Tekirdağ da Ekim Dönemi Yamaç Paraşütü Başlangıç Kursu

Ticari veya ücretsiz eğitim/kurs ilanları, eğitim veren kurum ve şirket bilgileri, bu bölümde paylaşılabilir.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
Flieger59
Ad Soyad: Sanlı Fidan
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Tekirdağ da Ekim Dönemi Yamaç Paraşütü Başlangıç Kursu

Mesaj #1 gönderen Flieger59 » 1 on yıl 4 yıl önce (08.10.2009, 00:27)

Tekirdağ da Eylül döneminde yaptığımız kursa 5 kişi katılmıştır,Şu an ilk irtifa uçuşu seviyesine gelmiş bulunmaktalar.Ekim ayı yamaç paraşütü başlangıç kursu kayıtlarını başlatmış bulunmaktayız.Ayrıntılar için : 0 505 446 90 77 Sanlı FİDAN
TEKDODER Yön kur.Üyesi ve Türkiye Hava Sporları Federasyonu il temsilcisi

Kullanıcı avatarı
umutarslan19
Ad Soyad: Umut Arslan
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen umutarslan19 » 1 on yıl 3 yıl önce (20.02.2011, 21:11)

Tekirdağ da bulunan Tekirdağ Belediyesi ve Valilğince de destekelenen ve Tekirdağa Yamaç Paraşütünü ilk olarak getiren uluslar arası festivalleri düzenleyen ve organizasyonunu yapan Yamaç Paraşütü Eğitimini veren kurumun adı Tekirdağ Doğa Sporları ve Havacılık Kulübü Derneğinin adı TEDOHAVK olarak geçiyor ve telefonu da 0 530 544 94 80 ilgililere duyrulur geçen hafta Kadir Beyle Tanıştım gerçekten çok büyük başarılara imza atmış biri, Kendisiyle Tandem Uçuşu Gerçeleştirdik ve bu müthiş duyguyu herkesin yaşaması gerekiyor Tekirdağa yolu düşen bu etkinliği mutlaka yapmalı en azından uçuş yapan pilotları izlemeli. Gökyüzünün rengarek olduğu bu an kaçırılmamalı...