20-24 Ağustos Kayseri

Turkiye Yamac Parasutu Yarisma Pilotlari Paneli Haberlesme Grubu -
Turkish Paragliding Competition Pilot Panel Discussion Group .
Türkiye'deki yamaç paraşütü yarışmalarına ilişkin hususların tartışılması için oluşturulmuştur.

Moderatörler: PaRaDoX, SkyCloud

Kullanıcı avatarı
ademhasgul
Mesajlar: 141
Kayıt: 14.08.2006, 15:01
Ad Soyad: Adem Hasgül
Şehir: Kayseri
Aldığı Beğeni: 0 / 2
Pilot Menüsü: 

20-24 Ağustos Kayseri

Mesaj #1 gönderen ademhasgul » 5 yıl 9 ay önce (13.02.2013, 17:37)

Arkadaşlar Merhabalar,

20-24 Ağustos 2013 tarihleri arasında Kayseri'de Yamaçparaşütü XC yarışması yapılacaktır. Ana kalkış noktamız Alidağı olacaktır. İkinci bir kalkış noktası üzerinde çalışma yapılmakta olup söz konusu tarihe sorunsuz yetiştirilmesi durumunda değerlendirilebilir. Ancak şu anda elimizdeki net verilere göre hareket edilmesinde sakınca yoktur. Bu nedenle kendimizi Ali dağına göre planlayacağız.

Organizasyonu Belediyeden hariç olarak gerçekleştireceğiz. Bununla ilgili görüşmeler ve ayarlamalar tamamlandı. Herhangi, bir problemimiz yok. Alidağı şehrindir. Ve bende dahil hiç kimse "BENİM" diye sahip çıkmaya kalkıp millete sopa gösteremez. Kayseri Türkiye'nin lokomotif şehirlerinden birisidir. Bu şehir hiç bir yerel yetkili veya yönetici sıfatı taşıyan insanların kişisel İhtiraslarına göre hareket etmediği için bu kadar güçlü bir pozisyondadır. Üzerinde harhangibir sıfat bulunduran şahıslara itibar edip kendisine yakışmayan pozisyon almayı düşenen arkadaşlar boşuna bir gayret içerisine girmesinler lütfen. Benim şehrimde bana ve kulübümüze karşı bir tutum içerisine girilmesi sadece sözde kalacak bir eylemdir. Hele bu organizasyonun ardından 7 ay sonra girilecek seçim nedeniyle hiç kimse hiç bir polemiğe girmez/giremez. Böyle bir şeyi beklemek, umut etmek ve bunun için çaba göstermek bu camiadaki hiç bir arkadaşımıza yakışmaz. Aynı şekilde bende bir polemiğe girmek istemiyorum. Bu nedenle burada yaşadığımız problemleri yazmıyor sinemize çekiyoruz. 2013 ün haricinde 2014 yazında ve ilerisinde yapılacak olan faaliyetler için kendimizi bizlerde ateşe atmak istemeyiz.

Diğer taraftan camiamızdan bazı arkadaşlarımızın oluşan bu karmaşık durumdan menfaat sağlamak istediklerini üzüntüyle izlemekteyim. Umarım burada yanılıyorumdur. Şahsımın camiada bulunduğu pozisyon itibariyle ismimi riske atacak bir pozisyona girmeyeceğim de aşikardır. Sorgulamak isteyen arkadaşlar kendi kendilerine sorgulasınlar. Bu aşamadan sonra kusura bakmayın ben kendimi böyle bir konuda sorgulatmam. Bu sene 10 yılı geride bırakıyorum. 2003 te organizatörlüğe başladım. Kayseri dışında da pek çok organizasyonun içerisinde bulundum. Bu 10 yıl boyunca hiç bir soru sormadan yaptığım faaliyetlere geldiniz ve her biriniz beklentilerinizin üzerinde sonuçlar aldınız. Hiç birinizi hayal kırıklığına uğratmadığımı düşünüyorum. Bende kendi açımdan işimi bilirim ve yaparım. Affınıza sığınarak, Gelinen bu noktada, Bunca yıldır yapmış olduğum faaliyetler neticesinde camiamızdan da özel bir destek bekliyorum. En azından haketmediğimi düşündüğüm bazı tavırlara karşı sizlerin desteğini istiyorum ki burada her şeye rağmen bana destek veren o güzel insanlara camiamızın o güzel birlikteliğini ve hassasiyetini gösterebilelim. Daha güçlü olalım. O gücü camiamızın ve sporumuzun yararı için kullanalım.

Saygılarımla
Ali(Durali) Karaca
Mesajlar: 183
Kayıt: 10.10.2008, 16:22
Ad Soyad: Ali (Durali) Karaca
Şehir: Ordu
:
Yarışma Pilotu 200+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen Ali(Durali) Karaca » 5 yıl 9 ay önce (13.02.2013, 18:19)

Her yıl daha iyi organizasyonlarla karşılandığımız Kayseri'de, eminim ki bu sene de, Adem hoca ve ekibinin gayretleri ile daha iyi bir yarışmayla karşılaşacağız. Yarışmaya Kayseriye gelmiş tüm arkadaşlar ve yarışma sonrası organisyonun değerlendirildiği yazıları okuyan tüm arkadaşlar hakkını teslim edeceklerdir. Şimdiden başarılar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
ziya
Mesajlar: 247
Kayıt: 03.03.2005, 22:37
Ad Soyad: Ziya Hacialioglu
Şehir: Ölüdeniz - Bursa
:
Yarışma Pilotu 250+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen ziya » 5 yıl 9 ay önce (13.02.2013, 18:50)

hayirli olsun,
Adem hoca yarisma sonunda, ben destek buladimda, onumu kestiler de , arac yok da gibi bahanelerle onumuze gelmeyecektir. Basirisiz organizasyon yapmak Ademin tarzi degil. Yapamayacagi isin icine girmekle hic isi olmaz. Guveniyorum, yaptiklari ise unutamadigimiz guzel anilardir.
Tekara hayirli olsun
Ziya...“Pilot Panel & Yarışma Paneli” sayfasına dön