5 ekim 2012 cuma - çorum.oğuzlar yamaç paraşütü festivali.

Şenlikler ,Organizasyonlar , yarışmalar hakkındaki konular, havacılıkla ilgili her türlü duyurular.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
Ad Soyad: Güner Akkaya
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #21 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 1 yıl önce (04.10.2012, 07:33)

Merhabalar bizim bu etkinliğimiz sanırım bölge pilotlarını rahatsız etmiş .
fakat eğer o bölge pilotlarının haberi yokta benim haberim var ,ve belediye başkanı beni bu etkinliği düzenlemem için görevlendiriyorsa bu durumda benim değil o bölgede uçuş yaptığını söylediğin o arkadaşlarımızın bunu düşünmesi gerekmezmi,neden bizim değilde AHAS ın haberi var diye.
ben başlığı açarken 30 kişi kontenjanı olduğunu söyledim yazar yazmaz beni arayanlarla 30 kişiye tamamladım.Biz o bölgeye 3 ay önce keşfe gittiğimizde 3 tane take off bulduk ve bunları biz keşfettik uçtuk ilçe sakinleri ile konuştuğumuzda bu güne kadar o ilçede sadece THK paramotorla uçmuş bunu öğrendik,şimdi biz ülkenin güneyinden gelerek o uçuş bölgesini keşfettik ve konuyla ilgili izni THSF verdi. keşke burnunuzun dibindeki bu bölgeyi siz keşfetseydinizde bizi misafir etseydiniz ekrem kardeşim.
Bizim hafta sonu ayaş veya kayseri ye ikinci bir etkinlik düzenlememiz bizim kendi imkanlarımızla gerçekleştirdiğimiz etkinlik belediye bize (30 kişiye)sadece oraya geliş gidiş ücreti ödüyor ondan sonrası bize ait.
katılım sadece maddi değil sorumluluk bende olduğu için ve organizasyonu ben yaptığım için plotajını tanıdığım,bildiğim arkadaşları kabul ettim.
ülkenin güneyi veya kuzeyi diye ötekileştirilmesinede ben karşıyım dileyen dilediği yerde gider uçar,etkinlik düzenler bu böyledir.
Bunda şaşıracak bir şey yok ben Büyük bir kulübü yönetiyorum AHAS doğal olarakta festival komitesi referanslı bir kulübü aradı bu kadar.
Herekese selamlar.

AHAS- ADANA HAVACILIK KULÜBÜ
Güner Akkaya

Kullanıcı avatarı
exmurat
Ad Soyad: Murat Sobacı
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen exmurat » 1 on yıl 1 yıl önce (04.10.2012, 23:52)

Güner bey iyi akşamlar. Öncelikle rahatsız olmak demeyelim de üzüntü diyelim. Keşfetme işine gelince iş güç sahibi sürekli çalışan insanlarız çorum un 14 ilçesi 738 köyü 23 beldesi var her yeri gezme imkanımız malesef olmuyor. Sizin tanıdık vasıtasıyla öğrendiğinizi düşünüyorum. İş Organizasyon düzenleme yeteneği ne gelince bu konuda tevazu gösteremeyeceğim NALLIHAN festivalini ben düzenliyorum umarım bir gün misafirim olursunuz da nasıl yaptığım konusunda görüş bildirirsiniz :D size iyi uçuşlar dilerim hafta içi olmasaydı gelip sizi karşılamak elimden geldiğince ağırlamak isterdim. Misafire ne denli önem verdiğimi beni tanıyan arkadaşlar bilir. Tanışmak dileğiyle hoşçakalın

Kullanıcı avatarı
omerfaruk
Ad Soyad: Omer Faruk Gocmen
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen omerfaruk » 1 on yıl 1 yıl önce (11.10.2012, 16:55)

murat
Iskilip ilcesine google earth den bi baksana kardes. yivlik diye bir tepe var belki ise yarar. civarda birkac tepe daha var degerlendirilebilecek. inis alani problem olabilir benim pek gozume carpmadi. uygun biryer olursa bizim gobellerle bir ugrarim gelince. selamlar

Kullanıcı avatarı
exmurat
Ad Soyad: Murat Sobacı
Pilot Menüsü: 

Mesaj #24 gönderen exmurat » 1 on yıl 1 yıl önce (11.10.2012, 20:41)

baktım dediğiniz gibi iniş alanı sıkıntı gibi duruyor uygun bi ara bulup iskilipe gidip bakmaya çalışacağım selamlar