco )
19 - Seçil BARAZ ( Turhal - Tokat - Skywalk Teqila 2)
20 - Muhammed GENC ( Trabzon )
21 - Mustafa Furkan GÖKTAŞ ( Sinop )
22 - Serhat KAYA ( ?? )
23 - Volkan OVUN ( Ankara - ProDesign/Accura- )
24 - Serdar SAÇTI ( Tokat - GRADİENT ASPEN 4 )
25 - Ömür Deniz ERDAL (Konya-Gradient Aspen2)
26 - Melih TURGUT ( Samsun - Uturn İnfinity )
27 - Okan DEMİR ( Samsun - Ozone Majo )
28 - Ergun SELÇUK ( Samsun - Skywalk Teqila 2 )
29 - Sedat KURT ( Samsun - Graident )
30 - Mustafa KOÇ ( Samsun - Advance Epsilon 6 )
31 - Mutlu ERDÖNMEZ ( Samsun - Skaywalk Teqila 3 )
32 - Emrullah FİDAN ( Amasya - Ozone Buzz3 )
33 - Davud ARAZ ( Tokat )
34 - İsmail ARAZ ( Tokat - Teqila 3 )
35 - Özcan ARTUT ( Samsun - Sol )
36 - Hüseyin İLHAN (Ordu )
37 - Özgür KOCA ( Samsun - Swing )
38 - Ahmet ÖZKAYA ( İstanbul )
39 - Sabri KAVUNCU ( Kayseri )
40 - Bahadır GÜNDÜZ ( Merzifon )
41 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
42 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
43 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
44 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
45 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
46 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
47 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
48 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
49 - Tokat Sportif Havacılık Klubu
50 - Akın MURAT ( Tokat - Teqila 3 )
51 - Şeref TERZİ ( İzmir - Airwey )
52 - Haluk ERDOĞAN (Giresun -Axis Pluto )
53 - Abdullah ACAR ( Bursa - UP kantega 2 )
54 - Ayhan İLHAN
55 - Mesut Alp Poyraz ( Ordu - Swing astral 6)
56 - Ahmet DEMİRHAN ( Adana )
57 - Bülent ONGUN ( Çorum - Sky Country Muscat-2 )
58 - Sibel TIRPANCI ( Van - Airwey )
59 - Kayseri Ekibi
60 - Kayseri Ekibi
61 - Kayseri Ekibi
62 - Kayseri Ekibi
63 - Kayseri Ekibi
64 - Kayseri Ekibi
65 - Kayseri Ekibi
66 - Kayseri Ekibi
67 - Kayseri Ekibi
68 - Kayseri Ekibi
69 - Derya UZUN ( Sivas )
70 - Aziz ÇELİK ( Tokat - Aerodyn Yogi )
71 - Tayfur BİRGİLİ ( Burdur Bucak - Ozone Addisk )
72 - Barış SABUNCULAR ( İzmir - Uturn-Emotion2 )
73 - Ahmet Duran KESKİN ( Tokat )
74 - Tuğba SEZER ( Tokat )
75 - Turgut SİVASLI ( ??? )
76 - Köksal GÜNAYDIN (Tokat - Turhal )
77 - Yunus Emre YAZICILAR (Samsun )
78 - Aykut UYSAL (Trabzon )
79 - Özcan GÖKTAN
80 - Kadir Sadık ARIK ( Erzurum - Buzz3)
81 - Ahmet OK ( Erzurum - Apco Presta)
82 - Yasin KADER ( Erzurum - Skywalk Cyanne)
83 - Gamze KADER (Erzurum)
84 - Sadi DİNLER ( Tokat )
85 - İlhan YAYAR ( Tokat )
86 - İbrahim HATİPOĞLU ( Merzifon - Swing Arcus )
87 - Kadir KAYA ( Merzifon - Skaywalk Mescal2 )
88 - Rıdvan GÜNDÜZ ( Merzifon - Swing Arcus)
89 - Rasim KUŞCU ( Bursa- Cayanne 4 )
90 - Cansu (Bursa - Mescal3 )
91- Mücahit ARSLAN ( Bursa - Mescal 3 )
92 - Mustafa BAŞDEMİR ( Turhal )
93- EDA EMİL ( SAMSUN - ÇARŞAF KANAT )
- deltakanat_52
- Mesajlar: 85
- Kayıt: 22.05.2012, 15:12
- Ad Soyad: Azmi Beştaş
- Şehir: Ankara
- Aldığı Beğeni: 0 / 0
- Pilot Menüsü:
eğer sizcede uygunsa...transport ve konaklama masrafları karşılanabilirse biz ankaradan 3-4 istanbuldanda ortalama 3 veya 4 arkadaşla yelkenkanatçılar olarak gelebiliriz...ancak bizim transport olayı otobüse kanat sığamayacağı için özel araçlarla gelmek durumundayız...yakıtımız karşılanabilirse şenliklere farklılık katmak üzere orada uçabiliriz....
