acrox ölüdeniz 2006

Şenlikler ,Organizasyonlar , yarışmalar hakkındaki konular, havacılıkla ilgili her türlü duyurular.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Cem Karakas
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

acrox ölüdeniz 2006

Mesaj #1 gönderen Cem Karakas » 1 on yıl 7 yıl önce (21.08.2006, 11:37)

1. ACROX ÖLÜDENİZ 2006

Her yıl Dünya’nın birçok ülkesinde yapılan çeşitli yamaç paraşütü yarışma organizasyonlarından birisi olan Acro Fever, Bu yıl Firmamız aracılığı ile Türkiye’de
Yamaç Paraşütünün Sporunun Kabesi olan Ölüdeniz’de 30.Ağustos – 5 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır.
Dünya’nın neresinde olursa olsun çok ses getiren akrobasi gösterileri, büyük organizasyonlarla yapılabilmektedir.
Ölüdeniz zaten bu spor için dünya yamaç paraşütü çevrelerinde Kabe olarak bilinen çok önemli bir uçuş parkurudur, ve büyük organizasyonalara ihtiyaç duymamaktadır.

1.Acrox 2006, Ölüdeniz Babadağda yaşanan sorunlardan dolayı itibarını kaybettiği şu günlerde, eski hareketli günlerine dönüşü için ilk ve en önemli adımı olacaktır.
Şu anda Dünya’nın her yerinden bu organizasyon için gelmek için haber bekleyen yüzlerce profesyonel pilot var. Televizyon kuruluşları, yerli ve yabancı basın Acrox 2006 gelişmelerini tarafımızdan, hergün takip ediyorlar.
Bu organizasyon gerek, bölgenin gerek, Türkiye’nin tanıtımında rol oynayacak noktalardan birisi olacaktır.

Yurdumuza sporcularını yollayacak ülkeler özetle, Amerika, Fransa, İsveç, İsviçre, Almanya, Brezilya, Macaristan, Makedonya, İngiltere’İtalya, İspanya, Meksika, Rusya.dır.
Yamaç Paraşütü sporunun zirvesindeki, dünya şampiyonlarının kıyasıya yarışacakları ve belkide Ölüdeniz’i ilk defa görecek pilotlar Ölüdeniz semalarını 6 gün boyunca dolduracak ve şenlendirecekler.
Yerden izleyenler için ise eşine az rastlanır doyurucu bir akrobasi şovu olacaktır.

Her yıl düzenlenmesini planladımız ACROX ÖLÜDENİZ Ölüdeniz’in geleneksel organizasyolarından en önemlisi olacaktır.

Organizasyon
Cem KARAKAŞ
Dosya ekleri
acrox logo small.jpg

Kullanıcı avatarı
derajan
Ad Soyad: Yusuf Biçer
Aldığı Beğeni: 2 / 2
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen derajan » 1 on yıl 7 yıl önce (30.08.2006, 22:55)

bugün başlayan etkinliklerde rodrigez ve diger ustaları seyretmek keyif vericiydi.En başta cem hocama cok tesekurler bu heyacanı bize yaştıgını için. ülkemizde böyle bir etkinlilk olupta bu etkinligi kaçıran yparasütcü arkadaşlarımıza canıma deysin diyorum :)
bugun sadece 40 kadar takla attılar ama o bile azımdan salyaların (pardon suların) akmasını sağladı ustaların eline sağlık.
5 gün daha sürercek etkinlik vakti olanlar gelip bunu görsünler sadece bunu diyorum...

ölüdenizden iyi günler

Kullanıcı avatarı
ÇağlaR
Ad Soyad: Çağlar Güngelen
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen ÇağlaR » 1 on yıl 7 yıl önce (07.09.2006, 18:55)

cem hocam...
organizasyon çok güzeldi...katılımcılar zaten dünyanın en iyileriydi...onlarla yan yana otururken sanki batman - spiderman - süperman ... gibi kahramanlarla oturuomuşum gibi geliodu...çok güzel bi ortam vardı ve acro lar harikaydı zaten...
teşekkür ederiz.

Kullanıcı avatarı
matboifly
Ad Soyad: Hüner Topçu
Pilot Menüsü: 

züpperrdi...

Mesaj #4 gönderen matboifly » 1 on yıl 7 yıl önce (07.09.2006, 19:14)

inanılmaz bir festivaldi...
başta cem hoca olmak üzere emeği geçen herkesin ellerinden öpmek lazım, herkese çok teşekkürler...

ölüdeniz ölüdeniz olalı bu kadar acrocuyu bir arada görmedi...
umarız her sene daha da fazla acrocu görürüz.

hala inanamıyo insan, sürekli videolarda izlediğimiz o kahramanların çoğu gözümüzün önündeydi, çizgifilmdeymişiz gibi geldi bana...

tekrar tekrar teşekkürler.

Katılanlardan sadece bir kaçını gönderiyorum:
Dosya ekleri
HPIM3316.JPG
Organizatör : Cem hoca (şapkalı)
HPIM3204.JPG
Mercan (Türkiye)
HPIM3355.JPG
Alex (sağdaki)
HPIM3352.JPG
Mahoni (Türkiye)
HPIM3407.JPG
Pitocco
HPIM3313.JPG
Felix
HPIM3145.JPG
Barbara Uranga (Barbi)

EVRAY
Ad Soyad: Evrim Aygül
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen EVRAY » 1 on yıl 7 yıl önce (16.09.2006, 17:00)

Çok güzeldi hakikaten..Emegi geçen herkese teşekkürler...

Babadağ sorununun bu yıl çözülmesini bekliyoruz... Geçen yıl gitmemiştim bu yıl 900-1000 m sınırıyla karşılaşınca.. çok üzücü.Pilotların çalışma alanı zorlaşmış çok üzüldüm.Babadağ herkesin.İsteğimiz Babadağ'a hepbirlikte sahip çıkmak ve rüzgarı sınırsız hissetmek...

Yetkilileri duyarlı olmaya davet ediyorum.