çukurovada bu hafta

Son yaptığınız uçuşu , XC uçuşlarınızı ve XC tekniklerinizi bu kategoride paylaşabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
sancihat
Ad Soyad: Cihat Şan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

çukurovada bu hafta

Mesaj #1 gönderen sancihat » 1 on yıl 6 yıl önce (16.03.2008, 20:06)

merhab arkadaşlar dostlar

işlerden dolayı biraz aksattığımız uçuşları bu hafta telafi edelim dedik bomba bir hava ile sabah ashabıkehf çıktık eş dost arkadaş bölgenin baba pilotları geldi hasret giderdik güzel uçuşlar çıktı kim yoktu seyirci dersen süper pilotlar dersen iii irtifa akro hepsi vardı hoş ve güzel bir hafta sonu oldu fatih abi haftanın enlerinden istese bulut tabanından mesafe çıkarırdı.aha buraya yine yazıyorum rekor çıkacak ama sabrediyoruz bizi izlemeye evam edin birkaç foto

Kullanıcı avatarı
gerenimo
Ad Soyad: Abdurrahman Göksu
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen gerenimo » 1 on yıl 6 yıl önce (16.03.2008, 21:25)

Değerli arkadaşım cihat sana olan minnet borcumuzu nasıl ödeyeceğiz bizi yoldan karşılıyon take off a çıkarıyon hepimizle tek tek ilgileniyon hele o festival zamanı yaptıkların hala dillerde sen yaşayan bir efsanesin ve ne kadar iyi bir arkadaşsın öle hakkını helal et sevgili pilot arkadaşım. FATİH HELVACI VE SAZ EKİBİ

Kullanıcı avatarı
abu
Ad Soyad: İbrahim Alay
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen abu » 1 on yıl 6 yıl önce (16.03.2008, 23:58)

cıhat hocam butun tarsus senı ve arkadaslarını ızledı. ama senden rıcam vırdaha kı sefere bızlerıde unutma bır alo dersen sevınırız... kazasız ucuslar dılegıyle... abu

Kullanıcı avatarı
FreeBird01
Ad Soyad: Özgür Kocamaz
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen FreeBird01 » 1 on yıl 6 yıl önce (17.03.2008, 10:30)

Neler kaçırmışım yaaaa :(((

Kullanıcı avatarı
sancihat
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

hafta sonu

Mesaj #5 gönderen sancihat » 1 on yıl 6 yıl önce (17.03.2008, 14:19)

abdurrahman kardeşimin yazdığı beni utandıran bir okadarda düşündüren yazısı içimde fırtınalar koparttı şu anda kendimi tutamıyorum yaptıklarım yapacaklarımın teminatıdır. sizlere az bile dah dur daha dur bu kardeşiniz size neler yapacak siz her güzel şeye layıksınız iyiki varsınız ne diyeyim sözcükler,imla kuralları ,kelimeler duygularımı anlatmada kifayetsiz kalıyor.özgür vallah çok şey kaçırdın ibrahim senin türkiye de olduğunu bilsem haber verirdim .bana bu hafta sonunu yaşatan sizlere en derin ve kalbii duygularımla teşekkürü bir borç bilirim bu duyguları ilhan kardeşimde üstüne alınırsa sevinirim .(fotograf gönderemedim uğraşıyorum)

fatih helvacı ve saz ekibinin kemancısı

cihat şan

Kullanıcı avatarı
ÇağlaR
Ad Soyad: Çağlar Güngelen
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen ÇağlaR » 1 on yıl 6 yıl önce (17.03.2008, 20:57)

abi yollayın şu fotoları da bizde görelim çok merak ediom orayı. çıkıp gelicem walla delilik bol bizde :)

Kullanıcı avatarı
hardboyy
Ad Soyad: Gökhan Karaköse
Aldığı Beğeni: 0 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen hardboyy » 1 on yıl 6 yıl önce (19.03.2008, 20:30)

slm cihat abi.. sen nezamandır keman çalmaya başladın haberimiz yok yahuu :D neyse bidaki uçuşa kemanınıda getirsen ya uçuş öncesi biraz ilham verir :).. sabah o güsel uçuşlarınıza yetişemedik ama bizde gerçekten çok keyif aldık. sizleri çok özlemiştik güzel oldu. ehh bidaki seferede siz buralara gelirsiniz. hep birlikte güzel oluyor uçuşlar şamata gırgır.. senin espirutelliğine hayranım zaten :) abi foto koyamadınmı bende merak ettim kaçırdığım manzarayı. bide senin o gunku halinle çekildiğin foto varsa yollada özledikce resmine bakalım yaws :)) hehe.. yazıları yazarken bile gülüyorum burda ne gündü valla.. rüzgarınız stabil olsun ;)
herkese kazasız belasız uçuşlar

