S.a/A.s Merhabalar

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ramazantoygun
Ad Soyad: Ramazan Toygun
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

S.a/A.s Merhabalar

Mesaj #1 gönderen ramazantoygun » 8 yıl 11 ay önce (11.04.2015, 20:44)

Merhabalar...

Aranıza yeni katılıyorum. 22 Yaşındayım Kahramanmaraşlıyım, İstanbul Üniversitesi "Havacılıkta Yer Hizmetleri" Bölümü okuyorum. Havacılık ve Sportif havacılığı yakından takip ediyorum. Geçtiğimiz yıl yamaç paraşütüne yakından bir ilgi duymaya başladım araştırdım bir çok illerde pilotları izledim yakından giderek görerek fotoğraflar çektim vs derken.. Bu yıl 23 Mart THK dan p1p2 sertifikamı alıp başlangıç olarak başladım. Forumda yeniyim ufak ufak aranızda bulunarak daha iyi kavrayıp ileriye doğru bu sporun devamını getireceğimden eminim ve hevesliyim.

Yeni başladığım için 2.el veya sıfır malzeme almayı düşünüyorum, sizin fikirleriniz neler olur başlangıç olunca ve kendimi geliştirip p1p2 de kalmak istemiyorum.

İlgi alakanızdan dolayı şimdiden teşekkür ederim. Bol uçuşlar..

Kullanıcı avatarı
OguzUstun
Ad Soyad: Oğuz Üstün
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen OguzUstun » 8 yıl 11 ay önce (11.04.2015, 21:11)

Hoş geldin o zaman :D Aranan malzemeler kısmına seviyeni , kilo limitlerini ve iletişim bilgilerinide ekleyerek konu açabilirsin daha etkili olur sevgilerimle..

Kullanıcı avatarı
hisleyen07
Ad Soyad: Hüseyin İşleyen
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen hisleyen07 » 8 yıl 10 ay önce (21.05.2015, 22:25)

ben başlarken baya ucuza bi kanat aldım. 30-40 in kalk yaptım. sonra o kanadı zarar etmeden satttım. sıfır buzz 4 aldım. sıfır kanat her zaman iyidir. fakat yer çalışmması ve yeni başlarken in kalklar için 2. el bi kana iyidir. yalnız uçmadan önce bilen birine göster. uçarmı diye sor.