T2 sonrası iş

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
cangunes
Ad Soyad: Can Gunes
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Re: T2 sonrası iş

Mesaj #21 gönderen cangunes » 8 yıl 1 ay önce (13.02.2016, 15:43)

Osman Yıldırım göreve geri gelsin istiyorum. Osman Yıldırım döneminde enazından bizi dinleyen birileri vardı. Bizi ancak Osman Yıldırım kurtarır

Kullanıcı avatarı
kanatsizkelebek
Ad Soyad: Ahmet Kocak
Pilot Menüsü: 

Re:

Mesaj #22 gönderen kanatsizkelebek » 8 yıl 3 hafta önce (05.03.2016, 18:54)

kandirmayin milleti kardesim, egitmen diye bir sey yok, kim kimi egitmen yapmis, nasil egitmen olmus, nerden egitmenligini almis, bu egitmen numarasina KANMAYIN, bunlar kendi canlarinin istediklerini egitmen yapiyorlar, paralel yapilanmanin urunu bunlar
Dussen, biyerin kirilsa, sakat kalsan sana yenisini vereceklermi. Yoook! . egitmen sorumluluk ustlenecekmi? Yook! kaza yaparsan sucu senin ustune atacak
e niye gidip paranla cirak olasin a bu yanik abiciim ablaciim, `aklini basina devsir`. sigortami seni kurtaracak, vay yavrum vay
Kaza, gecen sene kactane kaza oldu biliyormusun? Hani raporlar? Duyulmayan kactane Kaza var? Kaza raporlari gelmiyor! kac kisi sakat kaldi! bidaha ucamayacaklar...
illa bu isi yapacaksaan, eyitmen orgetmen dolanlarina inanmaa, giiit heryerde yamac parasutcusu var, gidin bulun bitanesinii size yardimci olurlar, hemde ucret almadan, birbirinize destek olun
nihat06 yazdı:
aliba yazdı:Yamac parasutu egitimi veren okullar ve hocalar var, onlardan egitim alabilirsiniz.

Teşekkürler ücretler ne durumda acaba bilginiz var mı?

Kullanıcı avatarı
SULUMANDELTA
Ad Soyad: Suleyman Torolgu
Aldığı Beğeni: 4 / 3
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen SULUMANDELTA » 8 yıl 2 hafta önce (12.03.2016, 17:50)

cangunes yazdı:burası benin evim gibi, gidecek baska yerim yok. En azindan birileri ne yapacagim birileri yol gosterse bari. Ne yapabiliriz?

Madem ayrımcılık yapan var, bunları belgelemişsin, . Haksızlık ya da olumsuzluk her ne ise söle kardeşim!
1 tane merkeze 1 tane de ötekimakama dilekçe ver 2, müracaat yap, 30 gün içinde ilgilenmek Zorundalar. 3gün
özelden tarif ettim okadar nasıl yapacağını, + kayırdıklarının whatsapp kayıtlarını da ekle
Hocaysa hoca, isterse kadın öğretmen olsun. Mağdur etmeseydi. Niye koruyorsun onu. Sen kendini savunmazsan kim sana sahip çıkacak. memur, personel, şube, müdürüsü farketmez. Bugun sana yapar yarın başkasına
Sana Kötülük Yapanların Ekmeğine Niye Yağ Süresin

Kullanıcı avatarı
kibrisli61
Ad Soyad: Yüksel Değer
Aldığı Beğeni: 11 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #24 gönderen kibrisli61 » 8 yıl 6 gün önce (20.03.2016, 13:13)

