Pusula Doğa Sporları Merkezi

Ticari veya ücretsiz eğitim/kurs ilanları, eğitim veren kurum ve şirket bilgileri, bu bölümde paylaşılabilir.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
Kutsal
Ad Soyad: Kutsal Zafer Şahin
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Pusula Doğa Sporları Merkezi

Mesaj #1 gönderen Kutsal » 1 on yıl 7 yıl önce (06.05.2006, 14:20)

Yamaç Paraşütçülüğü Eğitimleri. Yeni başlayacaklar için.

Kullanıcı avatarı
velvet
Ad Soyad: Gokce Yoldan
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen velvet » 1 on yıl 7 yıl önce (13.07.2006, 13:12)

mrb..
6 yıl önce teorik eğitim ankarada aldım ve yaklaşık 10 uçuşum var. fakat 5 yıldır hiçbişi yapmadım..şimdi istanbuldayım, aldığım eğitimi hatırlamak ve uçmak istiyorum. bana biraz bilgi verir misiniz?
çok tşk :D

Kullanıcı avatarı
Kutsal
Ad Soyad: Kutsal Zafer Şahin
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen Kutsal » 1 on yıl 7 yıl önce (14.07.2006, 18:40)

Sayın Gökçe Yoldan, öncelikle teorik bilgilerinizi tekrar sıfırdan yenilemeniz gerekiyor. Bilgiyi uzmanlar bile unutur. Yaptığınız 10 uçuş sizin için 6 sene sonra da olsa biraz bisiklete binmek gibidir. Mutlaka hatırlarsınız. Ancak tekrar yer eğitimini görmeniz gerekiyor. Emin olun iki üç uçuş sonra kaldığınız yerden devam edebildiğinizi göreceksiniz.
Ben şu sıralar Pusula Doğa Sporları Merkezi'nin işlerini mali durumlar ve bazı özel sorunlarım yüzünden askıya aldım. Bu yaz size şahsen yardımcı olmam imkansız. Pusula Doğa Sporlarının adı da PUSULA DOĞA VE MACERA SPORLARI olarak değişti. Kışın kara sporlarına ağırlık vermeyi düşünüyorum. Yeni yapılanma var.
İstanbul'da İkarus Havacılık var. Beyoğlu'nda. Malzemeleri ve eğitimleri iyidir. Onlara ulaşabilirsiniz. Özel olarak yapan var mı tam bilmiyorum. Tahminim hala ben yapıyorum. Bu aydan itibaren tüm eğitimlerimi iptal ettim. Katılımcı ilgisi yok zaten. Kısmetse seneye yoğun bir tempo ile başlamayı düşünüyorum.
Size yardımım ancak bu kadar olabiliyor ne yazık ki, özür dilerim.
İrtibatı devam ettirmk isterseniz;
Kutsal Zafer Şahin-(535) 476 81 26- [email protected] [email protected](bir hafta sonra iptal olacak)
Size Sorularım Olacak:
- Eğitimi nereden aldınız ? Eğitmeniniz kim di?
- Neden bıraktınız?
- Neleri hatırlıyorsunuz?
Saygılarımla
Kutsal Zafer Şahin

Kullanıcı avatarı
velvet
Ad Soyad: Gokce Yoldan
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen velvet » 1 on yıl 7 yıl önce (17.07.2006, 11:54)

Eğitimimi ankara üniversitesi havacılık topluluğunda aldım. uğur ve emrah yıldız' dan.
terimleri ve kalışı hatırlıyorum ama yerde yapılan kanat hareketlerinin kontrolünü yapamıcağımı tahmin ediyorum.
ikarusla görüşücem. yardımlarınız için çok teşekkürler. :)