İzmir Bayındır Bölgesinde Uçan Yamaçparaşüt Pilotları

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
erditanis
Ad Soyad: Bahri Erdi Tanış
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

İzmir Bayındır Bölgesinde Uçan Yamaçparaşüt Pilotları

Mesaj #1 gönderen erditanis » 1 on yıl 8 ay önce (13.07.2013, 13:50)

Merhabalar herkese THK dan yamaçparaşüt başlangıç eğitimimi aldım ve İzmirin Bayındır ilçesinde yaşıyorum.Yaşadığım yerde bu sporu yapmaya başlayarak kendimi geliştirmek istiyorum ancak gerekli ekipmana sahip değilim,bu bölgede uçan grup,klüp ya da şahıslar benimle irtibata geçebilirlerse sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
fighter_wolf
Ad Soyad: Habib Saygılı
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen fighter_wolf » 1 on yıl 8 ay önce (13.07.2013, 23:34)

Merhaba hoşgeldin ben de bayindirliyim irtibata gecebiliriz

Kullanıcı avatarı
onurii
Ad Soyad: Onur İşsever
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 2 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen onurii » 1 on yıl 8 ay önce (15.07.2013, 00:13)

Dokuz Eylül Üniversitesi havacılık topluluğu olarak 14 yıldır ödemiş Eselli de bulunan tepeden uçuşlar gerçekleştiriyorduk. Tepemizin iniş alanına devlet el koydu ve şimdi ceza evi yapılıyor. bu yüzden biz de yeni tepeler bulmak istiyoruz. öğrenci uçuşlarımızı gerçekleştirebileceğimiz tepelerın bayındırda olabileceği bilgisini aldık. Hafta içi İzmir'de bulunan arkadaşlarımız bayındırda keşve çıkacaklar. THK pilotlarından Oğuzkan'dan da müsait olması durumunda yardım alacaz daha önce o bölgede ki tepelerden uçuşlar gerçekleştirmiş. sizinde bildiğiniz tepeler varsa gidip incelemelerde bulunmak isteriz.

Kullanıcı avatarı
huzzik
Ad Soyad: Salih ÜNLÜTÜRK
:
50+ Club
Aldığı Beğeni: 5 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen huzzik » 1 on yıl 8 ay önce (15.07.2013, 13:27)

Hoşgeldin;
Aydın ekibi olarak arasıra tire de uçuyoruz orayada geliyoruz katılmak istediğin zamanlar bizimle iletişime geçebilirsin facebokk ta AYHAVK veya Aydın Havacılık Spor Klubü dersen çıkar.

Kullanıcı avatarı
ayhankocaman
Ad Soyad: Ayhan Kocaman
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #5 gönderen ayhankocaman » 1 on yıl 8 ay önce (15.07.2013, 13:52)

onurii yazdı:Dokuz Eylül Üniversitesi havacılık topluluğu olarak 14 yıldır ödemiş Eselli de bulunan tepeden uçuşlar gerçekleştiriyorduk. Tepemizin iniş alanına devlet el koydu ve şimdi ceza evi yapılıyor. bu yüzden biz de yeni tepeler bulmak istiyoruz. öğrenci uçuşlarımızı gerçekleştirebileceğimiz tepelerın bayındırda olabileceği bilgisini aldık. Hafta içi İzmir'de bulunan arkadaşlarımız bayındırda keşve çıkacaklar. THK pilotlarından Oğuzkan'dan da müsait olması durumunda yardım alacaz daha önce o bölgede ki tepelerden uçuşlar gerçekleştirmiş. sizinde bildiğiniz tepeler varsa gidip incelemelerde bulunmak isteriz.

dokuz eylül havacılık topluluğunu aydına bekliyoruz.adü üniversitesi ziraat fakültesinin bulunduğu yerleşkede 40 metrelik ve 70 metrelik 2 adet çıkış yeri var.ayrıca koçarlı sobuca köyü çıkış yeri öğleye kadar öğrenci pilotlar için uygun geldiğinizde size ayhavk olarak eşlik edebiliriz.

Hayko
Ad Soyad: Hakan Kuntay
Pilot Menüsü: 

Mesaj #6 gönderen Hayko » 1 on yıl 8 ay önce (17.07.2013, 12:38)

Merhaba erdi.sağlık sorunlarından dolayı geçen sene alamamıştın :( bu sene aldın demek hayırlısı olsun kazasız belasız uçuşlar dilerim bu yaz sonu malzemeyi almayı düşünüyorum bende umarım en yakın zamanda görüşürüz kendine iyi bak ;)

Kullanıcı avatarı
erditanis
Ad Soyad: Bahri Erdi Tanış
Pilot Menüsü: 

Mesaj #7 gönderen erditanis » 1 on yıl 7 ay önce (29.07.2013, 15:43)

Öncelikle hepinize teşekkürler.Tepe konusunda Bayındır'da öğrenci uçuşları için uygun tepe olup olmadığını araştıracağım.Bulmam koşulunda sizinle irtibata geçerim.
Ayhavk ile facebooktan irtibata geçeceğim teşekkürler.
Hakan teşekkür ederim devrem.Umarım malzemeni bi an önce alırsın ve artık uçmanın tadını çıkarırsın şimdiden iyi uçuşlar dilerim.
Göklerde Tepelerde Görüşmek Dileğimle...

Kullanıcı avatarı
lancelott07
Ad Soyad: Rasim Esen
:
Yarışma Pilotu 250+ Club
Pilot Menüsü: 

Mesaj #8 gönderen lancelott07 » 1 on yıl 7 ay önce (29.07.2013, 19:19)

Dokuz Eylul Universitesi havacilik toplulugu olarak planladigimiz gibi tepe kesiflerimizi gecen haftalarda yaptik ve malesef Bayindirdaki tepenin ogrenci ucuslarimiz icin uygun olmadigi kanaatine vardik.Alternatif olarak Mahmutlar da 90 metrelik kuzey-kuzey bati yonlerine kalkis verebilecek bir ogrenci tepesi bulduk fakat egimden dolayi ilk ucuslar icin uygun degil gibi pek..Son zamanlarda biz de Tireyi ucuslar ve soaring, termik egitimi icin fazlasiyla kullanmaya basladik fakat ogrenci tepesi arayislarimiz halen devam etmekte...Aydindaki ogrenci icin uygun tepe ve takeofflarla ilgili olarak iletisim kurma sansimiz olabilirse oraya bir gun kesfe gelmeyi birlikte zaman gecirmeyi isteriz..(Ayhan Kocaman ve Ayhavk'a)

Rasim Esen-Dehavk 0544 315 20 17

Kullanıcı avatarı
ayhankocaman
Ad Soyad: Ayhan Kocaman
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #9 gönderen ayhankocaman » 1 on yıl 7 ay önce (29.07.2013, 22:58)

aydın çakmar köyü 70 metre ve 40 metre eğitim tepesi.aydın grubu bütün eğitim uçuşlarımızı oradan yaptık sabah doğu ve kuzey doğu rüzgarlarına müsait.gelmeden önce haberimiz olsun yerleri size gösterelim.belki küçük bir temizlikten sonra güzel kalkışlar yapılır.irtibat tel ayhan kocaman 0 554 816 95 29.