Miili Takım Yönetmeliği

GOSBF Havacılık Branşı Yönetim Kurulu / Teknik Kurul Duyuruları

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
Yamasut
Mesajlar: 155
Kayıt: 04.01.2007, 12:32
Ad Soyad: Serdar İlker
Şehir: Bursa
:
Yarışma Pilotu 100+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 4
Pilot Menüsü: 

Miili Takım Yönetmeliği

Mesaj #1 gönderen Yamasut » 6 yıl 9 ay önce (16.04.2016, 16:42)

Merhabalar,

Federasyon bünyesinde Aralık 2015'te alınmış olan kararla, Milli takım yönetmeliği oluşturulması kararlaştırılmıştır.
Hazırlanacak olan Milli Takım Yönetmeliğine yarışmacı pilotların da katkı sağlaması amacıyla, yarışmacı pilotları temsilen
Pilot Panel ekibi ile görüşülerek, Milli Takım Yönetmeliği içerisindeki Mesafe Uçuşu Yarışmaları için Milli Takım Sporcu Seçme Kriterleri'ni kendilerinin hazırlayıp Federasyona sunmaları istenmiştir. Böylelikle yarışmacı pilotlar sürece dahil edilmiştir.

Pilot panel hazırladığı çalışmayı Federasyon ile paylaşmış ve yp forum sitesinden de camiamıza duyurmuştur. Federasyonun isteği ile, Pilot Panel tarafında hazırlanan Milli Takım Seçme Kriterleri Federasyon Yamaç Paraşütü Teknik Kurulu tarafından da olumlu bulunarak, olduğu gibi kabul edilmiştir. Hazırlanan kriterler; Federasyon Yamaç Paraşütü Teknik Kurulu tarafından hazırlanan Milli Takım Yönetmeliği içerisine Gençlik Spor Müdürlüğü'nün gerekli gördüğü diğer konular ile birlikte eklenmiştir.

Yapılan bu çalışmanın Federasyon ve yarışmacı pilotların ortak çalışması olması vasıtasıyla, yarışmacı pilotların gereksinimlerine büyük oranda cevap verebileceğini düşünmekteyiz. Emeği geçenlere teşekkür eder, camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.

Saygılarımla,
Serdar İLKER
GOSBF
Yamaç Paraşütü Branş Başkanı


“GOSBF Havacılık Branşı Yönetim Kurulu / Teknik Kurul Duyuruları” sayfasına dön