satılık olmayan kanat

Moderatörler: Moderatör Ekibi, İlan Kontrol Ekibi

Kullanıcı avatarı
Ali Alkan
Ad Soyad: Ali Alkan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

satılık olmayan kanat

Mesaj #1 gönderen Ali Alkan » 3 yıl 8 ay önce (11.04.2015, 12:40)

Arkadaşlar hepinizi saygıyla selamlıyorum.Malum olduğu üzere bu sayfada kanatlar satılığa çıkar.Bazıları satılır bazıları satılmaz.Sahibinden temiz kanat,suya inmemiş kanat,SIV yapılmamış kanat,şu kadar uçuş saati olan kanat vs gibi kanadın durumunu belirten yazılar yazılır ve fiyat olarakta sıfır kanadın fiyatına yakın bir tutar istenir.Herkes kanattan bahseder birşey sürekli gözardı edilir.İpler!Kanadın performansı kadar iplerde çok önemlidir.Hatta uçuş saati dolmamış bir kanatta en önemli unsur iplerdir.Kanadın ömrünün ortalama 300 saat olduğunu hesap edersek tüketim sırasında 2 kere komple ip takımı yenilememiz gereklidir vede ip takımı satın almak maliyeti ucuz olan birşey değildir,ortalama 300 Euro civarındadır ve ikinci el kanatlarda ciddi + maliyet getirmektedir ve + kumaşın yıpranması bu etkenleri üstüste topladığımız zaman maliyet yeni fiyatı ile aynı gibi olur.Bu nedenlerden dolayı kanadımızı satmak istediğimiz zaman satılabilecek fiyatları yazarsak satılır kimsenin elinde kalmaz.
Hepinizi saygı ile selamlıyorum,iyi satışlar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
yamac4343
Ad Soyad: Hüseyin Kaytancı
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen yamac4343 » 3 yıl 8 ay önce (12.04.2015, 19:01)

yerden göğe kadar haklısın arkadaşım

Kullanıcı avatarı
re_kor08
Ad Soyad: Reşat Korkmaz
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen re_kor08 » 3 yıl 8 ay önce (12.04.2015, 20:12)

Ali bey harika bi açıklama yapmışsın canıgönülden kutluyorum. Gerçekçi olmakta her zaman fayda var.

“İkinci El Kategori Kuralları ve Diğer Konular” sayfasına dön