Rabia Karaağaç 'tan teşekkür

Kaza raporlarınız buradan yayınlayabilir raporlara yorum yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

winds
Ad Soyad: Özkan Dedekargınoğlu
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Rabia Karaağaç 'tan teşekkür

Mesaj #1 gönderen winds » 1 on yıl 8 yıl önce (18.02.2006, 23:06)

Rabia 'nın tarafıma gönderdiği ve siz üyelerimizede iletmemi istediği yazısı.
Biran önce aramıza katılman dileğiyle.
yazdıklarımı tum yamacparasutu forum üyelerine iletirseniz cok sevinirim... iyi dilekleriniz içinde cok tesekkür ederim

Kazam hakkındaki yorumları ve gelişen olayları okuma fırsatını yeni buldum.
Yaptıgım kazanın tam olarak nasıl oldugunu tam anlamıyla hatırlayamasamda önden kapanma sebebiyle yaklasık yirmi metreden belimin üstüne düştüm.
Allaha sukurler olsunki o korkulan ihtimali iyi bir fizik tedavi süreci ve benim için dua eden ve iyi dileklerini eksik etmeyen sizlerin sayesinde atlattım. su andada okulma devam etmek üzere eskişehire döndüm.yürüme problemi çekmiyorum artık. gelişen olayları ve yazısmaları tam olarak bilmesem de herkese tüm havacılara iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum...
Yakın çevremin bazı konularda tepkili davranmasınada hak vermenizi bekliorum...
Her ne olursa olsun ne yasanırsa yasansın bu olaylardan sizlere ve çevrenizdekilere yardımcı olacak sonuclar cıkarın.
Sadece yaşamanın değil sağlıklı yaşamanın,gerçekten yüreğinizi ortaya koyarak yaptığınız yamaçparaşütü sporuyla yasamanın, dikkatli cok dikkatli oldugunuz takdirde herzaman ucabileceginizi bilmenin verdiği heyacanın kıymetini bilin...
Fotoğrafa gelincede umuyorum allah kimseyi bu duruma düşürmez ama önemli olan bu fotoğraftaki gerçekleri görmek ve anlayabilmek.
Sizlerden özellikle havacılığa gönül vermiş ve verecek olan özel insanlardan affınıza sığınarak bir isteğim olacak...
Herkes benim bizim kadar şanslı olmayabilir.tekrar yuruyemeyebilir ve bu sebepten butun hayatını hayallerini yok sayabilir. ne olur hayatın gercekleri olan bir cok seyi görmemezlikten gelmeyelim. elimizden geldiğince engelli arkadaslarımıza yardım edelim. unutmayalım ki hersey insanlar için.
Umud ediyorumki 2 yıl sonra tekrar uçuşlarıma başlayabilirim. herkese tekrar teşekkür ediyorum ilginiz ve desteğiniz için
Herkese güvenli, kazasız belasız, unutamayacağınız uçuşlar dilirorum

saygılarımla Rabia KARAAGAC

Kullanıcı avatarı
skydiver
Ad Soyad: Volkan Şekerci
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen skydiver » 1 on yıl 8 yıl önce (19.02.2006, 14:06)

exWAYS web sayfasına ( www.exways.com ) girdiğinizde sağ menüde bir logo göreceksiniz...

o logo hayatını doğa sporlarına adamış bir insanın oluşumuna ait. Alternative Camp, zihinsel veya bedensel engelli dostların hayata tekrar kazanılması için, en azından da manevi dünyalarında yaşama dair iyi nedenlerinde olduğunu anlamaları için bir vesile olan oluşum.

Alternative Camp, değerli dostum ve abim Ercan Tutal'ın kurduğu ve Ayder (Alternatif Yaşam Derneği) bünyesindeki bir sivil toplum oluşumu.

Bedensel ve zihinsel engelli dostlar, gökyüzünde tandem uçarak yaşama sevinciyle dolarken, dalış yaparak da sualtındaki dünyayı keşfe çıkıyorlar...

Çok değerli dostum Rabia'nın bahsettiği bu konuya böyle bir açılım getirmek istedim.

Alternative Camp'a www.alternativecamp.org adresinden de doğrudan ulaşabilirsiniz.

Gönüllü olarak da Alternative Camp'larda, onların bu yaşama dönüş hikayelerinde yerinizi alabilirsiniz...

Sorular için de bana özel msj yoluyla ulaşabilirsiniz...

İyi ki varsın rabia ve iyi ki aramızdasın.
seni seviyorum.

www.exways.com
www.alternativecamp.org

rüzgara dokunurken engellerin olmaması dileğiyle...