Antalya'da yer çalışmaları için kanat ve harnes arıyorum...

Bu spora yeni başlayanlar , yeni malzeme almak isteyenler , eğitim almak isteyenler , yamaçparaşütü hakkında bilgi isteyenler bu kategoriyi kullanabilirler.

Moderatör: Moderatör Ekibi

Kullanıcı avatarı
skydiver
Ad Soyad: Volkan Şekerci
Aldığı Beğeni: 0 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #21 gönderen skydiver » 1 on yıl 5 yıl önce (24.12.2008, 13:29)

ayhankocaman yazdı:işte yener yılmaz.o yine tek.saygılarımla

Evet, bölgede alternatif iniş alanı olabilecek hiçbir yer yokken sırf bu sporun teknik çehresinden anlamayan 3-5 kişiden övgü alayım diye yolcusunun hayatını tehlikeye atarak öyle yoğun direkli bir marinadan yakın geçtiğini için, umursamazlıkta tek. Takdir ediyoruz kendisini.

Kullanıcı avatarı
karakanat
Ad Soyad: Funda Özsoylar
Pilot Menüsü: 

Mesaj #22 gönderen karakanat » 1 on yıl 5 yıl önce (24.12.2008, 14:24)

Böyle düşünmekte haklısın Volkan'cım. Çünkü evet, bölgede senin inebileceğin bir yer maalesef yok. Keskin sirke olup kendimizi acıtmak yerine, böyle güzel paylaşımları, hakettiği değerle ve saygıyla izleyerek, birbirimize ve de camiaya daha faydalı olabiliriz...Yapıcı olmakta yarar var... Benim gibi düşünen tüm arkadaşlara teşekkürler
En son karakanat tarafından 24.12.2008, 16:51 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
skydiver
Ad Soyad: Volkan Şekerci
Pilot Menüsü: 

Mesaj #23 gönderen skydiver » 1 on yıl 5 yıl önce (24.12.2008, 14:37)

karakanat yazdı:Böyle düşünmekte haklısın Volkan'cım. Çünkü evet, bölgede senin inebileceğin bir yer maalesef yok. Böyle güzel paylaşımları yine güzellikle izleyen, takip eden arakadaşlara teşekkürler...

Tüm yamaç paraşütü camiasına sporu bırakmalarını tavsiye ediyorum öyleyse, yeni bir mesihimiz var. Sudan şarap da yapıyor mu bari?

Hangi teknik bilgiyle bu yargıya varıldığını da merak ettim? Hani etraftaki alan yokluğuyla birileri daracık alanlara inmeye yeltendiği vakit, o yetenek göstergesi midir yoksa beceriksizlik göstergesi midir forumdaki herkese sormak lazım. Kaldı ki Yener kendi bireysel hırslarını değil bir yolcu hayatı taşıyor, özellikle tandemde böyle baştan savma, ciddiyetsiz ve disiplinsiz davranışlara yer yok.

Henüz başlangıç eğitimi almakta olan birisinin karşısındaki insanların havacılık geçmişlerinin ne olduğunu dahi bilmeden başka pilotlar, paraşütçüler hakkında yeterlilik tespitleri yapabilmesini de dehşetle izliyor, yeni bir Yener daha kazandığımızı görerek de şu tabloya sadece üzülüyorum.

winds
Ad Soyad: Özkan Dedekargınoğlu
Pilot Menüsü: 

Mesaj #24 gönderen winds » 1 on yıl 5 yıl önce (24.12.2008, 15:55)

Arkadaşlar Antalya da eğitim verenleri bilenler varmı. Varsa yazabilirmi. Konunun gidişatı özelden devam etmeli gibi ne dersiniz

Kullanıcı avatarı
okanbee89
Ad Soyad: Okan Yücel
Pilot Menüsü: 

Mesaj #25 gönderen okanbee89 » 1 on yıl 5 yıl önce (24.12.2008, 18:52)

bu tartısmaların son bulmasını dılerım... bır avuc kısıyız bu sporu yapan yada yapmaya calısan.. bırbırımızle ugrasmaktan adım atamaz hale gelecegız sonunda... herkese ıyı ucuslar..

Kullanıcı avatarı
xc_extreme
Ad Soyad: Tulgay Özden
Aldığı Beğeni: 2 / 0
Pilot Menüsü: 

Mesaj #26 gönderen xc_extreme » 1 on yıl 5 yıl önce (24.12.2008, 20:37)

Herkese Merhaba
Bu konuyla ilgili olarak bir kaç söz söyleme gereği duydum. Öncelikle biz firma olarak Antalya ve Alanya bölgesinde Profesyonel olarak Yamaçparaşütü eğitimleri vermekte ve Tandem Uçuşları gerçekleştirmekteyiz. Bu konuyla ilgili olarak ve bizlerle ilgili daha detaylı bilgiye www.xcextreme.com adresinden ulaşa bilirsiniz. Şimdi ikinci konuya gelirsek daha öncede olduğu gibi biz şirket olarak Antalyada bu disiplinsiz hareketlerden usunmış olup geçmiş dönemlerde ciddi hakeretlere uğradığımız için Sayın Yener bey ve yakınlarıyla tüm diyaloğumuzu kestik. Konuyu akışına bırakarak bu şahısların kendi haline bırakmayı tercih ettik. Bu insanların fikirlerini ve hareketlerini değiştirmek, dünyayı tersine çevirmekle eş zorlukta. İlginize Teşekkür ederiz.

Tulgay ÖZDEN
Director
www.xcextreme.com

winds
Ad Soyad: Özkan Dedekargınoğlu
Pilot Menüsü: 

Mesaj #27 gönderen winds » 1 on yıl 5 yıl önce (24.12.2008, 20:58)

Arkadaşlar konuyu kilitliyorum ilgili arkadaşlara özelden msj atacam bilgilerinize.