Kullanıcı avatarı
sancihat
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen sancihat » 1 on yıl 6 yıl önce (19.03.2008, 23:33)

sağolasın gökancım dediğim gibi tepeler eskimez doslarla muhabbetle güzel sen ve eşin mustafa serkan çiğdem hoş oldu güzel oldu haftaya yine ya ordayız yada siz gelin foto boyutu büyük olmuyor küçültemedim uğraşıyorum
sevgiyle kalın

Kullanıcı avatarı
hardboyy
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen hardboyy » 1 on yıl 6 yıl önce (20.03.2008, 11:46)

sende sağolasın cihat abi. hafta sonu görüşürüz inşallah aynı tayfa :) ..
abi sen fotoyu bana maille yolla , ben küçültüp geri sana yollayım :))
saygılar

Kullanıcı avatarı
sancihat
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #10 gönderen sancihat » 1 on yıl 5 yıl önce (28.06.2008, 21:28)

ah ah ne yapayım sınavlardan bir yere kıpırdayamıyorum geçtim bilgisayarın başına saten havada sıcak ne yapayım derken forumda gezerken 3 ay evvel resim gönderemediğim mailim aklıma geldi biraz gecikmeyle aha fotolar
ashabı kehf birde anılarda kalmış nostaljik bir görüntü çukurova ekibinin dahabir elin parmaklarını geçmediği dönemlerden hoş günlerdi uçusvideo yüklüyorum link atarım

sizleri gerçekten seviyormuşum

Kullanıcı avatarı
sancihat
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #11 gönderen sancihat » 1 on yıl 5 yıl önce (30.06.2008, 18:20)

sonunda böyle bir çözüm ürettim kolay oldu şükür
ashabı keyhf tarsus link
http://picasaweb.google.com.tr/sancihat/3208ashabKehf
mersin ekibinin keşfettiği bu hafta gittiğimiz bencede yeni bir denizli olabilecek potansiyel xc yeri poyrazdan(yörede ekin olduran)rüzgarından uçamadık ama güzel bir hafta sonu oldu yasin ersin yüksel ve diğer ekip ile ashabıkehf ve adananın adı belli olmayan yeni tepesinin şahin ile kartal karışımı acayip paraşütcüleri fatih abi,abdurrahman ve ilhan katıldı
http://picasaweb.google.com.tr/sancihat ... arGelincik

Kullanıcı avatarı
gerenimo
Ad Soyad: Abdurrahman Göksu
Pilot Menüsü: 

Mesaj #12 gönderen gerenimo » 1 on yıl 5 yıl önce (30.06.2008, 22:14)

Değerli arkadaşım,saygın pilot,eşsiz insan,vefakar dost,büyük şef daha ne diyebilirimki aslında çok şey söylenirde fakat seni ifade edecek yeterli kelime bulamıyorum şu anda acayip duygulandım bizim için yaptıklarını nasıl öderiz bilinmez ama bizim üzerimizde çok hakkın var uçmadın uçurdun,gezmedin gezdirdin,bizim fotolarımızı çekmekten kendini bile çekmedin, yemedin yedirdin(burda düşünmek lazım anlayan anladı)yani kelimeyi itibariyle yerin asla doldurulamaz hakkın ödenmez güzel insan kendinle ne kadar gurur duysan azdır sana olan minnet borcumu ancak ifade edebiliyorum çukurova havacılık kulübü seninle gurur duyuyor FATİH HELVACI VE SAZ EKİBİ ADINA ABDURRAHMAN GÖKSU SEVGİ VE SAYGILARIMLA TÜM PİLOT ARKADAŞLARIMA KAZASIZ BELASIZ UÇUŞLAR DİLİYORUM.

Kullanıcı avatarı
abu
Pilot Menüsü: 

Mesaj #13 gönderen abu » 1 on yıl 5 yıl önce (30.06.2008, 22:45)

SN Cihat Hocam ne guzel resimler ole :) kendi memleketimde ucmayi ozledim Cihat Hocam herkese slm benden kazasiz ucuslar dilegiyle..

