#çağırılmama#eskişehir#antalya#yaz#zaman#

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
takaya
Ad Soyad: Mehmet Karakaş
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

#çağırılmama#eskişehir#antalya#yaz#zaman#

Mesaj #1 gönderen takaya » 9 yıl 9 ay önce (22.06.2014, 01:32)

Merhaba abiler.

Öncelikle aranızda ve sitede ilk günüm,tecrübelerinizden faydalanmak ve endişemi aktarıp paylaşmak istiyorum.

Bu yaz yamaç paraşütü eğitimi almak gibi bir fikrim var.Eskişehirde yaşıyorum,neredeyse 4 yıldır İnönü'ye gidip bir gün olsun THK ya uğramışlığım yok!Üstelik İnönü-köseköy arası hızlı tren projesinde çalışıyorum düşünün artık hattın başlangıcı.Hatta bizim şantiye 8 km uzağında ve benim nedense cesaretim olmadı ki galiba buraya yazarak size danışıyorum.Neyse uzatmadan hadise şudur abiler;

1-Eğitimlere 550 kişi başvurmuş ve 30 kişi alınmış.Çağırılmama ihtimali?

2-Çağırı durumunda yıllık izni o tarihe denk getiremezsem haber verdiğim taktirde yıl boyunca diğer eğitimlere çağırılmama ihtimali?

3-THK İnönü'de alınacak eğitimin coğrafya,hava koşulları vs. sebeplerden diğer Antalya ve Erzincan THK dan daha iyi olduğuna dair duyumlar ne kadar doğru?

4-THK dışında özel bir eğitimden geçerek sertifika alınabilir mi?Ne kadar mantıklı-doğru-iyi olur?Olursa neresi olur-olmalı?

Evet abiler kaygılarım bunlar,zaten hafta içi THK İnönü'ye gidicem.Ön bilgi amaçlı yardım niteliğinde paylaşımlarınızı bekliyorum.Hoşçakalın. ;)

Kullanıcı avatarı
inönü
Ad Soyad: Metin Sözsoy
:
150+ Club Dealer
Aldığı Beğeni: 14 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen inönü » 9 yıl 9 ay önce (22.06.2014, 08:07)

Mehmet bey selam
Derneğimiz olarak YP Eğitimlerini sertifikalı vermekteyiz

İNÖNÜ HAVACILIK DERNEĞİ
ÇARŞI MAH.OKULLAR CAD.NO:17
İNÖNÜ-ESKİŞEHİR.

Tel:05424897871-05315551666

Kullanıcı avatarı
SHaDoW
Ad Soyad: Ahmet Tokalı
:
100+ Club
Aldığı Beğeni: 6 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen SHaDoW » 9 yıl 9 ay önce (23.06.2014, 00:34)

Bir an evvel egitim alip sonrasinda kaliteli bir ekiple birlikte kendini gelistirmek istiyorsan Metin sozsoy ile basla ve devam et.. Thk ucretsiz olsa da basvuru sureci, sonuclanma, kabul edilme suresi goz onune alindiginda uzun bir surec olacaktir. Ayrica Metin Sozsoy'da Thk lisansli egitmenlerindendir..

Son olarak baslangic egitimini nereden aldigin onemli, fakat orta seviye ucuslarinda birlikte ucacagin ekip-kulup cok daha onemli. Macera dolu bu seruvende ketifli ucuslar diliyorum.. aramiza hos geldin..