Ankara / Nallıhan Festivali Programı-2011

Şenlikler ,Organizasyonlar , yarışmalar hakkındaki konular, havacılıkla ilgili her türlü duyurular.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
acg5
Ad Soyad: Adnan Coskun Gücenmez
Aldığı Beğeni: 3 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #81 gönderen acg5 » 1 on yıl 2 yıl önce (26.06.2011, 21:15)

Sezonun ilk Festival ilanı ve şu an gittiğim son festival. Her şeyi ile mükkemmel düşünülmüş. Her şey çok güzeldi... Bir festivalde olması gereken her şey vardı. Herkes çok samimi idi. Bir de sanırım bir ilk bu festivalde gerçekleşti. kaymakam, belediye bşk, emniyet amiri, orman müdür, nerdeyse protokol'ün hepsi uçtu... Bu arada tepeyi beğendim. Orta seviye pilotların uçmak için tercih etmeleri gereken bir yer olarak düşünüyorum. özellikle murat'a ve emeği geçen herkese teşekkürler. Seneye görüşmek üzere...:)

Kullanıcı avatarı
ataşüt
Ad Soyad: Ata Sunay
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #82 gönderen ataşüt » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 09:27)

Nallıhan festivali sonrası murat sobacıya ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi burdan iletmeyi bir borç biliriz.Özellikle yatacağımız yataktan(ki çadırda kalırız demiştik murat bey yer ayarlamış sağolsun), şehir içi etkinlikler arası transporta kadar herşeyin eksiksiz ayarlanmış olması gerçekten çok iyidi.Adnan beyinde söylediği gibi samimi güzel bir festivaldi. Festivali düzenleyen ve orda bizimle birlikte olan herkese teşekkürler..

İstanbul Üni. Havacılık Kulübü

Kullanıcı avatarı
webbi55
Ad Soyad: Mutlu Erdönmez
Pilot Menüsü: 

Mesaj #83 gönderen webbi55 » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 10:17)

Benimde ciddi manada katıldığım ilk Festivaldi diyebilirim :)
Murat kardeşimin olaya konsantresi, organizasyondaki yemekler,tişörtler, geziler, taylantlılar, Ayna Konseri, havuz partileri, şelalerdeki serinleme çılgınlıkları,festivali sunan spiker, transport şoförleri, pilot arkadaşlar,ekipte yeralan tüm kişiler, Nallıhan Halkının güleryüzlülüğü, Halı sahadaki festival sonrası maç, kapalı spor salonunda pilotlar arası basket maçları ,Orman Müdürü muhabbetleri, Rasim Kardeşin Transportta patlattığı gülüşler, Apdullah kardeşin CivCiv kıyafetleri süperdi :D
Başta Murat Kardeşime ve organizasyonda emeği geçen herkese çok tşekkürler.
Seneye Katılım çok fazla olabilir o sebeple ben şimdiden adımı yazdırıyım dedim , görüşmek üzere :)

Kullanıcı avatarı
exmurat
Ad Soyad: Murat Sobacı
Pilot Menüsü: 

Mesaj #84 gönderen exmurat » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 10:33)

Kadir Yaraşlı yazdı:Sevgili Murat Sobacı arkadaşım,
Nallıhandaki take off'u nasıl açtırdınız? Ben de Muğla merkezde böyle bir kalkış pisti için çalışıyorum ama büyük dirençle karşılaşıyorum. Sizde nasıl oldu yazar mısınız? veya beni arayıp bilgi verebilir misin? Cebini göremedim burda, ben veriyorum:0533.494.66.36 Lütfen bana dönün.

Tamamen protokol erkanının bana desteği sayesinde oldu

Kullanıcı avatarı
exmurat
Pilot Menüsü: 

Mesaj #85 gönderen exmurat » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 10:34)

acg5 yazdı:Sezonun ilk Festival ilanı ve şu an gittiğim son festival. Her şeyi ile mükkemmel düşünülmüş. Her şey çok güzeldi... Bir festivalde olması gereken her şey vardı. Herkes çok samimi idi. Bir de sanırım bir ilk bu festivalde gerçekleşti. kaymakam, belediye bşk, emniyet amiri, orman müdür, nerdeyse protokol'ün hepsi uçtu... Bu arada tepeyi beğendim. Orta seviye pilotların uçmak için tercih etmeleri gereken bir yer olarak düşünüyorum. özellikle murat'a ve emeği geçen herkese teşekkürler. Seneye görüşmek üzere...:)

Sağolun Adnan Hocam kısmetse seneye gene beraberiz

Kullanıcı avatarı
exmurat
Pilot Menüsü: 

Mesaj #86 gönderen exmurat » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 10:35)

ataşüt yazdı:Nallıhan festivali sonrası murat sobacıya ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi burdan iletmeyi bir borç biliriz.Özellikle yatacağımız yataktan(ki çadırda kalırız demiştik murat bey yer ayarlamış sağolsun), şehir içi etkinlikler arası transporta kadar herşeyin eksiksiz ayarlanmış olması gerçekten çok iyidi.Adnan beyinde söylediği gibi samimi güzel bir festivaldi. Festivali düzenleyen ve orda bizimle birlikte olan herkese teşekkürler..

