Adana' da Y.P. Eğitimi Hakkında Fikir Edinme

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
gokhantek
Ad Soyad: Hami Gökhan Teker
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Adana' da Y.P. Eğitimi Hakkında Fikir Edinme

Mesaj #1 gönderen gokhantek » 1 on yıl 5 ay önce (25.10.2013, 12:03)

Öncelikle merhaba, Adana da yamaç paraşütü eğitimi almak istiyordum, daha doğrusu forumu inceleyene kadar Yamaç Paraşütü yapmanın taşıdığı risk yüzdesinin trafikte araç kullanmak, koşmak, zıplamak kadar etkin olabileceği gafletine kapıldım, benim sorunum burada başlıyor. Forumda Y.P. ile ilgili konukların kazalarını paylaştıkları kaza raporları bölümünüzü incelerken envai çeşit kaza tipine maruz kalabileceğimi anladım. Bu spordaki kazalar iyi bir teorik ve pratik eğitimle önlenebilecek şeyler mi? Başka bir sorunum ise benim ciddi bir yükseklik korkusuna sahip olmamdı, bunu da yavaş yavaş aşıyorum ama bir yandan da uçabilmeyi bu kadar hissetme şansına da sahip olmak beni cezbediyor, bu çekincelerim doğrultusunda neler yapmamı önerebilirsiniz?
Ayrıca Adana da eğitim alabilme olanaklarından bahsedebilirmisiniz?

Kullanıcı avatarı
peacemaker
Ad Soyad: Yasin Keçef
:
Yarışma Pilotu 50+ Club
Aldığı Beğeni: 2 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen peacemaker » 1 on yıl 5 ay önce (25.10.2013, 13:33)

Merhabalar,
0532 7358260 no.lu telefondan beni ararsanız detaylı bilgi verebilirim.
Görüşmek üzere...

Kullanıcı avatarı
gakkaya001
Ad Soyad: Güner Akkaya
:
Yarışma Pilotu 150+ Club
Aldığı Beğeni: 7 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen gakkaya001 » 1 on yıl 5 ay önce (25.10.2013, 21:57)

Gökhan merhabalar Adana da tam teşekküllü olarak yamaç paraşütü egitimi veriyoruz,istikrarlı bir şekilde yılın 12 ayı. Adanada yamaç paraşütü yazarsan google bizi görürsün AHAS YAMAÇ PARAŞÜT OKULU neler yaptığımızı orada görebilirsin . Her branşta olduğu gibi yamaç paraşütündede riskler var,doğru eğitmenden doğru eğitim aldığın takdirde kaza yapmazsın.
Detaylı bilgi için 0 532 3913796 arayabilirsin Güner AKKAYA...