Merhaba arkadaşlar, mevcut web sitesi olan veya web sitesi açmayı düşünen kişiler hostinglerini bize transfer etmeleri durumunda YpForum da 1 aylık reklam hediye edilecektir. İlgilenenler Buraya tıklayarak bize ulaşabilirler.

ERU CUP 2016 (Erciyes Üniversitesinin Yeni EXTREME Yarışması)

Şenlikler ,Organizasyonlar , yarışmalar hakkındaki konular, havacılıkla ilgili her türlü duyurular.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ademhasgul
Mesajlar: 141
Kayıt: 14.08.2006, 15:01
Ad Soyad: Adem Hasgül
Şehir: Kayseri
Aldığı Beğeni: 0 / 2
Pilot Menüsü: 

ERU CUP 2016 (Erciyes Üniversitesinin Yeni EXTREME Yarışması)

Mesaj #1 gönderen ademhasgul » 2 yıl 10 ay önce (06.05.2016, 13:49)

Arkadaşlar Erciyes Üniversitesi olarak yeni bir yarışma organizasyonu yapıyoruz. İnşallah organize edeceğimiz bu yarışma gelecekte daha büyük organizasyonlara dönüşür. Bu sene ilkini yapacağımız için 4 dalda yapıyoruz. Bisiklet, Oryantiring, Dağ koşusu ve Yamaç Paraşütü. Yarışma Takım müsabakasıdır. Ferdi olarak katılmak isteyenlerin başvusu alınacak ve rastgele eşleştirme ile diğer dallardaki sporcular ile eşleştirme yapılabilecek ve takım oluşturalacaktır. İsteyen doğrudan takım olarak da başvuru yapabilir. Yarışma 18 Mayıs Çarşamba Kayseri Hacılar Meydan'dan Bisiklet sporcuları ile başlayacak, Bisiklet sporcuları Lifos eteklerinde bayraklarını Oryantiring Sporcularına teslim edecek. Burada görevini tamamlayan Oryantiring sporcuları bayraklarını Dağ koşucusuna verecek ve Dağ koşucusu Lifos'a tırmanıp bayrağını Yamaç Paraşütü Pilotuna verecek, Yamaç Paraşütü pilotu uçarak Erciyes Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu açık sahasına ulaşmaya çalışacak.
Ayrıntılı bilgi ve başvuru için:
http://besyo.erciyes.edu.tr/index.php
adresinden bilgi alabilirsiniz

Not: Yarışmamiz açık olup herkes katılabilir, katılım Ücreti yok. Ayrıca yamaç paraşütü için kullanılacak tepeye yol yok. Tepenin yarısına kadar yol var ama 300 m civarı tırmanış yapılacak. Bu nedenle tepede hazır olmak için erkenden yukarı çıkılarak pilotlar hazırlanacak. Bu tırmanış, yarışma tırmanışı değil ancak biraz yorucu olabilir fakat format böyle:) Dereceye giren(Birinci, İkinci ve Üçüncü) takımlara birer kupa ve her takım sporcusuna birer madalya ve ayrıca ilk üçe giren takım sporcularına Hacilar Belediyesi tarafından birer Bisiklet hediye edilecektir. Her yarışma dalının (Bisiklet, Oriyantiring, Dağ Koşusu ve Yamaçparaşütü) ilk üçüne de madalya verilecektir.
Dosya ekleri
erucup.png
“Şenlikler,Organizasyonlar” sayfasına dön