acrox 2006 dan

Şenlikler ,Organizasyonlar , yarışmalar hakkındaki konular, havacılıkla ilgili her türlü duyurular.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Cem Karakas
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

acrox 2006 dan

Mesaj #1 gönderen Cem Karakas » 1 on yıl 7 yıl önce (15.09.2006, 20:57)

Tüm Camiaya selam ve saygılar.
30 ağustos 5 eylül tarihleri arasında yaptığım organizasyon umuyorumki takip eden arkadaşların hoşuna gitti.
Pilot isim listesinde olmayan kişi yoktu, hatta fazlası ile buradaydılar. Arkadaşlar; Seneye sizlere daha iyi sürprizlerim olacak. seneye burada paraşüt firmaları olacak ve malzeme testlerinden tutun, malzeme satışına kadar herşey sizler için burada olacak. Seneye yapılacak organizasyonda inanamıyacağınız isimler burada olacak. 2.Acrox Organizasyon çalışmalarına daha 1. acrox bitmeden başlamıştım. Bu arada organizasyonda görev almak isteyen arkadaşların fikirlerine de açığım.

Bu arada bu sene organizasyona destek sözü veripte beni yarı yolda bırakan,ya da bıraktığını sanan kişiler oldu, bu kişilere bir sözüm var; Bu organizasyon size ve fethiye halkına fazla. Siz bunu haketmiyorsunuz.
Ama ben bunu her yıl yapacağım ve bu sadece benim ve bana gerçekten destek olan Anthony ve Timothy GREEN kardeşlerin bir eseri olacak.

Arkadaşlar; Bu organizasyonu yapma amacıma gelince, amaç para kazanmak veya reklam yapmak değil. "İNSANLAR YOK OLABİLİRLER AMA ESERLERİ EBEDİYEN YAŞAR" Sözü benim için esastır.

Tüm Camiaya selam ve saygılar sunuyorum.
Cem KARAKAŞ