THK Bursa Sertifika Kontrol Kursu

Ticari veya ücretsiz eğitim/kurs ilanları, eğitim veren kurum ve şirket bilgileri, bu bölümde paylaşılabilir.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
Sirer
Ad Soyad: Sabit Süreyya
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #21 gönderen Sirer » 1 on yıl 3 yıl önce (16.05.2010, 00:24)

Değerli yönetim bu olay gerçekten çok can sıkıcı hale geldi, ortada kötü bir kaza var, ve ortamı geren provakatif yaklaşıp kimliğini saklayan biri var, sizden ricam ilgili kişinin sistem log girişlerini bana özel olarak göndermeniz..
Saygılarımla...

Kullanıcı avatarı
ben_oguz
Ad Soyad: Oğuzhan Erdemir
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen ben_oguz » 1 on yıl 3 yıl önce (16.05.2010, 01:11)

merhaba melih veya herneyse bey... sizi tanıyormuyuz? kimsiniz? yamaç paraşütüyle alakanız nedir? Hakan Cici ile çok samimisiniz sanırım Hakan ve ekibi dediğinize göre.. ama ben sizi tanımıyorum lütfen öncelikle kendinizi tanıtırsanız çok sevinirim.. aksi halde size hitap şeklim değişecektir...
saygılar
Oğuzhan Erdemir

Kullanıcı avatarı
aktif
Ad Soyad: Ayhan Yaman
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen aktif » 1 on yıl 3 yıl önce (16.05.2010, 01:25)

Sn Melih Güray; seninle tanışmıyoruz (daha doğrusu ben sizin isminizi daha önce hiç duymadım) ancak siz "İnegöllüler" diye yazmışsınız; herhalde bizi tanıyor olmalısınız. Emercensiden kopya çekmekle falan itham etmişsiniz de; bak canım kardeşim: benimle birlikte lisans kursuna katılan arkadaşlar bu kurstan önce de uçuyorlardı. Uçmak için lisansa ihtiyacımız yok. Beni kendi kanadım ve kendi pilotajım uçuruyor. Ama çok ısrar edersen bana gelecek (henüz gelmedi) lisansı sana göndereyim de mutlu ol. Üzerine vazife olmayan böyle manyamış muhabbetleri yapan kimselerden gerçek uçmanlar kesinlikle hiç hoşlanmaz.
GERÇEK UÇUCULAR SADECE UÇAR; ONUN BUNUN DEDİKODUSUNU YAPANLAR BOŞ İNSANLARDIR VE BEN İNEGÖL'LÜ PİLOTLARIN EĞİTMENİ OLARAK SENİN GİBİ İNSANLARA HİÇ SAYGI DUYMUYORUM... BENİM GÖZÜMDE "KAMİKAZE" DİYE ADLANDIRDIĞIN, (FIRSAT BULDUKÇA) HERGÜN UÇAN, KENDİNİ GELİŞTİRMEYE ÇALIŞAN, BAŞKALARIYLA UĞRAŞMAYAN İNSANLAR GERÇEK PİLOTLARDIR.
BU İŞTE ÇOK USTA İSEN, ÇOK BİLİYORSAN AT KLİPLERİNİ DE MİLLET İZLEYİP SANA HAYRAN OLSUN, İMRENSİN, GELİP SANA BİRŞEYLER DANIŞSIN. SEN DE YARDIMCI OLUP BU SPORUN ÜLKEMİZDE DAHA DA GELİŞMESİNİ SAĞLA. YOKSA BÖYLE SAHTE İSİMLERLE HERKESE SALDIRMAK SENİ ÇOK İTİCİ HALE GETİRİR
BU ARADA DEĞERLİ ARKADAŞIMIZ SÜREYYA BEYE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ SUNUYORUM. DEDİKODUCULAR HARİÇ TÜM UÇMANLARA SAYGILARIMLA....