- webbi55
- Mesajlar: 263
- Kayıt: 28.07.2009, 16:05
- Ad Soyad: Mutlu Erdönmez
- Şehir: Samsun / Tokat
- Aldığı Beğeni: 0 / 0
- Yaş: 46
- Pilot Menüsü:
3 gündür devam eden Yağışlı hava muhalefeti , bu gece dahada şiddetlenerek büyük sellere dönüşmüştür. Şuanki bilgilere göre 6 ölümüz vardır. Özellikle Festivali yapacağımız Canik Semtinde ciddi sıkıntılar vardır. Bugün bir heyet toplanıp Takeoof, İniş alanı, Çıkış alanı için incelemede bulunacaktır. Şuan için olumlu veya olumsuz bir şey söylemek erken olup, gün içerisinde sizi tekrar bilgilendireceğiz. Tüm Festivale katılacak arkadaşlar hem forumdan, hemde facebooktaki etkinlik haberlerimizi takip etsinler.
- ekremcvs
- Mesajlar: 153
- Kayıt: 04.08.2007, 17:12
- Ad Soyad: Ekrem Çavuş
- Şehir: Samsun
- Aldığı Beğeni: 0 / 0
- Pilot Menüsü:
mecburi iptal ve özür
herkese merhaba
canik ilçesinde yapacağımız yamaç paraşütü şenliğini son 2 gündür yağan ve salı akşamı şiddetini artırıp sel'e dönüşen felaket nedeni ile iptal etmiş bulunmaktayız.
canik ilçemizde şuanki haberlere göre maalesef 8 vatandaşımız hayatlarını kaybetmiş bulunmaktadır.
yaşanan sel felaketi nedeni ile canik ilçemiz yaralarını sarana kadar şenliğimizi daha sonraki bir tarihe erteleme kararı almış bulunmaktayız.
şenliğe katılacağını bildiren ve isimlerini yazdıran tüm uçan dostlara teşekkürlerimizi iletirim.
doğal afet nedeni ile oluşan iptalden dolayı üzüntülerimi bildiririm
ilerde açıklanacak bir tarihte görüşmek üzere
tüm samsun ekibinden sevgiler...
herkese merhaba
canik ilçesinde yapacağımız yamaç paraşütü şenliğini son 2 gündür yağan ve salı akşamı şiddetini artırıp sel'e dönüşen felaket nedeni ile iptal etmiş bulunmaktayız.
canik ilçemizde şuanki haberlere göre maalesef 8 vatandaşımız hayatlarını kaybetmiş bulunmaktadır.
yaşanan sel felaketi nedeni ile canik ilçemiz yaralarını sarana kadar şenliğimizi daha sonraki bir tarihe erteleme kararı almış bulunmaktayız.
şenliğe katılacağını bildiren ve isimlerini yazdıran tüm uçan dostlara teşekkürlerimizi iletirim.
doğal afet nedeni ile oluşan iptalden dolayı üzüntülerimi bildiririm
ilerde açıklanacak bir tarihte görüşmek üzere
tüm samsun ekibinden sevgiler...
- derebeyi2003
- Mesajlar: 42
- Kayıt: 25.01.2005, 02:12
- Ad Soyad: Mehmet Çetinkaya
- Şehir: İstanbul
- Aldığı Beğeni: 0 / 0
- Pilot Menüsü:
geçmiş olsun
arkadaşlar sel felaketinde hayatını kaybedeblere allahtan rahmet diliyorum hepinize geçmiş olsun işallah seneye şenliği tekrar yaparsınız bizde istanbul İSHAVK kulübü olarak destek verir ve katılırız