2011/2. dönem Yamaç Paraşütü başlangıç kursumuz 19 Eylül'de

Ticari veya ücretsiz eğitim/kurs ilanları, eğitim veren kurum ve şirket bilgileri, bu bölümde paylaşılabilir.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ozaygormez
Ad Soyad: Özay Görmez
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

2011/2. dönem Yamaç Paraşütü başlangıç kursumuz 19 Eylül'de

Mesaj #1 gönderen ozaygormez » 1 on yıl 2 yıl önce (27.08.2011, 19:44)

2011 yılı ikinci dönem yamaçparaşütü başlangıç kursumuz 19 Eylül 2011 tarihinde başlıyor.

Kursiyerlerin 15 yaşını doldurup 16 yaşından gün almış (19 Eylül 1996'dan önce doğanlar), en az ilköğretim mezunu, 1.55 - 2 metre arasında boy ve 45-100kg arası ağırlıkta olmaları gerektiğini hatırlatırız. Kurs ücreti 500,-TL olup, sağlık raporu (60,-TL), kaza sigortası (30,-TL), uçuş bölgesine ulaşım ve yemek giderleri (40-100,-TL arasında değişebilir) kursiyerin kendisi tarafından karşılanır. Bonus karta vade farklı taksit olanağı sunmaktayız.

Teorik dersler 19, 20, 21, 22, 23 Eylül 2011'de saat 18:30-21:30 saatleri arasında, yer çalışmaları 24-25 Eylül, uçuşlar ise 1-2 Ekim'de yapılarak kurs tamamlanacak. Uçuşlar Ankara'da olabileceği gibi, hava şartlarına göre Kayseri ya da Bolu'da da yapılabilir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ulaşım ve yemek giderleri kursiyere aittir. Kursiyerlerin aşağıdaki evrakları kursun ilk günü getirerek kulübümüzün eğitim gözetmenine teslim etmeleri gerekmektedir.

Kayıt için gerekli belgeler:
a.Sağlık raporu (Heyet raporu vermeye yetkili hastaneden olup, klübümüzün anlaşmalı olduğu hastane UZMANLAR TIP 'tan 60,00 TL karşılığında alınabilmektedir. Uzmanlar Tıp Merkezi GMK Bulvarı Şehit Daniş Tunalıgil Sokak No:3/1 Demirtepe - ANKARA )
b.Kan grubu belgesi (Ehliyet, Nüfus cüz. vb belgelerde gözüken )
c.8 ad, vesikalık fotoğraf
d.Nüfus cüzdanı fotokopisi, Adli Sicil Belgesi (Savcılıktan)
e.Kurs başvuru formu (Kulüp tarafından verilecektir veya online başvurabilirsiniz)
f.Taahhütname/Muvafakatname (Kulüp tarafından verilir veya buradan indirip doldurabilirsiniz.)
g.Kurs ücretinin ödendiğine dair banka dekontu veya alındı makbuzu

Kursa henüz kaydını yaptırmamış olan kursiyerlerimiz Başvuru Formu doldurarak 19 Eylül 2011 tarihinde başlayacak olan kursumuza katılabilirler. Başvuru Formu dolduran kursiyerlerimizin, en az 150 TL teminat ücreti yatırmaları zorunludur. Kursiyer isim listesi, kurs başlamadan 10 gün önce Türk Hava Kurumu'na bildirilecek olup, teminat ücretini yatırmamış kursiyerlerin başvuruları kabul edilmeyip listeye alınmayacakları için kursa katılamazlar. Kursa başvuru yaptığı halde katılmayan kursiyer kurs hakkını kaybeder ve teminat bedeli geri ödenmez. 150,-TL den fazla peşin ücret ödeyen kursiyer kursa katılmadığı takdirde, ödemiş olduğu ücretin 150,-TL'si kesildikten sonra bakiyesi geri ödenir.

Banka Hesap Bilgilerimiz:
THK Başkent Sportif Havacılık Kulübü Derneği
TEB Meşrutiyet Caddesi Şubesi (Şube kodu 105)
Hesap No: 2000

Mehmet MERCAN
Başkan
0505 629 47 37

Şener ERDAL
Başkan Yrd.
0506 316 51 19

Volkan ÖVÜN
Kulüp Eğitim Gözetmeni
0535 461 53 63

Özay GÖRMEZ
Uçuş-Faaliyet Planlama Sorumlusu