Burdur Yamaç Paraşütü ve Yelken Kanat Havacılık Festivali

Şenlikler ,Organizasyonlar , yarışmalar hakkındaki konular, havacılıkla ilgili her türlü duyurular.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
anemon15
Mesajlar: 17
Kayıt: 15.11.2010, 21:38
Ad Soyad: Muhammed Erşen
Şehir: Burdur
:
100+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Burdur Yamaç Paraşütü ve Yelken Kanat Havacılık Festivali

Mesaj #1 gönderen anemon15 » 4 yıl 9 ay önce (06.09.2019, 12:45)

Burdur Gölü ve Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölünde havacılık tutkunlarını buluşturuyoruz.

19 Eylül 2019 tarihinde saat 17:00 karşılama kayıt alma ve akşam yemeği ile başlayacak etkinliğimiz, Burdur Köprübaşı Mevkisinden Cumhuriyet Meydanına kortej yürüyüşü ile devam ederek, şeker meydanına UMUT KAYA konserine geçilecektir.

20 Eylül 2019 Cuma günü Burdur Gölü Avşar Tepe uçuşları ve etkinliğe özel HEDEF YARIŞMASI ile devam edecek. Aksam Burdur Merkez Şeker Meydanına EMRE KAYA konsere geçilecek.

21 Eylül 2019 Cumartesi günü sabah kahvaltıdan sonra İlimiz Merkeze Bağlı Karakent Köyü Sınırları İçerisinde bulunan Lisinia Yaban Hayatı Rehabilitasyon Merkezi ziyaretinin ardından Lavanta deresi üzerinden İlimizin güzel ilçelerinden biri olan Yeşilova ilçesindeki Salda Gölü'ne hareket ederek salda uçuşları baslayacak. Öğle Yemeği merhum Serdar Yavuzun sevenleri ve pilot arkadaşları tarafından verilecek ve ruhuna Yasin okunacak ve Öğleden sonra uçuşlarına devam edilecektir. saat 18 00 Burdur'a dönüş ve aksam yemeği sonrası RIDVAN konserine geçiş yapılacak.

22 Eylül 2019 Pazar sabah kahvaltısı ve program kapanışı

KONAKLAMA: Konaklama İl Merkezine 8 km uzaklıktaki Al-yazmalım Kent Ormanı içerisinde bize ayrılan bölümde ÇADIR KAMP şeklinde olacaktır. Katılımcılar Çadırlarını kendileri getirecektir. Çadırda konaklama istemeyen arkadaşlar. kamp alanına yakın iki adet otel bulunmaktadır. ÇENDİK MOTEL ve MUHTARIN YERİ OTEL.

katılım formu linki aşağıdadır.
https://forms.gle/f4tCAK3JX6Ebopj89