Organizasyonun Böylesi

Şenlikler ,Organizasyonlar , yarışmalar hakkındaki konular, havacılıkla ilgili her türlü duyurular.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
tayran
Ad Soyad: Erdoğan Kandemir
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Organizasyonun Böylesi

Mesaj #1 gönderen tayran » 9 yıl 7 ay önce (01.09.2014, 07:07)

Canik belediyesi ve Samsun Yamaç Paraşütü kulübünün katkılarıyla 2. si düzenlenmiş olan Samsun Canik yamaç paraşütü şenliği Ankaradan dört pilot ( Yakup Kiriş, Tahsin Akdaş, Ali Demir ve Erdoğan Kandemir) katıldık ve inanılmaz memnun kaldık. Böyle bir organizasyonu düzenleyen Canik belediyesine, Canik belediye başkanı sayın OSMAN GENÇ'e ve Samsun Yamaç Paraşütü Kulübüne Şahsım ve arkadaşlarım adına çok çok teşekkür ederim.
Ankaraya dönüşüm için benimle beraber bire bir, otobüs bileti almama yardımcı olan ve beni yanlız bırakmayan Tandem pilotumuz Ekrem Çavuş hocama ve mustakbel eşi ile beraber beni terminale götüren sevgili Mevlüt Yamaç kardeşime sonsuz teşekkür ederim.
Bu tür organizasyonları tüm belediyelerden ve YP Kulüplerinden bekliyoruz.
Tekrar tekrar teşekkür ederiz.
Saygılarımla.
Erdoğan Kandemir.

Kullanıcı avatarı
ymcbayraktar
Ad Soyad: Mehmet Bayraktar
Aldığı Beğeni: 7 / 4
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen ymcbayraktar » 9 yıl 7 ay önce (01.09.2014, 15:29)

2.Samsun Canik Yamaç paraşütü festivali son zamanlarda katıldığım en mükemmel festivallerden birisiydi gerek taransport gerek konaklama, yemekler, İlgi, Alaka her şey muhteşemdi Özellikle Belediye başkanı Osman Genç bizzat gelerek ilgilendi kendisi de 2 sorti tandem uçarak şenliğimizi renklendirdi Yelken limitlerindeki rüzgarda işin tadı oldu güzel yelken uçuşları oldu Tokat sportif havacılık kulübü olarak İlk gün Ben, Haluk, Metin 2. gün İbrahim, Engin ve Mustafanın katılımıyla 6 kişi ile katıldığımız şenlikte bende 4 sorti single 4 sorti tandem uçurdum Başta Belediye başkanımız Başkan yardımcımız, Ekrem Çavuş ve İsmini hatırlayamadığım (Lütfen beni affetsinler) tüm Samsunlu arkadaşlara teşekkür ediyorum

Kullanıcı avatarı
ymcbayraktar
Ad Soyad: Mehmet Bayraktar
Aldığı Beğeni: 7 / 4
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen ymcbayraktar » 9 yıl 7 ay önce (01.09.2014, 15:36)

resimler
Dosya ekleri
uçuşlar.jpg
Uçuşlar
tandem iniş.jpg
Tandem inişim
ben uçuş.jpg
Uçuşlar
ben iniş.jpg
Ben iniş
4 lü.jpg
4 lü gençlik :)

Kullanıcı avatarı
acg5
Ad Soyad: Adnan Coskun Gücenmez
Aldığı Beğeni: 3 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen acg5 » 9 yıl 7 ay önce (02.09.2014, 08:11)

Son derece güzel bir festivaldi. Öncelikle Canik Belediye başkanı Osman GENÇ'e daha sonrqa Ekrem ÇAVUŞ'a, Mutlu ERDÖNMEZ'e, Okan Demir ve ismini bilemediğimiz tüm arkadaşlara çokkkk çok teşekkürler. İnşaallah seneye tekrar birlikte uçmak üzere....:)

Kullanıcı avatarı
engtrk
Ad Soyad: Engin Türk
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen engtrk » 9 yıl 7 ay önce (02.09.2014, 08:35)

Cumartesi gününden katılamadığımız için üzüntü duyduğum bir organizasyon. Seneye inşallah ilk sırada ismimizi yazdıracağız. İlgi ve alakası olan, emeği geçen herkese teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
hsiray@ttnet
Ad Soyad: Hamdi Şiray
Pilot Menüsü: 

festival

Mesaj #6 gönderen hsiray@ttnet » 9 yıl 7 ay önce (03.09.2014, 19:06)

Böyle bir festivale katılamadığım için çok üzgünüm.İnşallah seneye sana söz sevgili ekremciğim.slm ve sevgiler tüm arkadaşlara.