kesin kabul edilirmiyim??

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Anonymous
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

kesin kabul edilirmiyim??

Mesaj #1 gönderen Anonymous » 1 on yıl 7 yıl önce (11.03.2007, 21:43)

yazınki paraşüt başlangıç kursuna başvurursam kesin kabul edilirmiyim???cok istiyorum ya..

winds
Ad Soyad: Özkan Dedekargınoğlu
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen winds » 1 on yıl 7 yıl önce (11.03.2007, 22:34)

shewolf sitemizde yeni başlayanlar veya yeni başlayacaklar için baya bir bilgi var thk ya kesin kabul edilip edilmiyeceğini baş vurmadan bilemezsin ama bulunduğun bölgedeki üniversite kulüpleriyle irtibata geçersen yada yerel uçucu arkadaşlarla , daha çabuk uçma isteğini karşılıyabilirsin gerisi sana kalmış şimdiden başarılar...

Anonymous
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen Anonymous » 1 on yıl 7 yıl önce (11.03.2007, 22:51)

sadece basvurup beklemekle iş bitmio yanii..peki üniverste kulüplerinin ne gbi bi yararı olabilir bana??

winds
Ad Soyad: Özkan Dedekargınoğlu
Pilot Menüsü: 

Mesaj #4 gönderen winds » 1 on yıl 7 yıl önce (11.03.2007, 23:13)

Eğer yp ye başlarsan arazide bolca uygun hava koşulları bekleyeceksin :) biz buna parawaiting diyoruz o yüzden beklemek konusunu kafana takma :)

üniversite kulüplerinin ne gibi yararı olabilir; Ülkemizde bu sporun yayılmasında en önemli etkenlerden biridir. Şuan yp sporunu yapanların büyük bir bölümü üni kulüplerinde eğitim almış kişilerdir. Bu insanlarda (öğrenci yada ticari ) üni lerden eğitim almış ve uçuş isteklerini yerine getirmişlerdir.

not: sitede bulunduğunuz şehirin adını yazarak arattırma yapabilir daha önce yazılmış yazılara ulaşabilirsiniz...