thk tokat şubesince düzenlenen yp sertifika kontrol kursu

Ticari veya ücretsiz eğitim/kurs ilanları, eğitim veren kurum ve şirket bilgileri, bu bölümde paylaşılabilir.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
THK TOKAT
Ad Soyad: Burhan Besler
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

thk tokat şubesince düzenlenen yp sertifika kontrol kursu

Mesaj #1 gönderen THK TOKAT » 1 on yıl 4 yıl önce (18.03.2010, 23:53)

türk hava kurumu organizasyonunda tokat şubesi tarafından düzenlenen yamaçparaşüt sertifika kontrol kursu tokatta 12-18 nisan tarihleri arasında tokat-turhal-şenyurt-mercimek tepesinde gerçekleştirilecektir. katılımcıların thk tokat şubesi ile temasa geçmesi rica olunur. konaklama ve iaşe konusunda gereken ilgi ve destek sağlanacaktır.

thk tokat şube başkanlığı

şube iletişim bilgileri

şube tel : 0 356 214 16 70
şube faks : 0 356 214 50 66

şube e-posta : [email protected] - [email protected]

http://www.facebook.com/group.php?gid=3 ... 3221894506

Kullanıcı avatarı
ekremcvs
Ad Soyad: Ekrem Çavuş
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen ekremcvs » 1 on yıl 4 yıl önce (19.03.2010, 00:44)

Herkese merhabalar
BURHAN BEY size de
bu sizin başlık açtığınız konu ile ilgili forumda 17.12.2009 tarihinde
TOKAT -TURHAL SERTİFİKA KONTROL KURSU adı altında sevgili Mehmet bayraktar hocamızın açtığı bi konu zaten vardı ;
forumda yazdığınız ilk mesajı buraya eklemeden Mehmet hoca ile bi konuşup keşke o başlık altında konuya devam etseydiniz ve konuya ilgi duyan ve bir süredir takip eden biz uçucu arkadaşlar için konuyu oradan devam ettirse idiniz ve o zaman görürdünüz 12. aydan beri Mehmet hoca ile yazışmalar neticesinde oluşmuş bi liste vardı.
tekrar şimdi liste yenilemesi olacak değil arkadaşlarımız birde şimdi tek tek Tokat Thk olarak sizin açtığınız başlığın altına isim mi yazdıracaklar :(
eminim şimdi bunun dışında bu başlığa isim yazdırdıktan sonra sizler Tokat thk olarak başka talepleriniz olacaktır:(
Mehmet hocam son yazdığı mesaj da merkez Thk nın ve Tokat Thk nın ortak laşa bi karar aldıklarını yazmıştı ve memnuniyetini de belirtmişti lakin ben şahsen bu konu ile ilgili sevgili Mehmet hocamızın devre dışı bırakılmaya çalışıldığını düşünmeye ve buna anlam verememeye başladım. Mehmet hocanın açtığı başlığa ismini yazdıran arkadaşların tamamının Turhala uçmak ve skk ya katılmak için geleceklerini biliyorum
bizim için de Tokat Turhal farketmiyor.
AMA 2. KEZ AÇILAN BU BAŞLIK SANKİ BÖYLE BİR ŞEY VARMIŞ İZLENİMİ VERİYOR...
merkez Thk ve Tokat Thk daki şube başkanı sayın Burhan beye kolaylıklar dilerim lakin biz SKK için TURHAL a geleceğimize göre geçen sene ki gibi bu sene de lojistik olarak yakışanı bu işi Turhal Thk nın üstlenmesidir diye düşünüyorum.
ve son olarak :
TEKRAR BAŞKA Bİ LİSTEYE ADIMI YAZDIRMAYACAĞIMI BİLDİRİRİM
daha önce bildirlimiş olan listede sanırım değişiklik olmayacaktır .Bi zahmet o listeye bakıverin ve listenizi ona göre belirleyin
Saygı ve sevgilerimle

Kullanıcı avatarı
THK TOKAT
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen THK TOKAT » 1 on yıl 4 yıl önce (19.03.2010, 01:00)

mehmet hoca bizim arkadaşımız, dostumuzdur. aramızda ayrımız gayrımızda yoktur. kendisini sever, sayarız. hani bir laf vardır allah için diye, allah için mehmet hocanın tokatta değil yamaçparaşütü tüm havacılık sporlarının gelişmesinde büyük katkısı vardır. birçok kişinin üzerinde emeği vardır. bunu da hiç kimse inkar edemez.
isterseniz bize müracaat edin, isterseniz mehmet hocaya hiç fark etmez. ancak bunun bir prosüdürü olacağını sizde kabul edersiniz. o nedenle başlık altına isim yazdırmakla işin bitmeyeceğini söylemek isterim. müracaat formu, kan grubu, sağlık raporu, ferdi kaza sigortası, tedavi giderleri sigortası gibi birçok evrağın olacağı katılımcılara mahsus bir dosya hazırlamamız gerektiğini bildiğinizi düşünüyorum.

burhan besler
thk tokat şube başkanı

Kullanıcı avatarı
THK TOKAT
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen THK TOKAT » 1 on yıl 4 yıl önce (19.03.2010, 01:23)

bahsettiğiniz türk hava kurumu turhal şubesi bu sene içerisinde bu tür organizasyonlara katılmama kararı aldığı için bu yıl içerisindeki organizasyonları tokat şubesi olarak üstleniyoruz. bizler şube olarak bize bağlı olan thk tokat sportif havacılık kulubüyle olsun, başkanı olan mehmet bayraktar hocayla gerekli olan bütün konularda istişare ediyoruz. her türlü konuda ve belirttiğiniz lojistikte thk genel başkanlığı ve tokat şubesi olarak gereken destek verilecektir.hiç kimsenin merakı olmasın.
biz şube olarak açtığımız başlığın altına isim yazdırmanın derdinde de değiliz.biz kendimizi her türlü biraz daha fazla tanıtabilmenin gayreti içerisindeyiz. bu forumda da olmamız gerektiği düşüncesinde olduk. biliyosunuz facede de sayfa açtık. desteklerinizi ve katılımlarınızı bekliyoruz.

sizlere merhaba demeyi unuttum belki ilk yazımda ama şimdi iyi geceler diyorum. herşey gönlünüzce olsun.

burhan besler
thk tokat şube başkanı