Bir süredir bolca XC uçuş kayıtları geliyor, bazı pilotların profillerine brövelerini ekliyoruz ama eklenmeyenler varsa bildirirlerse eklemeleri yapalım. Sistem otomatik olarak eklemiyor biz kontrol edip manuel ekliyoruz bu yüzden bildirmeniz gerekli. Herkese tebrikler.

ikinci elde referans

Moderatörler: Moderatör Ekibi, İlan Kontrol Ekibi

Kullanıcı avatarı
PROFLY
Ad Soyad: Mesut Albayrak
:
50+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

teşekkür

Mesaj #41 gönderen PROFLY » 1 on yıl 2 ay önce (26.04.2008, 01:28)

Hakkımda şu ana kadar iyi yorumlar yapıldı. Şahsıma referans olan arkadaşların hepsine teşekkür ederim. Bu kendi güzelliklerinden kaynaklanıyor.

Bir avuç insan olduğumuz camiamızda hep yüzyüze bakıyoruz. İnşallah herkes birbirine dürüst içten samimi olur ki bu spor dahada gelişir. Kendi kullanmayacağı bir malzemeyi başkasına kullandırıp vebal altına girmez. Herkese vicdani huzur ve iyi uçuşlar dilerim.

Bu vesileyle bir eklemede benden
Halil Aygün: Kanat aldım. son derece memnunum. Güvenilir bir insan

Mesut ALBAYRAK
Uludağ Yamaç Paraşütü ve Doğa Sporları Topluluğu

Kullanıcı avatarı
SENERARSLAN
Ad Soyad: Sener Arslan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #42 gönderen SENERARSLAN » 1 on yıl 2 ay önce (26.04.2008, 11:11)

mesut kardeş yazılarını görmeyeli hayli zaman olmuştu. Hoş geldin. Yeni bi Grup oluşturmuşsunuz hayırlısı olsun...

Günümüzde paranın hükmü aşikar. İnsanlar ekonomik kaygılarından dolayı dürüstlüklerinden ödün verebiliyor artık. Bu pencereden bakınca her ne alırsak alalım daha bi dikkat etmemiz gerekiyor. Hele konu can güvenliğimiz ise buna 2 kat dikkat gerekiyor.

Her zaman bu sporu yapanların kendini bilen insanlar olduğunu olmak zorunda olduğunu iddia ettim. Bir avuç insandan oluşan camiayız. Öyle yada böyle tepenin birinde hiç ummadığın bir şekilde karşılaşılıyor. Kendi adını kimse kirletmemeli.

Bi şekilde kanat satışlarının hızlanacağı bir döneme girdik. Şahsen herkesin sıfır takım alması uygundur ama imkanlar 2. el piyasayı canlı tutuyor. Başlangıç pilotuna DHV 2 kanat satan zihniyetler hala camianın içinde. Hala cayır cayır uçuyor. 2 yıldır camiadayım az çok kişileri tanıdım artık. Yukarıdaki isim listesinde herkes birbirine referans. Umarım kimse sorun yaşamaz.

Mesaj değişmiyor ama yeni isim listesine Halil Aygün ekliyorum. Herkese esenlikler dilerim.

Kullanıcı avatarı
SENERARSLAN
Ad Soyad: Sener Arslan
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #43 gönderen SENERARSLAN » 1 on yıl 2 ay önce (26.04.2008, 11:16)

-----GÜNCEL------

günay tutgun
mehmet dursun / istanbul-ölüdeniz:
ziya şahinkaya / samsun:
tanju ataylar / ankara :
derviş mahmutoğlu / ankara :
gökhan çavdar / almanya-izmir :
talip akarsu / ordu :
hilmi ince / denizli
hüseyin afşin oral \ manisa
mesut albayrak \ bursa
can gül ikarus havacılık
sinan tarakcı
özay zorlu
erhan öz antalya kalkanlı
halil benks
mehmet dursun
semiha dinçel
ismet içel
sinan tarakçı (simon)istanbul /ölüdeniz
şener arslan/madyap manisa
barış aydınsoy / istanbul
ali varelci / yalova
cahit çeker / çanakkale
tulgay özden
erdal akkuş
murat tüzer
uğur yavaş
veysel çiğdem
Bahadır Civan
Ömür Akkor
Halil Aygün

Kullanıcı avatarı
ZEMHERİ
Ad Soyad: Erol Demirtaş
Aldığı Beğeni: 1 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #44 gönderen ZEMHERİ » 9 yıl 10 ay önce (25.08.2008, 19:30)

Mesut ALBAYRAK: Bu isme bende referans olmak istiyorum. tüm malzememi tedarik etmeme yardımcı oldu. kasklarıda çok güzel.(yerli üretim gayet güzel) Dediği zamanda ve dediği malzemeler elime geçti. Parayı peşin yollamıştım ve hiç bi sorun yaşamadım. Bu kadar kişinin referans olması boşa değilmiş. Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
mustafa53
Ad Soyad: Mustafa Bilgin
Pilot Menüsü: 