İstanbul Üni. Havacılık Kulübü

Sağolun ata bey seneye sizden XC bekliyoruz :D

Kullanıcı avatarı
exmurat
Pilot Menüsü: 

Mesaj #87 gönderen exmurat » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 10:37)

webbi55 yazdı:Benimde ciddi manada katıldığım ilk Festivaldi diyebilirim :)
Murat kardeşimin olaya konsantresi, organizasyondaki yemekler,tişörtler, geziler, taylantlılar, Ayna Konseri, havuz partileri, şelalerdeki serinleme çılgınlıkları,festivali sunan spiker, transport şoförleri, pilot arkadaşlar,ekipte yeralan tüm kişiler, Nallıhan Halkının güleryüzlülüğü, Halı sahadaki festival sonrası maç, kapalı spor salonunda pilotlar arası basket maçları ,Orman Müdürü muhabbetleri, Rasim Kardeşin Transportta patlattığı gülüşler, Apdullah kardeşin CivCiv kıyafetleri süperdi :D
Başta Murat Kardeşime ve organizasyonda emeği geçen herkese çok tşekkürler.
Seneye Katılım çok fazla olabilir o sebeple ben şimdiden adımı yazdırıyım dedim , görüşmek üzere :)

Mutlu hocam hep beraberiz zaten

Kullanıcı avatarı
exmurat
Pilot Menüsü: 

Mesaj #88 gönderen exmurat » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 10:38)

Festivalde beni yanlız bırakmayan Tüm Pilot arkadaşlarıma ve eşleri ile gelen arkadaşların eşlerine çok teşekkür ederim beni çok mutlu ettiler umarım bir kusurumuz olmadı olduysa çok özür dilerim benim ilk tecrübemdi inşallah seneye daha güzel olacak

Kullanıcı avatarı
ossleemm
Ad Soyad: Özlem Çalışkan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 7 / 4
Pilot Menüsü: 

Mesaj #89 gönderen ossleemm » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 11:54)

Bende Hacettepe Havacılık Topluluğu ve kendi adıma organizasyon için teşekkür ederim.Yemek,konaklama,transport,eğlence,konser ve ilgi alaka çok güzeldi.Umarım seneye söylediğiniz gibi iniş alanı çalışmaları da tamamlanmış olur.Seneye görüşmek üzere. :)

Kullanıcı avatarı
OmerTR
Ad Soyad: Ömer Turgut
:
200+ Club
Aldığı Beğeni: 2 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #90 gönderen OmerTR » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 13:53)

Oldukca güzel bir organizasyondu, emeği geçen herkezin eline sağlık sevgi ve saygılarımla seneye görüşmek üzere. :)

Kullanıcı avatarı
necdet
Ad Soyad: Necdet Kara
Pilot Menüsü: 

Mesaj #91 gönderen necdet » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 14:38)

Zİrve adına tüm katılımcılar ve emeği geçenlere teşekkürler. Yazılacak çok şey kalmamış arkadaşlar herşeyi yazmışlar. Kendi adımıza tek olumsuzluk son 2 güne katılmamız oldu. Seneye tüm haftayı değerlendirmeyi planlıyoruz. Murat tekrar teşekkürler en ufak detayı bile düşünmüşsün. Sağlıcakla kalın.
En son necdet tarafından 27.06.2011, 14:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
ayhankocaman
Ad Soyad: Ayhan Kocaman
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #92 gönderen ayhankocaman » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 14:48)

Aydın Havacılık Spor Kulübü (Ayhavk) Olarak katıldığımız Nallıhan Festivali tam anlamı ile harika geçti.Murat kardeşimiz sağolsun herşeyi eksiksiz düşünmüş.ilk defa düzenlemesine rağmen en ince ayrıntısına kadar planlamasını yapmış,seneye daha daha mükemmel olacağına şimdiden inanıyoruz.sağlıcakla kalın.

