Ölüdeniz Kaza: 2 Yaralı

Kaza raporlarınız buradan yayınlayabilir raporlara yorum yazabilirsiniz.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
cincir
Ad Soyad: Güngör Şen
:
Moderatör
Aldığı Beğeni: 11 / 2
İletişim:
Pilot Menüsü: 

Ölüdeniz Kaza: 2 Yaralı

Mesaj #1 gönderen cincir » 1 on yıl 4 yıl önce (22.07.2009, 21:14)

Geçmiş olsun.
Alttaki linkte haber var.Okurken dikkat edin sizin de rüzgarınız kesilip düşebilirsiniz. :cry:
http://www.iha.com.tr/haber/detay.aspx?nid=81451&cid=11

Üstelik İHA tarafından yazılmış...

Kullanıcı avatarı
skydiver
Ad Soyad: Volkan Şekerci
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen skydiver » 1 on yıl 4 yıl önce (22.07.2009, 22:39)

Geçmiş olsun.

"Üstelik İHA"lık bir durum değil sadece. Anadolu Ajansı ve özellikle Doğan Haber Ajansı bu tür haberlerde bol keseden atmalarıyla tanınan güzide kuruluşlar.

Çeşitli dönemlerde, hatta basın-yayın içerisinde sözümü dilediğim gibi söyleyebildiğim zamanlarda da bunu çokça dile getirmeme rağmen pek bir karşılık bulmadı çabalarım. Ne zaman Federasyon tam anlamıyla aktif hale gelir, o zaman basın sözcülerinin rehberliğiyle bazı şeyler yazılmaya başlanır. Ya da hayatta hiçbir işe yaramamış et yığını bir manken tandemle uçar o zaman spor kıymete biner.

Ama ne yazık ki söylemek gerekiyor, basın "kan görmek ister". Önemli olan kaç başarının elde edildiği değil, bu esnada kaç insanın öldüğü/yaralandığıdır.

Herkese kazasız uçuşlar...

Kullanıcı avatarı
gerenimo
Ad Soyad: Abdurrahman Göksu
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen gerenimo » 1 on yıl 4 yıl önce (22.07.2009, 23:20)

Kaza geçiren pilot arkadaşa ve ingiliz arkadaşa geçmiş olsun bu basın mensubu arkadaşıda allah bildiği yapsın valla bu nedir yav böle anlamsız yorumlar ne zaman adam gibi adam gibi haber yapacaklar merak ediyorum doğrusu çok komik yazdığını bir pilot arkadaşa yorumlatsa eminim kendide gülecektir yazdığına tüm pilot arkadaşlarıma allah kazasız belasız uçuşlar nasip etsin sevgi ve saygılarımla.

Kullanıcı avatarı
altoelektro
Ad Soyad: Ali Toy
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen altoelektro » 1 on yıl 4 yıl önce (22.07.2009, 23:32)

GEÇMİŞ OLSUN;

Acil şifalar diliyorum üzgünüm fakat içimdede artık böyle bi gülme var sinirdenmi yoksa çaresizliktenmi bilmiyorum,bu ne ya biz bu habercilerin verdiği haberlerlemi gündemi takip ediyoruz,bu işi anlamıyorsan haberinide yapma ve kariyerinide zedeleme kardeşim,tmm herkez bilmeyebilir bu normal bişi fakat bizde çıkıp uçak hakkında yorum yapmıyoruz kim nerde uzmansa orda uğraşsın,lütfen içinizden bana kızmayın benim acım olduğu için böyle kızıyorum habercilere, çünkü ben uşakta tek başıma bir yamaç paraşütcüsüyüm yanıma ne zaman bi arkadaş bulup eğitime ikna etsem bunun gibi aptalların yapmış olduğu yanlış haberler yüzünden arkadaşlarım vazgeçiyor,kimisi diyorki ya paraşüt açılmazsa kimisi diyor ya rüzgar ters dönerse,kimisi diyor ya birden yağmur yağarsa ben arkadaşlarıma kızmıyorum onların güvendikleri yayın kuruluşlarına kızıyorum çünkü onlar şimdiki olduğu gibi rüzgarı bitirip paraşütü düşürüyorlar ve yakında korkuyorum dhv den madalya alacaklar...

Kullanıcı avatarı
KUTLU
Ad Soyad: Kutlu Aydar
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen KUTLU » 1 on yıl 4 yıl önce (23.07.2009, 09:57)

geçmiş olsun, haber ajanslarının tutumu belli.bu kazanın gerçekten nasıl meydana geldiği rapor edilirse bizde birinci ağızdan öğrenebiliriz.

Kullanıcı avatarı
no_identity
Ad Soyad: Mustafa Özgen Paşa
:
50+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen no_identity » 1 on yıl 4 yıl önce (23.07.2009, 10:19)

kaza hakkında ayrıntılı bilgisi olan varmı ?

iki arkadaşa da acil şifalar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
murtytemel
Ad Soyad: Murat Temel
Pilot Menüsü: 

büyük geçmiş olsun

Mesaj #7 gönderen murtytemel » 1 on yıl 4 yıl önce (24.07.2009, 10:22)

kaza geçiren arkadaşlara büyük geçmiş olsun.
amanııınnn ya biz uçarkende rüzgar etkisini yitirirse ne yapacuk o zaman meteoroloji el atsın bu olaya kesilmeyen rüzgar istiyoruz :) hayret bişe yaa..,İHA bile bunu yapıosa yazık bu basına

kubibjk
Ad Soyad: Kubilay Ertürk
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Geçmiş olsun

Mesaj #8 gönderen kubibjk » 1 on yıl 4 yıl önce (24.07.2009, 12:43)

Pilot arkadaşımıza ve yolcusuna geçmiş olsun .Yapılan yanlış yorumlar yüzünden artık yeter diyorum.Gazetecilerin uydurmalarıda buna eklenince tam bir muamma oluyor. Saygılarımla :?