27-28-29 Eylül Alanya Cebeli Havacılık Festivali

Şenlikler ,Organizasyonlar , yarışmalar hakkındaki konular, havacılıkla ilgili her türlü duyurular.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
eseslimturk
Ad Soyad: Ayhan Öztürk
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #61 gönderen eseslimturk » 1 on yıl 5 ay önce (30.09.2013, 10:22)

Başta Genç Belediye Başkanımız olmak üzere, camiamızın özverili üyeleri Ömür d. Erdal ve arkaşları
Belediye calısanlarına tesekkur edriz.
tek kelime ile çok güzeldi maddi manevi pek çok emek harcanmış,kamp alanınından tut tepeye nakliye olsun yemek olsun eğlence ve iniş alanları olsun ,kamp alanındaki güvenlik elemanları ,güvenlik kameraları ,duş tuvalet alanları,internet hizmeti,elektrik sisteminin dahi düşünülmesi, çok güzeldi.EN GÜZELİDE,bu kadar fedakarlıkla hizmet eden belediye çalışanlarına bir şahsın ulaşım ücretleri ödenirken kayıt işlemini yaptırmadığı için ödeme yapılmadığı gerekçesi ile yaptığı saygısızlık ve hakarete rağmen HOŞGÖRMESİ ve alçak gönüllü davranması bir başka güzeldi.EMEĞİNİZE SAĞLIK

Kullanıcı avatarı
kenex
Ad Soyad: Kenan Tuncer
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #62 gönderen kenex » 1 on yıl 5 ay önce (30.09.2013, 11:57)

Akdeniz Üniversitesi Havacılık Topluluğu olarak 20 pilotla katıldık. Harika vakit geçirdik uçuşlar, yeni takeoff harika bir deneyimdi. Akşam çadırbaşı sohbetleri, ödüllü süpriz yarışma :D , Haluk Levent konseri uzun zamandır üzerimizde taşıdığımız stresten bizi kurtardı. Seneye görüşmek dileğiyle :)

Akdeniz Üniversitesi Havacılık Topluluğu Başkanı
Kenan Tuncer

Kullanıcı avatarı
zorhedef
Ad Soyad: Mustafa Atsız
Aldığı Beğeni: 1 / 4
Pilot Menüsü: 

Mesaj #63 gönderen zorhedef » 1 on yıl 5 ay önce (30.09.2013, 12:58)

Konya Akşehir ekibi olarak 7 kişi olarak katıldık organizasyon dan çok memnun kaldık başkanımıza ve sayın ömür deniz erdal arkadaşımıza ve emeği geçen bütün personele gösterdiği yakın ilgiden dolay çok teşekkür ederiz inşallah seneye tekrar böyle bir organizasyon olursa uçarsak gelmeye hazırız :)

Kullanıcı avatarı
acg5
Ad Soyad: Adnan Coskun Gücenmez
Aldığı Beğeni: 3 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #64 gönderen acg5 » 1 on yıl 5 ay önce (30.09.2013, 13:31)

Çok güzel ve emek sarf edilmiş bir etkinlikti. Öncelikle Ömür arkadaşımıza daha sonra emeği geçen herkese çok tşk.ler. Seneye görüşmek üzere :)

Kullanıcı avatarı
ZEMHERİ
Ad Soyad: EROL DEMİRTAŞ
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 2 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #65 gönderen ZEMHERİ » 1 on yıl 5 ay önce (30.09.2013, 14:44)

Başta Mahmutlar Belediye Başkanı ve Ekibine organizasyonda görev alan Deniz ve arkadaşlarına teşekkürlerimizi iletiriz.herşey düşünülmüş harika bir festival oldu.Emeğinize sağlık ÖRDOST(Ören Doğa Sporları Derneği) ekibi olarak tekrardan teşekkürlerimizi iletiriz...

acemi
Ad Soyad: Mehmet Ökçeci
Pilot Menüsü: 

Mesaj #66 gönderen acemi » 1 on yıl 5 ay önce (30.09.2013, 15:15)

çok güzel bir organizasyon,profesyonelce düşünülmüş ve uygulanmış.bundansonrakilere örnek olacak.emeği geçen herkesi tebrik ediyorum teşekkürler :)

Kullanıcı avatarı
huzzik
Ad Soyad: Salih ÜNLÜTÜRK
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #67 gönderen huzzik » 1 on yıl 5 ay önce (30.09.2013, 17:15)

SÜPPPEEERRRRR bir organizasyondu kamp yerinin seçiminden yapılan etkinliklere kadar bütün pilotları bir arada tutacak ortamı ve muhabbeti sağladı. Bütün organizasyon baştan sona ayrıntıları düşünüşmüştü herkese çok teşekkür ederiz.Seneye ne zaman olacak tarih verin izin yazıyorum :D
Aydın Ekibi AYHAVK olarak. Herşey için teşekkür ederiz.