Mesaj #45 gönderen mustafa53 » 9 yıl 10 ay önce (26.08.2008, 15:13)

ben ve arkadasım. mehmet dursunda ben kanat arkadasımda kanat ve harnes kask aldı. bıze odemede herturlu kolaylıgı sagladı. kedısıne tesekkur ederım :)

Kullanıcı avatarı
mehmet emin
Ad Soyad: Mehmet Emin Aksoy
Pilot Menüsü: 

Mesaj #46 gönderen mehmet emin » 7 yıl 7 ay önce (24.11.2010, 22:12)

İbrahim Bozkurt ile telsiz alışverişim oldu.Ben havaleyi gönderir göndermez cihazı kargolamış.banada takip no sunu gönderdi.Kayseri'den Denizli'ye 1 günde elime geçen cihaz eksiksiz ve kullanıma hazır.TEŞEKKÜRLER.

Kullanıcı avatarı
tavilhav
Ad Soyad: Mehmet Karahan
Pilot Menüsü: 

Mesaj #47 gönderen tavilhav » 7 yıl 2 ay önce (08.05.2011, 01:12)

ibrahim BOZKURT: 2. el malzeme aldım, maşallah daha para yollamadan kargoladı, görüşüyoruz, kanka olduk :D kızı olsa, benim de erkek evladım olsa isterdim valla :D :D

Kullanıcı avatarı
tavilhav
Ad Soyad: Mehmet Karahan
Pilot Menüsü: 

Mesaj #48 gönderen tavilhav » 7 yıl 2 ay önce (08.05.2011, 01:38)

birde Hamdi ŞİRAY hocam var: sıfır kanat aldım, dediği zaman içinde geldi çok teşekkür ediyorum....

Kullanıcı avatarı
agalptekin
Ad Soyad: Ali Gökhan Alptekin
Pilot Menüsü: 

Mesaj #49 gönderen agalptekin » 6 yıl 6 ay önce (04.01.2012, 12:27)

Bugün'e kadar alışveriş yaptığım kişileri listelemek istedim ben de;

1. Sanlı FiDAN

Harnes ve yedek aldım çanta hediye etti.(malzemeler sıfıra ayarındaydı) İlgisi, uzun uzun açıklayıcı mailleri sayesinde bir çok konuda kafamdaki soru işaretlerini netleştirdi.Malzemeyi aynı gün kargoya verdi.

2. M.Can GÜL

Kask aldım, malzeme sorunsuz geldi ve dediği gün kargoya verdi.

3. Mesut ALBAYRAK

Variometre aldım hediye için çok ıkındım minik bir hediye kaptım :) Malzeme kutu içeriği tam olarak ve sorunsuz dediği gün elime geçti. Sonrasında ise teknik konuda yardımını esirgemedi.

4. Kenan ÇİFCİ

Kanadına talip olduğumu söyledim, Ankara'ya malzemeye bakmak için gönderebilir misin dediğimde aynı gün Bursa'dan kargoya vermiş bile. kargo ücretini de kendisi vermiş çok mahcup oldum, malzemeyi halen açamadım eğer olursa böyle iyi bir arkadaşla alışveriş yapmanın mutluluğunu yaşayacağım.

5. Bahadır SERİNKAYA

Harnes aldım her aradığımda sağolsun bütün sorularımı eksiksiz yanıtladı buluşma yerine anında geldi :) Malzeme sıfır olsa bu kadar temiz olurdu ayrıca sanırım iyi bir uçuş arkadaşı edindim.

Malzeme aldığım bütün arkadaşlar şansıma aşırı sorunsuz çıktı ve bu kişilerden herhangi bir malzeme almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim hiç düşünmeyin derim...

Hepsine ayrı ayrı teşekkürler tekrar...

Kullanıcı avatarı
avsar
Ad Soyad: Alparslan Avşar
Pilot Menüsü: 

Mesaj #50 gönderen avsar » 6 yıl 3 ay önce (29.03.2012, 17:48)

mehmet dursun beye nasıl ulaşabilirim arkadaşlar

Kullanıcı avatarı
saglikci025
Ad Soyad: Ömer Gür
Pilot Menüsü: 

Mesaj #51 gönderen saglikci025 » 6 yıl 3 ay önce (29.03.2012, 18:46)

Mesut ALBAYRAK diyorum ve şiddetle tavsiye ederim harnees ,yedek ve vario aldım hiç bir problem yaşamadım ve fiyatlar çok uygun sıfır malzeme ve arkadaş çok ilgili kendisine burdan teşekkür ediyorum..

acemi
Ad Soyad: Mehmet Ökçeci
Pilot Menüsü: 

Mesaj #52 gönderen acemi » 5 yıl 5 ay önce (05.02.2013, 01:17)

İSTANBUL İKARUS HAVACILK HAKAN KESER,ANTALYA EXTERM SPORTİF HAVACILIK TULGAY ÖZDEN,ANKARA VOLKAN ÖVÜN,son derece güvenilir ve sözlerinin insanları dırlar.Bu vesile ile kendilerine buradan tekrar şükranlarımı sunuyorum.

“İkinci El Kategori Kuralları ve Diğer Konular” sayfasına dön