mersin arslanköy festivalinin ardından...

Şenlikler ,Organizasyonlar , yarışmalar hakkındaki konular, havacılıkla ilgili her türlü duyurular.

Moderatör: Moderatör Ekibi

MR.ANDERSON
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

mersin arslanköy festivalinin ardından...

Mesaj #1 gönderen MR.ANDERSON » 1 on yıl 7 yıl önce (13.08.2006, 21:43)

Merhaba Arkadaşlar;

Öncelikle Bahadır Civan, Serdar ve diğer arkadaşlarını düzenledikleri bu etkinlikten dolayı kutlarım.

Ben Arslanköye ilk defa bu festival vesilesiyle İskenderun grubuyla gittim. Arslanköy Torosların arasında 1450 rakımlı şirin bir belde. Halkı gayet misafirperver candan samimi insanlar.
Organizasyonun birkaç sponsoru vardı ama dağa pilotların çıkışında kullanılan araçlar arasında traktörün olması beni biraz şaşırttı ve iskenderun festivalinde gördüğümüz transportları anmama neden oldu. Fakat Bahadır'ın annesiyle birlikte, gelen misafirlere yemek servisi yapması bu traktör yolculuğunu unutturuverdi. Tekrar Bahadırı bu organizasyona gösterdiği çabadan ve mütevaziliğinden dolayı kutluyorum.Annesi ile çok hoş sohbetlerimiz oldu Aslanköy izci evinde. Annesi karizmatik protokol kadını olmanın yanında, hoşgörülü gelen misafirlerle tek tek ilgilenen, anadolu kadını misafirperliğinin izlerini yansıtıyor.
1800 rakımlı take off ta toplam 4 sorti uçuşla iki saatlik havada kalışım oldu. Çok güzel yelken uçuşu ve termik uçuşu yapılabilecek bir yer. İniş alanları olabilidiğince geniş. Fakat ben iki kez belde merkezindeki lisenin yantarafında bulunan alana indim, kamp çadırımıza ve izci evine yakın olması sebebiyle.

Katkılarından dolayı MEDEKS EKİBİNİ ve tüm Arslanköy halkına ve Bahadır kardeşime benim bu festivale getirip götüren İskenderun Liman Müdürü Zeki Abime teşekkür ederim...

Kazasız kırımsız bol termikli zevkli uçuşlar dileğiyle....

gürhavk
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen gürhavk » 1 on yıl 7 yıl önce (14.08.2006, 11:37)

Bir şenlik daha geçti.
Gürhavk ekibi olarak 4 kişi katıldık.Şenlikte emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.Yapılan organizasyondan çok take-off'a çıkış yolunun acilen düzeltilmesi gerekiyor.Yamaç paraşütü yapılabilecek güzel biryer.Adanadan TUNA ÇADIRIN sahibi Harbi Pilot Adnan abiye çok teşekkür ediyorum. Bizleri krallar gibi ağırladı. Ev sahipliğinin kralını yaptı. Başka bir şenlikte görüşmek üzere.
Dosya ekleri
HPIM8236.JPG
aslanköy
HPIM8246.JPG
ADNAN ABİDEN GÜRHAVK EKİBİNE ZİYAFET
HPIM8217.JPG
aslanköy
HPIM8221.JPG
ilk gün
HPIM8229.JPG
aslanköyün misafirperver çocukları