Adana'da YP Festivali, Hedef ve Kostümlü Uçuş Yarışması

Şenlikler ,Organizasyonlar , yarışmalar hakkındaki konular, havacılıkla ilgili her türlü duyurular.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
SHaDoW
Ad Soyad: Ahmet Tokalı
:
100+ Club
Aldığı Beğeni: 6 / 1
Pilot Menüsü: 

Adana'da YP Festivali, Hedef ve Kostümlü Uçuş Yarışması

Mesaj #1 gönderen SHaDoW » 1 on yıl 1 yıl önce (20.10.2012, 23:59)

Selamlar..

THK Adana sportif havacılık kulübü olarak ikincisini düzenlemeye hazırlandığımız yamaç paraşütü festivali ve hedefe iniş yarışmamıza bu yıl kostümlü uçuş yarışması da eklemeyi düşünüyoruz.. Eğlenceli ve seyirlik manada keyifli olacağını düşünüyoruz..

Etkinliğimiz 3-4 KAsım tarihlerinde yapılacak olup

HEDEFE İNİŞ YARIŞMASI
a-Ferdi erkekler kategorisi
b-Ferdi bayanlar kategorisi
c-Takım kategorisinde olmak üzere derecelendirme yapılacaktır.. (hedef yarışması koordinasyon ekibinde ülkemizi birçok yarışmada temsil etmiş kulübümüz pilotlarından mustafa uri var)

Hedefe iniş yarışması kategorisinde dereceye giren sporculara (1.2. ve 3.'ye) madalya, takımlara (1.takım,2.takım ve 3. takıma) kupa ve bayanlarda 1., 2., ve 3. olan yarışmacılara yine madalya taktim edilecektir.

KOSTÜMLÜ UÇUŞ YARIŞMASI
En güzel en ilginc kostümle uçuş yapan pilot arkadadaşlara (1. . ..2. ve 3.'ye) madalya taktim edilecektir.. (Bir sır İki veya daha fazla pilot ile tiyatral tarzda ekip oyunları planı yapanlar var.. Eğlenceli ve eğlendirici olacağa benziyor)

TÜM KATILIMCI KULÜPLERE PLAKET TAKTİM EDİLECEKTİR
(Katılacak kulübler kulüb isimlerini tam açılımlı olarak mail veya özel mesaj yolu ile göndermeleri rica olunur)

Not : Geçen yıl etkinliği bölgesel olarak düzenlemiştik 80 kadar katılımcı olmuştu.. bu yılki hedefimiz 130-150 pilot.. geçen yıl yapılan etkinlikten örnek fotoğrafları aşağıdaki linkten görebilirsiniz...

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 966&type=1

Etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz..
http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/ ... l_activity

PROGRAMA AİT AYRINTILI PLAN EN KISA ZAMANDA YAYINLANACAKTIR

KATILIM ÜCRETİ 10 TL'DİR