Kullanıcı avatarı
sancihat
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

cevap

Mesaj #14 gönderen sancihat » 1 on yıl 5 yıl önce (01.07.2008, 08:36)

eveettt tatile girdim artık bilgisayarın başından kalkmam abdurrahman kardeşimin beni utandıran yazısı üzerine bu yazıyı yazma ihtiyacı hissettim sıfır nedir kimdir evet benim sağına soluna 1-2-3 gibi rakamlar gelirse daha büyür ve anlamlı olur işte sizler bu rakamlarsınız siz varsanız ben daha anlamlı oluyorum daha büyüyorum sizler beni büyütüyorsunuz iyiki varsınız.
not(bunca yağdan sonra herhalde istediğin vermediğim haftasonu ücretini birdaha istemezsin aha buraya yazıyom istersen bu sıfırı bulamazsın)

Kullanıcı avatarı
sancihat
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #15 gönderen sancihat » 1 on yıl 5 yıl önce (01.07.2008, 08:51)

abu buda sana kardeşim arkadaşlar bu yer kız kulesi yeni bir yer uçuşlar yaptık bu bölgede xc potansiyeli olan yerlerden biri tepenin özellikleri ve gogle dan yp forum 2007 uçuşlarından kız kulesi olarak ilgilenenler araştırıp inceleyebilirlerinanılmaz bir bant var çukurovada hakimrüzgar yazları g-gb dolayısıyla torosların maraşa kadar uzntısı var resimler oranın çalışılıp uçulması lazım rekor çıkar gibi
http://picasaweb.google.com.tr/sancihat/YerCalSmas

Kullanıcı avatarı
hardboyy
Pilot Menüsü: 

Mesaj #16 gönderen hardboyy » 1 on yıl 5 yıl önce (01.07.2008, 11:13)

selam cihat abi fotolar çok güzel.. ekip toplanmış herzamanki gibi .. aranızda olmak vardı.. o hafta gelemedik ama bizim geldiğimiz haftada güzeldi yine.. en kısa zamanda tekrar görüşmek ümidiyle.. özledik valla.. nihat abininde bulduğu yer nereymiş öyle güzel mekan.. allah kzasız belasız uçuşlar nasip etsin. rüzgarınız darbesiz olsun :)

Kullanıcı avatarı
abu
Pilot Menüsü: 

Mesaj #17 gönderen abu » 1 on yıl 5 yıl önce (01.07.2008, 15:00)

tesekkur ederim cihat hocam. saygilarimla...

Kullanıcı avatarı
sancihat
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #18 gönderen sancihat » 1 on yıl 4 yıl önce (06.09.2009, 21:53)

ramazan dolayısısyla birde havaların çok sıçak olmasından uçuşlara ara vermiştik bu hafta uğur-yüksel ve yeni kroscumuz gürsel kara uçmaya ashabı kehf geldiler güzel bir havada iyi mesafe çıkardılar rahatlıkla bölge rekoru çıkardı bu hafta olmadı hayırlısı gürsel kardeşimize hoş geldin diyoruz.tebrik ediyoruz.

yüksel ve uğurada tebrikler.

cihat şan

Kullanıcı avatarı
sancihat
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #19 gönderen sancihat » 1 on yıl 4 yıl önce (12.02.2010, 23:07)

çukurovalı pilotlar pazar hava güzel görünüyor
geçen hafta ashabı kehfte kışı krosuna çıktık donduk ama güzel oldu
tepeden güzel uçuşlar çıktı resimleri atıyorum uçuşlar sıtede
hadi adana serkan baba mustafa başkan organize olalımmı tandem olursa yemekler ve transport benden hehe tadı damağımızda kaldı dikkat sıkı giyinin kalkan 1400 mt görüyor benden söylemesi

Kullanıcı avatarı
sancihat
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #20 gönderen sancihat » 1 on yıl 4 yıl önce (12.02.2010, 23:12)

sancihat yazdı:çukurovalı pilotlar pazar hava güzel görünüyor
geçen hafta ashabı kehfte kışı krosuna çıktık donduk ama güzel oldu
tepeden güzel uçuşlar çıktı resimleri atıyorum uçuşlar sıtede
hadi adana serkan baba mustafa başkan organize olalımmı tandem olursa yemekler ve transport benden hehe tadı damağımızda kaldı dikkat sıkı giyinin kalkan 1400 mt görüyor benden söylemesi
Dosya ekleri
SANY0001.JPG