Vira Akademi - İlk Yardım Eğitimci Eğitimi - 0212 234 84 72

Ticari veya ücretsiz eğitim/kurs ilanları, eğitim veren kurum ve şirket bilgileri, bu bölümde paylaşılabilir.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
screklam
Ad Soyad: hakan can
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Vira Akademi - İlk Yardım Eğitimci Eğitimi - 0212 234 84 72

Mesaj #1 gönderen screklam » 7 yıl 5 ay önce (26.10.2016, 12:56)

VİRA AKADEMİ 2014 Yılında İlkyardım Eğitim Merkezi olarak faaliyete başlamış bir eğitim kurumudur. Geçen süre içerisinde hizmet verdiği kişi, kurum ve kuruluşların ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına bünyesine birçok eğitim faaliyetini de eklemiştir.

İstanbul Sağlık Müdürlüğü tarafından “İlkyardım Eğitimci Eğitim Merkezi” olarak yetkilendirilmiş olan VİRA AKADEMİ her ay düzenlediği İlkyardım Eğitimci Eğitimleri ile topluma yeni ve nitelikli İlkyardım Eğitmenleri kazandırmaktadır.

VİRA AKADEMİ uzman eğitmen kadrosu ve sistematik çalışan yönetim kadrosu ile talepleri en hızlı şekilde karşılamakta ve memnuniyet odaklı çalışarak eğitim faaliyetleri ile ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun olarak düzenlenen eğitimlerle katılımcılarına güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Hizmet verdiği firmaların çözüm ortağı olarak tek elden kaliteli, güvenli ve sorunsuz hizmet anlayışı ile referansları her geçen gün artmaktadır.
Bunun yanı sıra toplumda ilkyardım bilincinin oluşturulması ve arttırılması için sosyal sorumluluk projesi kapsamında ev hanımlarına yönelik ücretsiz ilkyardım seminerleri düzenlemektedir. Böylece toplumun en küçük parçası olan çekirdek aileden başlayarak ilkyardım bilincini ülke geneline kazandırmayı hedeflemektedir.

http://www.viraakademi.com