THSF 2011 Yarışma ve organizasyon Başvuruları Duyurusu

THSF Teknik Kurul Duyuruları bu bölümde yayınlanacaktır.
Kullanıcı avatarı
SkyCloud
Mesajlar: 558
Kayıt: 13.04.2005, 10:25
Ad Soyad: Akin Gokbulut
Şehir: İstanbul
:
Moderatör Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 18 / 0
Pilot Menüsü: 

THSF 2011 Yarışma ve organizasyon Başvuruları Duyurusu

Mesaj #1 gönderen SkyCloud » 7 yıl 11 ay önce (18.01.2011, 14:29)

THSF Teknik Kurul'dan gelen duyuru asagida aynen verilmektedir.

= = = = = =
Merhabalar,

2011 sezonu için THSF olarak bir faaliyet takvimi oluşturulması gerekiyor. Geçen sene olduğu gibi bu sene de Ocak ayı sonuna kadar bu faaliyet listesinin THSF tarafından GSGM'ye iletilmesi gerek. Bazı organizasyonların yapılıp yapılmayacağının henüz bu erken tarihte belli olmadığını biliyoruz, ancak ihtimal de olsa bu takvime girmenin faydası olacaktır. Geçen sene yapılan bazı organizasyonlar, ocak ayından sonra faaliyet takvimine alınamadığı için GSIM gibi yerel kurumlardan destek almakta zorlanan arkadaşlarımız oldu. Bu hem organizatörler için, hem de sporcular için bazı desteklerin sağlanabilmesi noktasında ihmal edilmemesi gereken bir prosedür.

Hatırlatmakta fayda var, bu başvuruların Türkiye Kupası (TPS) 'na hangi yarışmaların dahil olacağına veya Türkiye Şampiyonası yarışmasının belirlenmesine bir etkisi yok, ve federasyon faaliyet takviminde yer almasa dahi, yine THSF'ye başvurarak yarışma/festival vs organizasyonlar yapılabilir, ancak bu durumda bazı desteklerden yararlanamama durumu olabilir.

2011 yılı için son başvuru tarihi 27.01.2011’ dir. Tüm başvuru sahiplerinin başvurularını Türkiye Hava Sporları Federasyonu Ulus İşhanı A Blok K:10 NO:1015 ULUS-ANKARA merkezine postayla ve ayrıca trairsports@gmail.com mail adresine elektronik ortamda ulaştırmaları gerekmektedir.

27.01.2011’e kadar ilk başvurularını yapan başvuru sahipleri 15.02.2011 tarihine kadar detaylı başvuru formunu doldurarak, başvurularını Türkiye Hava Sporları Federasyonu Ulus İşhanı A Blok K:10 NO:1015 ULUS-ANKARA merkezine postayla ve ayrıca trairsports@gmail.com mail adresine elektronik ortamda ulaştırmaları gerekmektedir.

Yarışmalar ile ilgili ön başvuru ve detaylı başvuru formlarını federasyonumuzun web sayfasında Duyurular kısmında Güncel Duyurular bölümünde bulabilirsiniz.
http://www.thsf.gov.tr/duyurular/guncel-duyurular.html

Saygılarımızla,

THSF Teknik Kurulu adına,
Serdar İLKER
= = = = = = =
“THSF Teknik Kurul Duyuruları” sayfasına dön