Kullanıcı avatarı
cengizkizilirmak
Ad Soyad: Cengiz Kızılırmak
Pilot Menüsü: 

Mesaj #93 gönderen cengizkizilirmak » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 15:00)

Başta organizasyonu yapan Murat Sobacı olmak üzre emeği geçen tüm görevlilere ve festivale gelen uçan uçmayan tüm arkadaşlara teşekkürleri borç bilirim..Sadece uçuş olarak değil tüm diğer faaliyetleriyle de eğlencenin tavan yaptığı bir organizayson oldu..
*Organizasyonu yapan Murat arkadaşımızın kardeşinin düğününün de festival ile çakışmacı sonucu her ne kadar yoğun ve zorlu da olsa bizleri (ve hiç kuşkum yok ki düğün cephesini de) hiç aksatmadan görevini eksiksiz yerine getirmesi takdire şayan idi..Kendim ve izin verirseniz tüm yp camiası adına Murat Arkadaşımızın kardeşine-kına gecesi günü tandemle uçurduğumuz çılgın damat :)- mutlu bir evlilik dilerim...
Saygılar, Cengiz KIZILIRMAK-İzmir

Kullanıcı avatarı
SIRMALI
Ad Soyad: Ahmet Sırmalı
Pilot Menüsü: 

Mesaj #94 gönderen SIRMALI » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 20:23)

Eksiksiz süper bir organizasyondu, Açıkça söylüyorum hiç bu kadar beklemiyordum. Teşekkürler MURAT

Kullanıcı avatarı
Jostein
Ad Soyad: Mert Kahraman
Pilot Menüsü: 

Mesaj #95 gönderen Jostein » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 22:20)

Tek kelimeyle süper bir festival oldu, Murat Sobacı ya , tüm belediye çalışanlarına ve festivalde birlikte olduğumuz herkese çok teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
exmurat
Pilot Menüsü: 

Mesaj #96 gönderen exmurat » 1 on yıl 2 yıl önce (27.06.2011, 23:22)

Festival boyunca toplam 200 civarında uçuş gerçekleşmiştir. Ata SUNAY arkadaşımız tepe +600 yaomış 1 saat 15 dk havada kalmıştır aslında daha kalacaktı ama yemeğe gitmek için kendisine anons yaptık :D

Kullanıcı avatarı
daglar72
Ad Soyad: Abdullah Acar
Pilot Menüsü: 

Mesaj #97 gönderen daglar72 » 1 on yıl 2 yıl önce (28.06.2011, 20:07)

Eksiksiz harika bir organizasyondu,Sayın Kaymakam Ömer TORAMAN, Sayın Emniyet Amiri Selçuk YILDIZ ve Sayın Orman Bölge Müdürüme tandem kalkışta kararlı ve cesur koşuşlarından dolayı çok tşk ederim, ayrıca Belediye başkanı Sayın Ahmet Adnan OKUR beye ,güleryüzü ile samimi canı gönülden bizlerle ilgilenen Murat SOBACI Kardeşime ,ATATÜRK İsmail beye , Bizlerin usanmadan transportluğumuzu yapan Mithat AYDOĞDU abime ,iniş alanında bizleri çaysız ve susuz bırakmayan çay ocakçı abime , her gün çarşaflarımızı değiştiren yurt görevlilerine ve tüm belediye çalışanlarına çok tşk ederim :)

Kullanıcı avatarı
ahmet25ve25
Ad Soyad: Ahmet Sobacı
Pilot Menüsü: 

Mesaj #98 gönderen ahmet25ve25 » 1 on yıl 2 yıl önce (29.06.2011, 11:39)

cengo kardeşim çılgın damat teşekkür eder inşallah seneye de uçarız :D tadı damağımda kaldı abimin yanına çoruma gideceğim izin bitmeden orada da bi tandem bulursam sevinirim :D hepinize saygılar :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
keremakkaya
Ad Soyad: Kerem Akkaya
Pilot Menüsü: 

Mesaj #99 gönderen keremakkaya » 1 on yıl 2 yıl önce (29.06.2011, 23:56)

Murat Bey; böyle muazzam, güzel, organize ve samimi bir organizasyon yaptığınız için öncelikle size sonrasında bu organizasyona destek veren ilçeniz belediye başkanı ve ilgili kuruluşlara, Atatürk abiye, mitat abiye ve organizasyondaki herkese sonsuz teşekkür ederim... Devamının gelmesi dileğiyle... Seneye beni yine listeye eklemeyi unutmayın...

Festival adını hakkettiği ölçüde güzeldi ve işte festival budur dedirtti... Nallıhan halkına da destekleri ve ilgileri için ayrıca teşekkür etmek gerekiyor...

Bir tek bir öneri yapacağım... İniş alanı kesinlikle başlangıç seviyesindeki pilotlara uygun değil... Bu yüzden en az orta seviyedeki pilotların bu bölgede uçuş yapması gerekiyor... Mümkünse de eğer inişte bir eğitmenin komutlarıyla inmesinin daha doğru olacağı kanaatindeyim...

Kullanıcı avatarı
exmurat
Pilot Menüsü: 

Mesaj #100 gönderen exmurat » 1 on yıl 2 yıl önce (30.06.2011, 22:41)

İniş alanı için çalışma yapacağız inşallah daha güzel olacak zaten iniş alanını bırak termikler zaten başlangıç için sıkıntılı sende gördün sağlam termikler var :D