Fenomen Air Sports 29 Ekim SIV Eğitimi Ölüdeniz

Ticari veya ücretsiz eğitim/kurs ilanları, eğitim veren kurum ve şirket bilgileri, bu bölümde paylaşılabilir.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
Fenomen
Ad Soyad: Abdullah Yıldız
:
Yarışma Pilotu 100+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 3 / 2
Pilot Menüsü: 

Fenomen Air Sports 29 Ekim SIV Eğitimi Ölüdeniz

Mesaj #1 gönderen Fenomen » 9 yıl 6 ay önce (23.09.2014, 17:15)

Merhabalar

Fenomen Air Sports 26-29 Ekim ve 29 Ekim – 2 Kasım 2014 tarihli olarak Ölüdeniz’de 2 dönem SIV eğitimi planlamaktadır. Katılmak isteyen pilotların en geç 15 Ekim 2014 tarihine kadar kesin kayıtlarını yaptırmalarını tavsiye ederim.

Başvuru Formu : http://www.fenomenairsports.com/egitimler/egitim-basvuru-formu.html

Tarih: 26-29 Ekim / 29 Ekim – 2 Kasım

Uygulama: Kursun 2 dönem olarak planlanma hedefi 29 Ekim tatilini katılımcıların arzu ettiği şekilde kullanmalarını kolaylaştırmaktır. Fenomen Air Sports olarak 4 yıldır, eğitmen olarak ise 12 yıldır uygulattığım SIV programı içeriği, aşağıda mevcuttur. Hafif şiddetli disiplin ve hakkı ile SIV manevralarını uygulamak isteyen pilotlara duyurulur…

Temel S.I.V.
Manevralar;
Kulak kapatma - Asimetsik kapanma- Önden kapanma - Derin Stol - Belirli hedeflere zorunlu yaklaşma teknikleri - Spiral dalış
Full S.I.V
Manevralar;
Asimetrik Kapanma - Asimetrik Kapanma kontrollü sevk-idare - Önden Kapanma - Derin Stol - Tam Stol - Negatif Viril (spin) - Pozitif Viril (spin)
İrtifa Azaltma Manevraları
Kulak Kapatma -B Stolu - Rakkas (Wingover) - Spiral dalış - Asimetrik dönüşler – Temel SAT

Çalışmalarda Kullanılacak Malzemeler
• Katılımcılar kendi malzemeleri ile programa katılırlar. (Çalışmalar öncesi malzemelerin genel kontrolü yapılır).
• Çalışmalarda amatör bant telsizler kullanılır. Katılımcıların bu telsizlere sahip olamaması durumunda Fenomen Air Sports tarafından kiralanabilir.
• Pilot seviyesi (IPPI 4) katılımcılar istedikleri seviyedeki kanatlarla, orta düzey pilot (IPPI 3) seviyesinde pilotlar DHV-LTF 1 / 1-2 seviyesinde kanatlar ile çalışma yapabilirler.
Konaklama: Fenomen Air Sports tarafından ortak noktada planlanacak olup. Kursiyerlere çalışma öncesindeki hafta belirtilecektir.

Kurs Ücreti: 650 TL

Fiyata Dahil Hizmetler:
*Speed bot organizasyonu
*Yedek katlama hizmeti
*Can yeleği
*Bilinçli ve emniyetli eğitim ve uygulama
*Eğlence
*KDV

Dahil olmayanlar;
*Ulaşım – Milli Park giriş ücreti
*Konaklama giderleri
*Diğer kişisel ihtiyaçlar