Yamaç Paraşüt Başlangıç Eğitimi

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
BALKİRAZ
Ad Soyad: Ertan Balkiraz
:
150+ Club
Aldığı Beğeni: 26 / 1
Pilot Menüsü: 

Mesaj #1 gönderen BALKİRAZ » 7 yıl 1 ay önce (14.02.2017, 18:26)

Selam tüm havacılık sevdalısı arkadaşlar.Yamaç paraşütüne başlamak isteyenler için FAI ve THK onaylı başlangıç eğitimlerini deneyimli lisanslı eğitmenlerce Anka Havacılık bünyesinde alabilirsiniz. İster yıllık planda belirtilen eğitim yeri ve tarihlerine iştirak edebilir, isterseniz 7 arkadaşınızla birlikte Türkiye'nin herhangi bir yerin de eğitim alabilirsiniz.
Detaylı bilgi ve ayrıntılar için: http://www.ankahavacilik.net
YP Öğretmen Pilot
Ertan BALKİRAZ
Dosya ekleri
anka2017 copy (1,4 mb).jpg
broşür_ic copy.jpg
Yamaç Paraşüt Kurs Tarihleri.pdf
(194.21 KiB) 59 kere indirildi

Kullanıcı avatarı
parasutmehmet
Ad Soyad: Mehmet Can
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #2 gönderen parasutmehmet » 6 yıl 11 ay önce (31.03.2017, 15:54)

Cok güzel bir egitim programi. Ben de cok katilmak istiyorum ama bu isin maddi tarafi nasil? Ne gibi masraflar cikiyor? Ben mesela ilerde pilot da olmak istiyorum ve egitimini simdiden almak istiyorum. Bu isi meslek haline getirene kadar ne kadar harcama yapmak gerekiyor. Bu kurs mesela ne kadar? Ardindan ekipmanlari kiralayabiliyor muyuz yoksa kendimiz mi temin etmemiz gerekiyor? Ben Antalya'da yasiyorum ve burda bir cok ucmaya uygun yer var. Kendi ekipmanlarimi satin almak isterdim ama ögrenci halimizle zor tabi. Sizin acaba bildiginiz bu konuda burs veren kurumlar da var mi? Varsa cok katilmak isterim tabi. Maalesef bu spora ilgi duyan hic arkadasim yok. Herhangi bir gruba da katilmak isterim. Simdiden sagolun.

Kullanıcı avatarı
denizkara
Ad Soyad: Deniz Kara
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #3 gönderen denizkara » 5 yıl 5 ay önce (22.10.2018, 16:37)

Çok güzel bir eğitim programı gerçekten. Katılmak istiyorum ama fiyat olarak ne kadar bir bütçe ayırmam gerekiyor acaba?