T.h.k. Şikayet

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
ypt2011
Ad Soyad: Basak Bilgin
Aldığı Beğeni: 1 / 0
Pilot Menüsü: 

T.h.k. Şikayet

Mesaj #1 gönderen ypt2011 » 1 ay 1 hafta önce (07.08.2018, 07:54)

Atlayış yapmak için defalarca başvurduğumuz Türk Hava Kurumundan ilgisizliğinden şikayetciyiz. Bir türlü çıkmak bitmeyen kurslarla ilgili açıklama alamıyoruz. Oysa paraşütcülüğe başlamak için her yıl bizi kullanıyorlar. Bu durumlarımızı nereye şikayet edebiliriz? Abilerimizden ablalarimizdan tavsiyelerinizi söylerseniz seviniriz

Son beğenen CroW

Kullanıcı avatarı
anemon15
Ad Soyad: Muhammed Erşen
:
100+ Club
Pilot Menüsü: 

T.h.k. Şikayet

Mesaj #2 gönderen anemon15 » 1 ay 6 gün önce (14.08.2018, 13:17)

eski thk personeli ve bölgelerde tecrübeli eğitmen hocalarımızdan ücretli kurs alarak beklememiş olursunuz, thk nın kendi içindeki ve imkanlarının kısıtlanması nedeniyle bir çok kurs ve etkinliklerini yapmakta sıkıntı çekiyor, benim nacizane tavsiyem bu yöndedir

Kullanıcı avatarı
CroW
Ad Soyad: Crow CroW
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

T.h.k. Şikayet

Mesaj #3 gönderen CroW » 1 ay 4 gün önce (16.08.2018, 08:45)

Kursların çoğuna sayman çocukları vs. şube başkanı yakınları bir şekilde torpille gidiyorlar.Yıllarca genç kanat olup deri topladık daha geçen gün planöre kayıt yapdım , çıkmadı.Bu düzen hep böyle gidicek herhalde.Ankarayı arıyorsun telefonu açan yok arada bir denk geliyor canları sıkılıyor heralde telefonu açıyorlar ozamanda karınlarndan konuşuyorlar.

Kullanıcı avatarı
armagan354
Ad Soyad: Armagan Yatagan
Pilot Menüsü: 

T.h.k. Şikayet

Mesaj #4 gönderen armagan354 » 3 hafta 1 gün önce (29.08.2018, 01:02)

Öncelikle merhaba.. THK hangi şubesine bağlısiniz? Hangi senelerde ne kadar faaliyete katıldıniz? Ne kadar süredir aktif Genç kanatsız? Bu gibi bilgileri paylasirsaniz hakkınızı aramaniza yardımcı olabiliriz. Elbette kurs imkanları sınırlı ve zor çıkıyor. Özellikle planör gibi bakımı onarımı ve uçuşu zaman alan araçları hemen hazır Edip kurs açmak zorlaşıyor. Üstelik boyle bir üslupla çokta yol katedeceginizi sanmıyorum.. Haksızlık görmüş olsanız dahi bu üslup sizi malesef kurtaramaz. Ayrıca bu postu açtığınız tarihte kurban derisi dönemi başlamamış bile. Profilinize baktığımda yanlizca böyle ithamlarda bulunmak için açıldığı çok net. Üstelik sadece 2/3 kurbanda deri topladiginiz için planör gibi bir kursun çıkması çok zor. Bana isim soy isim ve şubenizin adını gönderin. Bakalim. İnceletelim. Ne kadar fitre zarfı ne kadar kurban. Derisi ve ne kadar faaliyette bulunmussunuz bir sorgulatalim. Dilerseniz kursa gidenlerinde puanlamalarini karşılaştıralım.

Son beğenen Misoskian

Kullanıcı avatarı
CroW
Ad Soyad: Crow CroW
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

T.h.k. Şikayet

Mesaj #5 gönderen CroW » 1 hafta 4 gün önce (08.09.2018, 23:34)

Merhaba
Hakkımı aramama yardımcı olabileceğinizden bahsetmişsiniz maalesef o durum şu zamanlarda artık mümkün değil.
Ayrıca postu ben açmadım yorum yapdım sadece.Postun açılma tarihine bakarak Kurban derisi tarihi ile bağdaşmadığından bahsedip ve profilimde artık ne gördüyseniz benim THK ya kötü ithamlarda bulunduğumu yani yalan söylediğimi ve benim üslubumu değerlendirip beni kurtarıp kurtarmayacağınıda değerlendirecek kadar kendinize yetki vermiş olduğunuz görüyorum.Öncelikle değerlendirdiğiniz bu kısma dikkat ediniz.
İsim soyismi ve sorgulamak...İnanın bunlara zerre kadar inanasım gelmiyor.Evet THK hakkında iyi şeyler düşünmüyorum çünki;
Kurs başvuru listelerinde ismi olmayan kişilerin kurslara katılıp lisans aldıklarını gördüm (bakın gördüm diyorum duydum demiyorum bu kısma dikkat).Bu söylediklerim sadece planör için geçerli değil.Babadağda hiç bir hizmet vermeyip dağa çıkış parası almasını bilen bir THK var.Yada selçukdaki hocalar maaşlarını alamıyor bundan haberiniz varmı.Özel işletme açarak yandaşlarına ekmek yedirip cukkayı da cebe atmakla bu ülke kurtulmaz.Genel Başkan yada eğitim daire başkanı bir haltdan anlamadığı yada bunları yöneten kişiler böyle istediği için THK artık bitti.Ankarada bodrum katında çürümeye bırakılan kitaplardan da haberiniz var mı?
Anlayacağın mesele bana kursun çıkıp çıkmaması değil Atatürk ü gerçkden özledik dostum.

“Yeni Başlayanlar” sayfasına dön