3 Mart Cuma Oren?

Şenlikler ,Organizasyonlar , yarışmalar hakkındaki konular, havacılıkla ilgili her türlü duyurular.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ytokgoz
Ad Soyad: User Name
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

3 Mart Cuma Oren?

Mesaj #1 gönderen ytokgoz » 1 on yıl 8 yıl önce (21.02.2006, 17:17)

Arkadaslar selam, 3 mart cuma aksama biz fethiyeden yaklasik 3-5 arkadas orene gelme ihtimalimiz cok yuksek, buyuk olasilik ile cadir kampi kuracagiz, yada pansiyon fiyatlari ne kadar?bilen varmi?bunun disinda diger arkadaslar 3 mart cuma ile 5 mart pazar arasi bir yamacparasutu.net senligi yapalimmi? gelebiilen gelsin, yerli ve ulusal basinada haber veririz haftasonu hem ucus yapariz hemde butun Turkiye'ye havamizi atariz, sizler ne dersiniz? ne kadar kalabalik o kadar iyi. birde o bolgede olan bir arkadas telefonunu verebilirmi?biraz ayarlama ve organizasyon yapmam lazim.
haydi millet herkes katilsin bu organizasyona....

Kullanıcı avatarı
filizey
Ad Soyad: Filiz Bakır Güler
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen filizey » 1 on yıl 8 yıl önce (21.02.2006, 17:32)

herkese merhaba,
yamacparasutu.net'ten biri olarak 3 mart'a hiç sıcak bakmıyorum. şu ara çok iş var çok :( bensiz toplanma ha! olmazzz! ben gelemezsem, siz de toplanamazsınız kardeşim :twisted:
gerçekten de şu aralar çok yoğun olduğum için gelemem. ama yılda birkaç kez ypnet şenliği yapmamız için hiçbir engel yok bence. buna katılamazsak, yaza doğru ya da yazın(mesela 21 ağustos'ta, di mi paradox :D ) bir şenlik daha yaparız, ne olacak?
3-5 mart tarihlerinde ören'de olacak arkadaşlara şimdiden keyifli uçuşlar, iyi eğlenceler diliyorum...
sevgiler, saygılar...

Kullanıcı avatarı
PaRaDoX
Ad Soyad: Ali Yücer
:
Yönetici
Aldığı Beğeni: 40 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen PaRaDoX » 1 on yıl 8 yıl önce (21.02.2006, 19:46)

kulağa hiç de fena gelmiyor :D
ayarlamaya çalışıyım umarım katılırım.

Kullanıcı avatarı
onursan
Ad Soyad: Onur San
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen onursan » 1 on yıl 8 yıl önce (21.02.2006, 21:48)

selam,

3 mart şu an için sadece yüksek bir ihtimal midir? ne zaman kesin olacak bu tarih? ben de ona göre zaman / para ayarlamaya çalışmalıyım. tepeye transport olayları nası olacaktır?

bilen arkadaşlar kabaca transport ücretini, bi günde kaç kere tepeye çıkma ihtimalimiz olduğunu, kabataslak pansiyon fiyatını, benim aklıma gelmeyen bikaç şeyi daha yazabilirlerse iyi olur.

çadırla gitmeyi düşünenlerden beni sıcak kucağında uyutabilecek olan varsa onlar özel mesaj atsınlar ;)

sevgiler.

not: filizey yine benim nası uçtuğumu göremeyecek :P

Kullanıcı avatarı
vedatok
Ad Soyad: Vedat Okur
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen vedatok » 1 on yıl 8 yıl önce (22.02.2006, 20:29)

selam yolu yamactan gecen tum dostlar...!!!!!!
transport işini büyük olasılıkla ben kendim halletmeye çalışırım olmadı küçük makul seviyede birşeylere hallederim.hava iyi oldugu zamanlarda 5 sorti ucus yapılabılır.sahilden ucus yerine cıkıs 15-20dakika suruyor.pansiyon ücreti 15.ytl
şimdilik aklıma gelenler daha detaylı kesin kararınızı verince tekrar gorusuruz.
filiz zamanın varsa bence sende gel kacırma derim.sevgi ve saygılarımla..........