2015 2. tandem skk yalanlar üstüne bende şikayetimi yazdım.Bazı arkadaşlarımın ne menfaati var bilmiyorum bize haksızlık yapan hocaları savunuyorlar. Kraldan çok kralcı oluyorlar buna en yakın arkadaşımda dahil yalakasınız, siz yalamacı avukatlar hiç bir şeysiniz, bir yerlere gelebilmek için yalamaktan başka şansınız yok, yalamaya devam edin. ben haksızlığa uğradığımı düşünüyorum gözümün önünde harnesi bağlamayı bilmeyen t2 aldı ben t1 alabildim bana t1 veren hocanın ve yardımcı hocalarının pilotajını merak ediyorum. ben bu işi zevk için yapıyorum parasınada belgesinede ihtiyacım yok Halen elimde hava müsait olduğu her gün uçuş yaptığım 3 tandem paratreyk bir tandem paramotor ile iki katı kanadım var. T2 kursunada şener bayraktar hocamı kırmamak üzere Trabzon dan eskişehire ona eşlik etmek için katıldım yaşım 50 Motorsiklet ve ağır vasıta ehliyetimin yanında gemi kaptanıyım merak edenlere özelden belgelerimin resmini gönderebilirim. Kızdığım haksızlık yapana laf söyletmeyen orda olmadan olanları görmeden yorum yapılması gerçi basit birilerini savunanların kalitesini siz düşünün. T1 belgeme İtiraz dilekcemi iadeli taahhütlü thk ya gönderdim videolarım incelensin diye hiç bir haber yok neyse sinirli halimle yazdım haketmeyene lafım yok.

Kullanıcı avatarı
derya06
Ad Soyad: Derya Derin
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #25 gönderen derya06 » 7 yıl 11 ay önce (27.03.2016, 19:27)

duzgun bir adam oraya gelmedigi muddetce daha cok 2015 tandem skk yalanlar ustune gorulur

Kullanıcı avatarı
kibrisli61
Ad Soyad: Yüksel Değer
Aldığı Beğeni: 11 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #26 gönderen kibrisli61 » 7 yıl 11 ay önce (30.03.2016, 01:49)

THK nın (bana göre adaletsiz) hocalarını savunacak bir delikanlı yokmu forumda. cevap bekliyorum. Fake isimlerle değil forumdaki arkadaşlarımızın tanıdığı havacılardan savunma bekliyorum. Kurs anında Trabzonda ankarada istanbulda veya bursada olup hiç bir şeyden haberi olmadan hiç bir şey görmeden körü körüne THK nın hocalarını bize yapılan haksızlığa karşı hocalarının haklı olduklarını can siperane savunan yalakalar hocalarınızı savunmaya devam etmeyecekmisiniz. Hadis tir ADALETİN OLMADIĞI YER YIKILMAYA MAHKUMDUR. Der. Bende kurumun kapanmasını bekliyorum. belki adaletli belge verebilecek kurumlar oluşur.

Kullanıcı avatarı
birisi34
Ad Soyad: Ufuk Bulut
Pilot Menüsü: 

Mesaj #27 gönderen birisi34 » 7 yıl 11 ay önce (08.04.2016, 21:28)

kuzuların sessizliği rumuzlu arkadaşım bu paylaştığın resımdekı benim oğlum aile fertim digeri ise oğlumun arkadaşı bu bir medenice uyarı olsun bir daha benim aile fertimin resımını bilgimin haricinde ustüne yazılar yazarak özlük haklarını rencide edici biçimde paylaşırsan bunun bedelini ödersin hukuki süreci henüz başlatmadım lakin başlatacagıma emin ol avukata talimat verdim. forumda daha öncede bu oğlumun resmını paylaştığında kaldırılmasını yöneticilerden istedim ve kalldırıldı. lakin anladım ki buna köklü cözüm hukuki süreç olacak. eger kurum ile ve kurum çalışanları ile sorunun varsa aile fertimin resimini kullanıp bunu yapamazssın.derya06 rumuzlu kişi ile kuzularınsessizliği aynı kişi .0532 433 40 10 adım ufuk bulut bana söylemek istediğin bir şeyler olursa telefonumu yazdım 24 saat açık bir parca edep sahibi birisi isen buyur