Salih ÜNLÜTÜRK
AYHAVK

Kullanıcı avatarı
azizsimsek
Ad Soyad: Aziz Şimşek
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #68 gönderen azizsimsek » 1 on yıl 5 ay önce (30.09.2013, 18:24)

emeği gecen herkese teşekkürler Kütahya ekibi olarak memnun kaldık.
organizasyon çok iyiydi. seneye tekrar görüşmek dileğiyle.

Kullanıcı avatarı
ercucu
Ad Soyad: Ercan Bakır
Pilot Menüsü: 

Mesaj #69 gönderen ercucu » 1 on yıl 5 ay önce (30.09.2013, 18:47)

Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Çok güzel organizasyondu. Sayelerinde uzun zamandır görüşemediğim arkadaşlarımla görüştüm ve birbirinden değerli arkadaşlar edindim.
Yeni pistimiz camiamıza hayırlı olsun. Kazasız belasız güzel uçuşlara inşallah... Ankara dan selamlar...

Kullanıcı avatarı
nilüfer sportif
Ad Soyad: Rasim Kuşçu
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #70 gönderen nilüfer sportif » 1 on yıl 5 ay önce (30.09.2013, 21:05)

Nilüfer Belediyesi Yamaç Paraşütü Para motor Gurubu Olarak Katıldığımız Mahmutlar cebeli Reis Yamaç Paraşütü Festivalinden İnanılmaz Bir Keyif Aldık Organizasyon Mükemmeldi Başta Bu Etkinliği Düzenleyen Belediye Başkanımıza Organizatörlere Emeği Geçen Tüm Personele Teşekkür Ediyoruz Bir Organizasyon Bu kadar mı Güzel Olur Emeğinize Gönlünüze Sağlık Er şey için Teşekkür ediyoruz Sağ olun Mutlu Kalın

Nilüfer Bel Hava Sporları Sorumlusu
Rasim KUŞÇU

Kullanıcı avatarı
Serdal Sacti
Ad Soyad: Serdar Saçtı
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #71 gönderen Serdal Sacti » 1 on yıl 5 ay önce (30.09.2013, 21:55)

Çok başarılı bir organizasyon oldu emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
Mahmutlar Belediyesi ' nin böyle genç dinamik ve vizyon sahibi bir başkanları olduğu için çok şanslılar Helal olsun
Tokat'lı pilotlar olarak çok mutlu ayrıldık.Tekrarında da kesinlikle katılacağımız bir organizasyon olarak ta hafızalarımıza kazıdık.
Kime teşekkür etsem bitiremem iniş alanında halka birifing veren ve bunu 3 gün boyunca usanmadan anlatan arkadaşa tepeye çıkaran ve hiç de bekletmeden ulaştıran transport şoförlerine Gece çadırlarımızda hiç bir şeyden habersiz uyurken bizim güvenliğimizi sağlayan güvenlik görevlilerine Yerel veya dışarıdan katılan pilot arkadaşlarımızın hoş sohbetine sabah akşam bizi çaysız bırakmayan arkadaşa burada her kez den bahsetmek isterdim af ola her şey için teşekkür ediyorum. Tekrar görüşmeyi umuyor sağlıcakla kazasız sıkıntısız uçuşlar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
Ural32
Ad Soyad: İsmail Ural Sarı
Aldığı Beğeni: 3 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #72 gönderen Ural32 » 1 on yıl 5 ay önce (01.10.2013, 08:02)

:arrow: İlk video benden gelsin..!

:arrow: https://vimeo.com/75811922

CeA
Pilot Menüsü: 

Mesaj #73 gönderen CeA » 1 on yıl 5 ay önce (01.10.2013, 12:26)

Şu ana kadar yapılmış en iyi organizasyonda bulunmaktan ve bu organizasyon sayesinde yeni üniversite kulüpleriyle tanışmaktan büyük bir haz almış bulunmaktayız. Dileğimiz bu organizasyonun geleneksel hale gelmesi ve benzeri festivallerin ülkeye yayılmasıdır. Teşekkürlerimiz; Belediye çalışanlarına, Belediye Başkanına ve Ö.Deniz'e.

EHAVK

Kullanıcı avatarı
hsiray@ttnet
Ad Soyad: Hamdi Şiray
Pilot Menüsü: 

Mesaj #74 gönderen hsiray@ttnet » 1 on yıl 5 ay önce (01.10.2013, 13:06)

Arkadaşlar ilk defa yapılan bir festival bu.Süperden de öte inanılmaz bir dayanışma süper kalite katılım süper organize. Ömürcüğüm ,Hasan kenan ve Ergun ulu Veeee hepsinden en önemlisi sportmen Belediye başkanımıza sonsuz teşekkürler.Süper bir takeoff olmuş.İnş seneye ordayız.Göremediğimiz arkadaşlarla sizler sayesinde hasret giderdik.Ellerinize yüreğinize sağlık.Belediye çalışanlarınıda ve soförlerde canla başla çalıştılar.tşk tekrar tekrar tüm çalışanlara.

Kullanıcı avatarı
dnzerdal
Ad Soyad: Ömür Deniz Erdal
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #75 gönderen dnzerdal » 1 on yıl 5 ay önce (01.10.2013, 16:17)

Umarım kimsenin kalbini kırmadan, keyfini bozmadan, herkesin memnun kaldığı bir organizasyonu gerimizde bırakmışızdır.

Teşekkürleriniz için asıl ben teşekkür ederim ama şunu bilmenizi isterim ki teşekkürleri asıl hakkeden kişi ben değilim. Sadece festivalde görünen yüzdüm ki işin mutfak kısmında isimlerini saymakta zorlanacağım kadar kalabalık bir ekip vardı.

Festivalin asıl emektarları;
Bir dediğimizi iki ettirmeyen Mahmutlar Belediye Başkanımız Sayın Murat Can ve canla başla çalışan belediye ailesi.(Zabıtasından, takeoffda çay veren abimize kadar)
Ulusky Tandem Paragliding sahibi Ergun Ulu ve aynı zamanda takım arkadaşlarım olan tandem pilotları.

Teşekkürlerinizi onlar adına kabul edip, asıl teşekkürü onca kilometreler katedip festivalde bizi yalnız bırakmayan, takeoffumuzu şenlendiren 300 pilot, yani sizlere etmek istiyorum. 300 Spartalı gibiydiniz sayenizde çok eğlendik, güzel vakit geçirdik. Geleneksel 2. festivalimizde görüşmek temennisiyle...

Kullanıcı avatarı
dnzerdal
Ad Soyad: Ömür Deniz Erdal
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #76 gönderen dnzerdal » 1 on yıl 5 ay önce (01.10.2013, 16:33)

Festivalimizde çekilen fotoğraf ve videolar için facebookta grup oluşturdum. Lütfen olabildiğince elimizdeki görüntüleri orda da paylaşalım. Böylece öncelikle grupta herkes birbirine ulaşıp kayıt edebilir, festivalde oluşan kardeşlik ortamımızı devam ettirebiliriz. Ayrıca oluşan görüntü arşivindende herkes faydalanabilir.

Kayıt için:
https://www.facebook.com/groups/176648315860855/

Kullanıcı avatarı
HeredaS
Ad Soyad: Adem Bekdemir
Pilot Menüsü: 

Mesaj #77 gönderen HeredaS » 1 on yıl 5 ay önce (01.10.2013, 17:07)

Emeği geçen herkese çok teşekkürler mükemmel bir organizasyondu.Takeoffda semaver çayından tutunda kamp alanında güvenliğine yemeğine kadar en ince ayrıntılarına kadar düşünülmüştü.

Başta sayın belediye başkanı olmak üzere,Deniz'e ve Ergun abiye ve elinden geldiğinice muhteşem gayretlerle yardım eden tüm organizasyon ekibine tekrar dan teşekkürler.Çok güzel bir ortamda güzel arkadaşlıklar kurduk.

1. fetival bu denli güzel ise 2.yi sabırsızlıkla bekliyoruz.Görüşmek üzere :)

Uşak Ekibi.
Uşak Üniversitesi Macera ve Doğa Sporları Topluluğu

Kullanıcı avatarı
ÇağlaR
Ad Soyad: Çağlar Güngelen
Pilot Menüsü: 

Mesaj #78 gönderen ÇağlaR » 1 on yıl 5 ay önce (01.10.2013, 17:35)

Emeklerinize sağlık arkadaşlar... dört dörtlük bir organizasyon oldu. Organizasyon kararının alınıp, son pilot arkadaşın oradan uğurlanmasına kadar emeği geçen herkese çok teşekkürler. yeni pistiniz de size ve camiamıza hayırlı olsun...

Kullanıcı avatarı
atamturk
Ad Soyad: Hakan Atamtürk
Aldığı Beğeni: 2 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #79 gönderen atamturk » 1 on yıl 5 ay önce (01.10.2013, 19:25)

Gökyüzü,dağ,deniz üçü bi arada..:) dostluklarda şekeri oldu,tüm emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ederim.Harika bir etkinlik oldu.....
Dosya ekleri
DSC06888.JPG

Kullanıcı avatarı
GBirkol
Ad Soyad: Gökhan Birkol
Pilot Menüsü: 

Mesaj #80 gönderen GBirkol » 1 on yıl 5 ay önce (01.10.2013, 20:07)

Festival tam anlamıyla harikaydı, bütün belediye çalışanları, çaycısı, şoförü hepsi severek isteyerek sanki bu organizasyon için seferber olmuşlardı. belediye başkanı ve organizatörleri gönülden tebrik ediyorum çok emekleri var bu organizasyonda, emeği geçen herkese teşekkürler. umarım devamı gelir ve seneye de güzel bir organizasyon görürüz. saygılar.